Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha taszítanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha taszítanak a túlsúlyos lányok?

Figyelt kérdés

Nem az olyanokra gondolok természetesen, akiken "van mit fogni", vagy "nőiesen telt" alkatuk van, hanem azokra, akik már szinte undorítóan, kórosan el vannak hízva.

A leggyakoribb ütőkártya az, hogy "de lehet, hogy nem tehet róla, mert mondjuk pajzsmirigy alulműködése van". Én viszont úgy gondolom, hogy ez egy kategóriába kéne essen pl. a mozgássérültekkel, egy kerekesszékes pl. nem szokta tagadni a bemutatkozásában, meg a fényképein sem, hogy ilyen problémája van, sőt, általában a kategóriájában keresgél.

Azokról természetesen nem is beszélve, akik csupán merő igénytelenségből válnak disznóvá, mondván, hogy biztos lesz majd, akinek így is kelleni fognak.


Engem nem érdekel, hogy másnak mi az ízlése, az viszont igen, hogy felszínesnek és bunkónak vagyok bélyegezve, amiért elutasítok egy súlyosan elhízott lányt.



2021. ápr. 2. 00:28
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
75%
Mondani lehet bàrmit 20, de primitív, frusztrált barom mindenkèpp vagy :D
2021. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
0%

21.


Szintén kövér?

2021. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok kövér, csak utálom, mikor megalázóan ès ocsmányul beszélnek nőkről.

Nő vagyok.

2021. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
0%

23.


A kövér nem szitokszó, mint ahogy a vékony vagy az izmos se az.

2021. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
78%
Az én kérdésemre nem tudtál válaszolni kedves 20-22, csak amikre tudsz sértőt írni. Így nehéz téged komolyan venni.
2021. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
88%
A kontextustól függ, amiben használják. És te tudatosan annak szánod a disznózós kérdezővel együtt. Elárulom, ezekkel a szövegekkel semmilyen intelligens társaságban nem aratnál sikert. Akkor sem, ha ott mindenki olimpiai bajnok lenne.
2021. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
86%

Én se szeretem a kövéreket,de az ilyen elől deszka hátul lécet sem.Viszont nem is foglalkozom velük.Majd lesz,akinek tetszenek.

Csak azt nem értem,hogy ez mit zavar téged?

2021. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
0%

25.


Nyugodtan elhiheted aki ezt a kérdést személyes sértésnek veszi az jó eséllyel kövér. :)

2021. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan elhiheted, hogy létezik empátia a világon. Hallottam már gúnyolni szemüvegeseket, hórihorgasokat, pattanásosokat, kancsalokat, sántákat és sok más testi hibával rendelkező embert is, akibe a fajtát bele tud kötni valamiért. Mind rosszul érint, pedig egyik probléma sem a sajátom. Tudom, neked lehetetlen elképzelni, hogy ami csak másnak fáj, az ne szórakoztasson, de te vagy kisebbségben. Bizonyos iskolázottságtól felfelé persze.
2021. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
90%

Vagy nem bírja a fröcsögő bunkókat.

A röfizés, disznózás rosszindulatú fröcsögés.

Senkit nem érdekel vagy sért, hogy vannak, akik a karcsú nőkhöz vonzódnak.

De az, hogy sértően, megalázóan beszèlnek a nekik nem tetsző nőkről, az bicskanyitogató:)

Bármilyen nőről van szó, èn szót emelek értük, mert én is nő vagyok, és nem állhatom a bunkókat.

Ha valaki nő létére beszél pocsékul sajàt nőtársáról, arra is rászólok :)

2021. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!