Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan "örökké" kitartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan "örökké" kitartó szerelem, ami gimis korban alakult ki a párok között?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a gimibe összejön egy fiú és egy lány, és onnantól kezdve nincsenek mással, csak egymással, és életük végéig szeretik egymást. Erre tapasztalat?

2016. nov. 4. 00:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
1 voks a "baromság" mellett.
2016. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
En azt hittem van. 17 evesen emlekszem, hogy olyanokat mondtam mindenkinek, hogy en mennyire szerencses vagyok, mert mar ilyen fiatalon megtalaltam a szerelmet, amit masok egesz eletukben keresnek, es a keresgeles helyett koncentralhatok a tanulasra stb.re :'D. Meg csak 4 ev telt el azota, de ha erre gondolok mindig ki kell rohognom magamat :D. Szoval szerintem nincsen. Tul sokat valtozik az ember ilyesmihez.
2016. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nehéz, mert ehhez 2 ember kell. Tényleg létezik ilyen történet, de nagyon-nagyon ritka!!

Benned is felmerülhet milyen lehet mással, elcsavarják a fejed, a pároddal is megeshet, követtek el hibákat, hisz első kapcsolat. Fiatal, sértődékeny, és nem is érzi még annyira az ember, hogyan is kellene ilyen fiatalon legelőször egy kapcsolathoz állni.

2016. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kedves rokonunknak a tesoja ea a parja 15 eves korukban jottek ossze. Illetve a no volt 15 akkor. Azota egyutt vannak, csak egy honapis mosolyszunet volt koztuk meg regen. Azota van egy 8 eves gyonyoru kislanyuk es szoktam oket figyelni, es meg en is erzem azt a szeretetet es a vonzodast is ami koztuk van. Bamulatosak!
2016. nov. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
43%
Az amcsi romcsi filmekben előfordul. Amúgy kötve hiszem.
2016. nov. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
1 ilyen párt ismerek, akik 15-16 évesek voltak amikor összejöttek. Azóta 35 évesek, 2 gyerekkel. A férfi többször félrelépett, már a gyerekek előtt is. A nőről nem tudom.
2016. nov. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
És aki nem jár gimibe ??
2016. nov. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem es en a szakkozepben jottunk ossze. En 16, ferjem 18 volt akkor. 15 ev telt el azota, es a mai napig nagy a szerelem. :) Azota egy gyermekunk is szuletett. Szoval van ilyen.
2016. nov. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van, de tényleg ritka. Párom bátyja most jegyezte el a barátnőjét, akivel gimiben jöttek össze. De az ő társaságában ismerek másik 3 párt is, akik gimi óta együtt vannak, de náluk még nem volt eljegyzés, ellenben 5-8 éve együtt vannak. Persze, lehet nem mindból lesz házasság, de az is lehet, hogy igen :)
2016. nov. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%
Én az ilyeneket mindig kicsit megmosolyogva, szkeptikusan fogadom. Annyit valtozik, alakul az ember meg gimis evei utan, h aligha illik ossze azzal 40 evesen akivel 15 evesen egyutt volt. Persze a konformitas ott tarthat valaki mellett. De alapvetoen leszogeznem h az ember sem monogam tipus. A szerelem tuti elmulik. szeretetnek megmaradhat extrakkal
2016. nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!