Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha taszítanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha taszítanak a túlsúlyos lányok?

Figyelt kérdés

Nem az olyanokra gondolok természetesen, akiken "van mit fogni", vagy "nőiesen telt" alkatuk van, hanem azokra, akik már szinte undorítóan, kórosan el vannak hízva.

A leggyakoribb ütőkártya az, hogy "de lehet, hogy nem tehet róla, mert mondjuk pajzsmirigy alulműködése van". Én viszont úgy gondolom, hogy ez egy kategóriába kéne essen pl. a mozgássérültekkel, egy kerekesszékes pl. nem szokta tagadni a bemutatkozásában, meg a fényképein sem, hogy ilyen problémája van, sőt, általában a kategóriájában keresgél.

Azokról természetesen nem is beszélve, akik csupán merő igénytelenségből válnak disznóvá, mondván, hogy biztos lesz majd, akinek így is kelleni fognak.


Engem nem érdekel, hogy másnak mi az ízlése, az viszont igen, hogy felszínesnek és bunkónak vagyok bélyegezve, amiért elutasítok egy súlyosan elhízott lányt.



2021. ápr. 2. 00:28
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
86%

Az nem baj, ha szexuálisan nem jönnek be.

Az, hogy meghatároznád, hogy egy pajzsmirigy problémás valaki csak szervi sérülttel jöhessen össze, az sztem taszító hozzáállás. Mindenki jöhessen össze, akivel akar, ha nem sikerül neki, egyedül hal meg, azt' kész. Jó is lenne elvárni, hogy mindenki a saját kategóriájában keressen, olyan férfilázadás lenne, mint a hétszentség, mert akkor nem tud a férfiak 60%-a 18 és 70 év között a 18-25 éves feszes nők körül sündörögni.


Meg nem mindegy, hogy:

-kéretlenül osztod-e azt észt bárhol, hogy "undorító, pfejjjj" stb.

- ha egy kövér nő rádstartol, akkor milyen stílusban utasítod vissza

2021. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, a 46-os kérdésedre meg... jaj, persze, lehet itt játszani a hülyét, hogy jaj, ne sértődjön meg senki, mert okos állat a disznó. Ja, persze, az okossága okán hasonlítják hozzá, még véletlenül sem a mérete meg a tudva vélt "igényessége" miatt... cicának nevezni sem azért szokták a nőket, mert hülyének tartják, hanem mert kedvesnek, bájosnak, azért nincsenek kiakadva. A lényeg az, hogy MIÉRT hasonlítják bizonyos dologhoz.
2021. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
78%
Nekem meg a bunkó férfiak nem jönnek be..ezért szerencsés h duci vagyok mert elkerülnek..komolyan az összes udvarlóm késöbbi társam tanult komoly férfi volt..ez van..
2021. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
21%

A bálna is szép.

Olyan áramvonalas ,ahogy szeli a vizet.

2021. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%
Jah szép állat de miköze a kérdéshez?..
2021. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!