Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám nem kevesebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám nem kevesebbnek érezni magamat a barátomnál?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor kaptam bántásokat, főleg az ő családja részéről, kevésbé elfogadóak velem, éppen ezért alakult ki nálam az önbizalomhiány.

A barátom elvégzett egy egyetemet, egy másikat idén kezdett el, de mindeközben van egy nagyon jó állása, ahol egyébként követelmény a kifogástalan megjelenés és az a kiábrándító, hogy általában több időt tölt el a tükör előtt, mint én. Mindent ötször ellenőriz a ruháját elkezdve a hajáig és ha valami neki nem megfelelő akkor előről kezdi az öltözködési procedúrát és nem egy tizenéves emberről beszélünk.

Ezektől eltekintve nekem "csak" érettségim van, egy átlagos munkám, nem annyira keresek jól vele, ráadásul minden nap megy a kibeszélés egymás között. Mint említettem, a családjának ez eléggé szúrta a szemét és olyanokat vágtak hozzám, hogy én meg sem erőltettem magam semmiért. Ők azok, akik a gyereküknem vettek egy kocsit és nem azért van, hogy azzal engem is furikázzon stb.

Számtalanszor átrágtuk ezt a témát a barátommal, ő mindvégig az én oldalamon állt, de nagyon rosszul esik, hogy ők így viselkedtek velem és ezzel csak azt érték el, hogy elhitették velem, hogy én rosszabb vagyok nála.


20/L


2016. nov. 7. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha kevesebbnek erzed magad, akkor kezdj valamit magaddal. Feltetelezem nem szeretnel beleragadni egy olyan munkaba, amit nem szeretsz mindossze egy erettsegivel egesz eletedben. Tuzz ki celokat, tanulj nyelveket etc. Gondolom, ok is ezert kotnek beled (ettol ez meg nem helyes, ne erts felre), mert naluk nem ez a szinvonal. Ha fejleszted magad, azzal pedig sosem leszel kevesebb.
2016. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rohadt anyagias világ ez. Csak a pénz és a végzettség, munka, karrier számít. Hányinger.
2016. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátod kora? Együtt éltek? Hol? Miota vagytok együtt?
2016. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az szamit ami mogotte van...
2016. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!