Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha taszítanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha taszítanak a túlsúlyos lányok?

Figyelt kérdés

Nem az olyanokra gondolok természetesen, akiken "van mit fogni", vagy "nőiesen telt" alkatuk van, hanem azokra, akik már szinte undorítóan, kórosan el vannak hízva.

A leggyakoribb ütőkártya az, hogy "de lehet, hogy nem tehet róla, mert mondjuk pajzsmirigy alulműködése van". Én viszont úgy gondolom, hogy ez egy kategóriába kéne essen pl. a mozgássérültekkel, egy kerekesszékes pl. nem szokta tagadni a bemutatkozásában, meg a fényképein sem, hogy ilyen problémája van, sőt, általában a kategóriájában keresgél.

Azokról természetesen nem is beszélve, akik csupán merő igénytelenségből válnak disznóvá, mondván, hogy biztos lesz majd, akinek így is kelleni fognak.


Engem nem érdekel, hogy másnak mi az ízlése, az viszont igen, hogy felszínesnek és bunkónak vagyok bélyegezve, amiért elutasítok egy súlyosan elhízott lányt.



2021. ápr. 2. 00:28
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
75%

Nekem meg nem jönnék be a csóró pasik.

Engem nem érdekel, hogy másnak mi az ízlése, az viszont igen, hogy felszínesnek és bunkónak vagyok bélyegezve, amiért elutasítok egy súlyosan csóró, autó/lakás nélküli pasit.


Érzed a kettős mércét?

2021. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
87%

Bunkó vagy, nincs ezen mit magyarázni.

Ezzel a stílussal és intelligenciaszinttel nézhetsz ki akárhogy, repülnél.

Ennél nincs alpáribb, amikor ismeretlen nőket ilyen jelzővel illetsz, hogy a frusztráltságodat levezesd. Mert emögött az van.

2021. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
Mert a túlsúlyosság nem a személyiség része, te viszont a személyiségükre is kivetíted a taszító érzést, ami eredetileg az egészségük hiányából indul ki.
2021. ápr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
11%
A 11 es 100% hogy kövér. :D
2021. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
85%
14 te meg 100%, hogy egy csóró, primitív, frusztràlt barom vagy:)
2021. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Telt alkatu vagyok. Nem extrém módón, de nem is XS.es a méretem.

Csak, amikor egy Nő a párvalasztás során megnézi egy férfi tárcáját (ami egy külsőség) akkor az rögtön felszines, goldigger.

Ha egy pasi nem jönne össze telt Nővel, aaaaaaaz nem felszinesség!

Kettős mérce!

2021. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
88%

Miért veszik itt olyan biztosra, hogy akinek nem jön be a kövérek mocskolása, az maga is kövér?

Alapból nem szeretik a mocskolódó embereket, a közelükben lenni is kellemetlen a többségnek.

2021. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
77%
Aki valamirevaló ember, az mindig is meg fogja védeni azt, akit bántanak, mert van benne empátia, és neki sem jó érzés ezt a mocskot hallgatni, ami mások szájából jön minden alap nélkül.
2021. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
0%

16.


Te összejönnél kövér férfival?

2021. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
0%

15.


Lakásom van ,autóm nincs. Csórónak számít? :D

2021. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!