Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magas lányok/nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas lányok/nők! Nektek a magasságotokból kifolyólag nehéz párt találni? Mennyira zavar titeket, ha kisebb a férfi? Mennyivel lehet kisebb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 1,9 feletti nőkre elsősorban.

2019. nov. 3. 13:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez a modell alkat tipikus rossz duma. Engem is ezzel "vigasztalgatnak" az alacsony kolléganők, hogy de irigyelnek érte. Na persze...
2020. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Én 180 cm vagyok, szintén vékony, felül normál, csak épp hosszú lábakkal. Az arányaimnak köszönhetően 2 gyerek után sem híztam semmit. Magassarkúm persze nekem sincs...

Nekem kb 175 cm-től "váltak be" a srácok. Volt extrém alacsony próbálkozásom is, de az már minden szempontból vicces volt a hétköznapokban, így nem is tartott sokáig.

Jelenlegi párom, egyúttal életem szerelme kb 1-2 centivel lehet nálam alacsonyabb, gyakorlatilag nem látszik, hogy az, és más téren is összepasszolunk. 😊

Nekem is volt egyébként 190 cm feletti párom is régen, és nekem szokatlan volt "felnézni rá". El se tudom képzelni, milyen az, amikor egy apró lány egy magas sráccal jön össze. Sámliról smárolnak, vagy hogyan?

Egyébként maga a párkeresés mindig könnyen ment nekem, akinek nem jönnek be a magas nők, az gondolom eleve nem próbálkozott. De a "hosszú lábak" már tizenpár éves koromtól kezdve biztosították nekem, hogy mindig legyen, aki bepróbálkozik, meg idétlen vicceket mond a nők és a férfiak magasságáról vízszintesben.

Általában nem csak a nyomik, de azok is próbálkoztak, akik nekem is bejöttek, szóval összességében abszolút elégedett vagyok.

Most már jó pár éve nem ismerkedem amúgy, mert boldog és elégedett vagyok. Ugyanezért privátot sem kérek.

N/38

2020. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok 175 és úgy tapasztalom, hogy elég nehéz magasabb lányt találni, az esetek 80-90%-ában a nőket feszélyezi és csak a maradékban van, hogy a férfiakat zavarja.
2020. ápr. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy nehéz nekik csak válogatnak mert a felső 10ezer kell nekik! Itt vagyok 197 magas és lósz..art sem, ha nincs pénz vagy látszat akkor nő sem lesz se alacsony se magas!
2020. ápr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Jaaaj..
2020. ápr. 24. 06:27
 26/44 anonim ***** válasza:
50%

Ez hülyeség, te is tudod...

A magasság azért nem minden. Sokkal fontosabb dolgok is vannak.

Amúgy meg ha már itt tartunk, akkor a pasiknak meg csak a szexen jár az eszük és nem is akarnak normális kapcsolatot. :D

2020. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
185 vagyok, a legalacsonyabb kapcsolatom 170 cm volt, a legmagasabb 188. Én direkt nem akartam magas pasival családot alapítani, hogy a gyerekeinknek legyen esélyük nem égimeszelővé nőni. Viszont a tapasztalatom az volt, hogy több alacsonyabb pasinak épp a magasságom volt a kizáró ok. Szerintem a max. kényelmes magasságkülönbség az legfeljebb fél fej, mert ha a másik válla nincs legalább fejmagasságban, úgy az intimitásnak egy része tök elveszik, nem lehet a másikat bármikor megpuszilni, odabújni az arcához/nyakához, ezek nekem nagyon hiányoznának.
2020. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

27-es!

Volt már 184 cm-essel is kapcsolatod?

2020. dec. 29. 15:39
 29/44 anonim ***** válasza:
78%
Nem, meg a családi állapotomból ítélve egyelőre nem is lesz. :) Volt még két velem egyező magasságú, meg egy 183 cm-s, de a többiek alacsonyabbak voltak.
2020. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
55%
Na, majd 178 centis nőként, aki a kutyának se kell, megsajnálom a 197 centis férfit, hogy nem népszerű a nőknél. Vicc nap.
2020. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!