Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon magas lányok/nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magas lányok/nők! Nektek a magasságotokból kifolyólag nehéz párt találni? Mennyira zavar titeket, ha kisebb a férfi? Mennyivel lehet kisebb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt 1,9 feletti nőkre elsősorban.

2019. nov. 3. 13:18
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

30-as!

Miért gondolod, hogy nem kell a 178 cm-ed a kutyának sem.

2020. dec. 29. 19:27
 32/44 anonim ***** válasza:
29 év alatt ez a tapasztalatom. Biztos előző életemben valami bűnt követtem el, azért lettem nőként ekkora magas, de már viccen kívül. Se alacsony férfinak, se magas nőnek nem jó lenni, ezt higgyétek el.
2020. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, szerintem a 180cm feletti férfiaknál nem vagy hátrányban, nekem is tetszenek a magas nők, 178 még nem számít annak, 186 cm nővel is randiztam és egyáltalán nem zavart, sőt tetszett, hogy egyenesen egymás szemébe tudunk nézni. Mi több, magas nőket jellemzi a hosszú láb, comb, ami magassarkúban kevés férfinek nem tetszik.
2020. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Rám a munkahelyemen is úgy néznek, mint egy marslakóra a 178al. Meg jönnek azzal, mikor megismer valaki, hogy hát te milyen magas vagy már, hát hogy lettél ekkora. Hát hogy, anyám 173, apám 187, úgy. Plusz apai ágon van némi német vér a családban, úgyhogy ott kb mindenki magas volt.
2020. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Szóval 186 centis barátnőd szerintem igen boldog lehetett, hogy voltál neki, mert innentől nézhet. Na mondjuk kivéve, ha van lóvé, mert akkor máris nem zsiráf meg lóba..ó, hanem modell alkat.
2020. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

32-es!

Hogy nézel ki egyébként, ha szabad kérdeznem?

Szeretsz mozogni? Egészséges vagy, vidám.

178 az jó magasság egyébként.

2020. dec. 29. 22:00
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya nem vagyok amúgy, legtöbb férfi szerint átlagos az arcom, persze kaptam meg már azt is, hogy ronda vagyok vagy azt, hogy milyen lófejem van. De ezt akkor mondták, amikor szexajánlatra nemet mondtam, úgyhogy annyira nem tudom komolyan venni. Szeretek mozogni és 60 kiló a súlyom jelenleg. Általában vidám vagyok, nevetek az egészen, most mit keserítsek másokat azzal, hogy nekem milyen problémáim vannak. Persze néha elkeseredek, pláne mikor senki se látja, de igyekszem gyorsan túllendülni a mélyponton. Úgyhogy azért nem úgy kell elképzelni, hogy ülök, mint egy savanyú uborka. :D Szerencsére nemcsak párkapcsolatbol meg férfiakbol áll az élet, van öröm másban is.
2020. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

37-es. Nagyobb városban laksz?

Talákozol sok emberrel?

Használsz applikációkat ismerkedéshez?

2020. dec. 29. 22:40
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvárosban lakom, de csak munka miatt találkozom sok emberrel. Mondjuk az egy fejjel alacsonyabb kolléganőmet ott is lépten-nyomon fel akarják szedni, úgyhogy igaziból van, akinek ott se lehetetlen ismerkedni. Pár éve használtam Badoot meg Tindert, na azokon kaptam a lófejű meg bányarém beszólásokat, mert nem jól reagáltam a "szia, jössz velem análszexelni az erdőbe?" szövegű üzenetekre.
2020. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
Milyen területen dolgozol?
2020. dec. 29. 22:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!