Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legromantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legromantikusabb gesztus, amit a párotokért tettetek és amit ő tett értetek?

Figyelt kérdés

febr. 13. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Hagytam, hogy meg dugjon :D
febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Rárepült egy légy a lábamra, a párom felkelt, gyengéden ráfingott a légyre, mire az lefordult ... abszolút romantikus volt.
febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mások mennyire értik ezt meg. De tudom, hogy a férjemnek akkor sokat jelentett.

Bementem a munkahelyére és kipakoltam a személyes cuccait a szekrényéből. Balesete volt, kórházban feküdt, és elég kilátástalan volt a jövő. Az sem volt biztos, hogy élve kijut a kórházból. De ő nagyon hiányolta a jegygyűrűjét. Úgyhogy elkértem tőle a kulcsot, és bementem. Aznapra pont senki nem volt, aki vigyázzon a gyerekekre, úgyhogy vittem a 2 gyereket is. Elég para volt. Igazából nekem nagyon nem lett volna szabad ott lennem (fémmegmunkáló üzem), pláne nem 2 kisgyerekkel. De ez engem akkor nem érdekelt, csak az lebegett a szemem előtt, hogy a férjemnek KELL a gyűrűje.

Tőle meg minden reggel ágyba kapom a kávémat.

febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csináltam egy romantikus estét egy eldugott völgyben.

Mire kiértünk, lobogott a tábortűz, körben fáklyák égtek, volt egy kis kötözött asztal, amin gyümölcsök és faygi volt. Hal zene volt.

Egész előző nap a völgyet készítettem elő, és aznap délután a tesóm rakott ki mindent, amit vettem, és mire oda értünk, ő elosont mellettünk.


Régen volt ilyen rögeszmém, hogy mielőtt sétálni mentünk, előző nap eldugtam egy kieső helyre egy szál rózsát vagy egy doboz csokit, aztán igyekeztem arra terelni a sétát.


Ő az első randinkat amit szervezett a kedvenc éttermembe szervezte. Előtte komoly kutatómunkát végzett, engem meg igazán meglepett. Ennek a szép emléknek a tiszteletére mielőtt megkértem a kezét, ugyanebben az étteremben ettünk.

febr. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!