Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha taszítanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha taszítanak a túlsúlyos lányok?

Figyelt kérdés

Nem az olyanokra gondolok természetesen, akiken "van mit fogni", vagy "nőiesen telt" alkatuk van, hanem azokra, akik már szinte undorítóan, kórosan el vannak hízva.

A leggyakoribb ütőkártya az, hogy "de lehet, hogy nem tehet róla, mert mondjuk pajzsmirigy alulműködése van". Én viszont úgy gondolom, hogy ez egy kategóriába kéne essen pl. a mozgássérültekkel, egy kerekesszékes pl. nem szokta tagadni a bemutatkozásában, meg a fényképein sem, hogy ilyen problémája van, sőt, általában a kategóriájában keresgél.

Azokról természetesen nem is beszélve, akik csupán merő igénytelenségből válnak disznóvá, mondván, hogy biztos lesz majd, akinek így is kelleni fognak.


Engem nem érdekel, hogy másnak mi az ízlése, az viszont igen, hogy felszínesnek és bunkónak vagyok bélyegezve, amiért elutasítok egy súlyosan elhízott lányt.



2021. ápr. 2. 00:28
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
86%
A kettős mérce a problémám.
2021. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
85%
A kettős mérce mindenhol a férfiak javára szól.
2021. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
47%
A nők többségének se kell kórosan elhízott férfi.
2021. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
10%

40#

A disznó mégiscsak egy állat.

Szerintem inkább a hordó testalkatú lenne szalonképesebb.

A hordó mégiscsak szebb kifejezés.És szerintem jobban is néz ki.

2021. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
0%

44.


Ok, legyen hordó akkor :)

2021. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:
Miért kevésbé sértő valakit hordóhoz, vagy Holdhoz hasonlítani, mint disznóhoz? Azért, mert azzal nem a tárgyak, hanem az állatok szintjére degradálom? Amúgy a disznó egy nagyon intelligens állat, nem kevésbé, mint a macska. Érdekesmód utóbbin senki sem sértődik meg, ha cicának nevezik.
2021. ápr. 2. 15:15
 47/55 anonim ***** válasza:
84%

Mit értesz kóros alatt?

Volt 120 kg os párom is. Több mackósabb alkatu volt. Végül akit férjemül választottam, ő sportos alkatu, de ezen döntésemnek köze nincs az alkatához.

2021. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
47%

47.


Milyen magas volt a 120 kilohoz pl? Volt rajta izom is vagy csak simán elhízott volt? Nagyon nem mindegy

2021. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

48#

2,5 méter

2021. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
0%
Nincs itt semmi kettős mérce a nők többségének ugyanúgy nem kell kórosan elhízott partner mint fordítva. Ennyi.
2021. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!