Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magas lányok/nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas lányok/nők! Nektek a magasságotokból kifolyólag nehéz párt találni? Mennyira zavar titeket, ha kisebb a férfi? Mennyivel lehet kisebb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 1,9 feletti nőkre elsősorban.

2019. nov. 3. 13:18
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
78%
Én onnan gondolom, hogy konkrétan azt írta. :D
2019. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
Eddig tőlem senki nem kapott semmilyen privát üzenetet.
2019. nov. 3. 18:12
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Az más :D Hülyék mindig vannak de nem mindenki az! :D
2019. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülye, 49%os. Sőt, most marha okosnak gondolja magát, hogy ráír itt a népszerűtlen magas nőkre, aztán biztos annyira ki vagyunk éhezve, hogy kapva kapunk az ajánlaton. Mert nekünk jobb nem jár, ugye.
2019. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Bár a kérdéshez semmi köze, de engedd meg, hogy leírjam a történteket.

Szóval írt egy 29 éves fiatalember, hogy szívesen szexelne.Milyen szánalmas már feljönni egy ilyen oldalra és az összes nőnek, lánynak felkínálni magát. 29 évesen itt keres partnert? Képzelem, milyen helyes pofija és mekkora szerszáma lehet :D

2019. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Figyelj nagyszámok törvénye alapján összejöhet :D
2019. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Megragadom az alkalmat arra, hogy itt kívánjak mindenkinek (beleértve a 29/F azonosítójú "írogatót" is), de különösen a magas lányoknak/asszonyoknak/nőknek/hölgyeknek igényeiknek megfelelő magasságú és modorú kívánatlanul nem írogató partnert.
2019. nov. 3. 20:31
 18/44 anonim ***** válasza:

187 vagyok, de tapasztalataim szerint a nálam magasabb pasik alacsonyabb lányokra hajtanak.

Nem a magasságom a baj, hanem a nagy fenekem :D

de hogy a kérdésre válaszoljak,

engem 180ig még nem zavarna.

Amúgy sem várom, hogy átvigyen a küszöbön.


Inkább a férfiakat zavarja a magasságom. Meg az, hogy nem tűnök pátyolgatásra szorulónak.

2020. febr. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként írok, 188 magas vagyok, pár hónapja 186 magas nővel randiztam. Mindig azt mondta rám való tekintettel nem vesz fel magassarkút, pedig többször mondtam, hogy nyugodtan. Utólag belegondolva inkább csak ez a szöveg nem tetszett, hogy "rám való tekintettel" nem hord magassarkút... 😀
2020. febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
83%
Én 181 cm vagyok, mindig nagynak éreztem magam, és úgy gondolom hogy viszonylag nehezen találtam párt, mindenki ezzel jött hogy mindenkinek a modell alkatú lányok tetszenek (vékony vagyok és sportos) de nem igazán éreztem ezt. Két barátom volt, mindketto kB egymagas volt velem. Mostani párom 193 cm és (bár nem csak emiatt, hanem mert mindenben passzolunk) nagyon szeretem őt, de mindenképpen ad egy hatalmas pluszt hogy egy fejjel magasabb. Azóta nem szégyellem a magasságom, nem görnyedek össze ha megölelem, sőt még lett egy magassarkúm is :D (kB 5 centi de ez a rekordom eddig) Szóval sok lányt nem zavar ha alacsonyabb a fiú, de nekem nagyon felszabadító és csodás érzés, sokkal nőiesebbnek érzem magam :)
2020. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!