Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magas lányok/nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas lányok/nők! Nektek a magasságotokból kifolyólag nehéz párt találni? Mennyira zavar titeket, ha kisebb a férfi? Mennyivel lehet kisebb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 1,9 feletti nőkre elsősorban.

2019. nov. 3. 13:18
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Turizmusban dolgozom, recepciós vagyok
2020. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

Akkor mostanában gondolom, home-officebab vagy recepciós.

Vagy vannak azért vendégek is?

2020. dec. 30. 14:08
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bolt is tartozik hozzánk, most ott vagyok eladó.
2020. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
52%
165 centi vagyok, de röhögni fogsz, én is nehezen találok párt. Pedig én még egész kicsinek számítok. Talán azért mert gyakran viselek 10 centis magassarkú vagy nem tudom, sokan mondták már hogy magas vagyok😂
márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!