Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg léteznek olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan nők, akik SAJÁT elhatározásból nem szexelnek szingliként? Akár éveken át?

Figyelt kérdés

1. Azzal tisztában vagyok, hogy aki alapból nem szexuális beállítottságú és kapcsolatban sem igényli, az valószínűleg ha nincs közvetlen a közelében férfi, akkor még könnyebben megy neki a dolog. De ez hamar kiderülhet, ha más nem, akkor az exeket végig lehet kérdezni, hogy a legaktívabb időszakban mennyi volt a tényleges együttlét (már ha vagytok olyan viszonyban az exükkel).


2. Azzal is (bármennyire szeretik a nők még egy ANONIM oldalon is tagadni), hogy elég sok nő képes kettős módon működni. Vagyis - szélsőséges példával élve - még a legnagyobb ribinek tartott lány, aki már tizenévesen több férfit szopott le a kocsma mögött szüzen meg Tinderen hetente jött össze random idegenekkel mondjuk 30 fölött apajelöltet keresne a leendő gyerekének és heteken, esetenként hónapokon át is el tudja játszani a halvérűt. (nem nehéz, mivel a vonzalom a legkisebb szempont ebben az esetben, ha egy Ryan Gosling (tetszőleges férfi behelyettesíthető) lenne előtte, jobban elvesztené a fejét, mint egy átlagos pasinál, akitől már az átlag nő is úgy megcsömörlött, mint a menzás kajától, annyi legyeskedett és legyeskedik is körülötte és a fő szempont, hogy apajelöltnek megfogja magának.


Igazából az érdekelne, hogy tényleg létezik ez az "aktív életet élnek és időm se lenne rá" dolog SAJÁT elhatározásból, vagy csak olyan nagyon extrém-marginálisan ritka esetekben, mint mikor például egy férfi azt mondja, hogy azért nincs autója (és jogsija sem vagy az is csak szülői ráhatásra, de rutinja nincs), mert környezetvédelem és visszaböfögi az összes sötétzöld felsorolást az autó ellen a nehézkes parkolástól a közlekedési lámpákon át a fenntartási költségekig (ez utóbbinál külön kihangsúlyozva, hogy inkább adakozza el a bébifókák megmentésére, mert itt elvekről van szó, nem mocskos anyagiakról). Ugyanez diplomával és a tudás hasznosságának kihangsúlyozásával szintén megfeleltethető. Vagy mikor az alapból kopaszodó férfi magyarázza, hogy ő szeret kopasz lenni és ha lenne haja is kopasz lenne.


Tehát röviden és összefoglalva: a savanyú a szőlő effektus.


Kiegészíteném annyival, hogy nem feltétlenül az van bennem, hogy tuti minden ilyen nő viszi fel magához az első sármos mosolyú adoniszt, akivel összetalálkozik kutyasétáltatás közben, aztán mélyen hallgat róla még a barinők előtt is (nehogy összeveszés után ő legyen a legnagyobb ellenség), lehet az is, hogy a konzervatív szülői neveltetés olyan gátakat rakott bele (pszichológiailag érzelmi terror), hogy bűnösnek érezné magát, ha idegennel szexelne, de valójában azért temetkezik munkába, karrierbe és ennyi tevékenységbe, mert ha egyszer egyedül lenne egy üres szobában mondjuk egy napon át, megőrülne és összeomlana. A saját gondolatai, vágyai elől menekül és meg is indokolja, hogy ezek milyen hasznos tevékenységek. Ami lehetséges, de ez most mellékes.


Kifejezetten szemléletes példa, mikor Facebookon postol egy nő (és nem tinilány) szerelmes, erotikus, vergődős, falat kaparós dolgokat, amiből az jön le, hogy tök régóta nem talál "normális pasit", pedig ő csak "szerelemre" vágyik.



2021. máj. 12. 06:06
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasva az eszmefuttatásodat, kétlem, hogy érteni fogod az okaimat, de megpróbálom.

Számomra a szexualitás nem egy állatias ösztön kiélése, hanem valami komolyabb dolog. Pont attól értékes, hogy nem osztom ezt meg akárkivel. Kicsit téves ez az elképzelés, hogy aki nem fekszik le első randin, annak nem is fontos a szex. De, pont hogy fontos, nagyon is. Épp ezért nem tartom vonzónak azt, aki már megcsinálta a fél várost.

A másik meg hogy kevesebb megalázóbb dolgot tudok elképzelni annál, minthogy kiszolgáljam valakinek a lyuk-igényét, mert mást nem lát bennem. Bocsánat, de ennél többre tartom magam. Illetve, ahogy a 8-as is írta, én sem vagyok képes vonzódni szexuálisan valakihez, csak azért, mert nem néz ki rosszul. Érzelmileg is kötődnöm kell hozzá, aztán esetleg már megindíthat bennem valammit.

2021. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
85%
Nálam sok férfi azon hasalt el (vagy én őnáluk, ugye szemszög kérdése), hogy én csak párkapcsolatban szexelek. Sem randi után, sem ismerkedés alatt. Amikor már hivatalosan is egy pár vagyunk, onnantól része a szex is a kapcsolatunknak.
2021. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

#11: Megértem az okaidat, átérezni nem tudom, hogy nincs igényed a szexre, amikor valóságos kánaán állna belőle rendelkezésedre nőként és már a társadalmi megítélése sem annyira negatív, mint régen.


Tehát nem a felfogóképességemmel van baj, csak mivel én más vagyok (vágyom a szexre), nem tudok azonosulni azzal, akinek lenne lehetősége, de mégsem.


Kicsit olyannak élem meg, mint mikor éhes valaki, de dacból visszautasítja a kaját.


Az ösztönös része oké, hogy nem fekszel le olyannal, aki nem adja meg az alapvető tiszteletet, ahogy ha éhes vagy és nincs sehol egy hely, ahol ehetnél is kibírod hazáig, nem fogsz a kukából enni (önérzet). De otthon már alig várod, hogy egyél.


Viszont ha NEM vagy éhes, akkor nem fogod csak azért tömni magad, mert eléd teszik az ételt.


Ezért nem tudom gondolatilag a kettőt összeegyeztetni. Mert megértem, hogy valaki nem szexcentrikus és csak gyereknemzés céljából vagy a párja örömére tesz a kedvére.


Azt szintén megértem, ha valaki szexcentrikus, van egy szintje és ha nincs párja, akkor keres valakit, akivel addig elvan.


Még azt is megértem, amikor vallási vagy neveltetésbéli meggyőződésből ingert érez rá, hogy lefeküdjön számára vonzó, kívánatos férfiakkal, de nem teszi és menekül is a szituációk elől, nehogy kísértésbe essen.


Viszont az a szememben fából vaskarika, amikor egy nő azt állítja, hogy ő igenis kívánja a napi rendszeres szexet kapcsolaton belül, de mikor nincs kapcsolata, akkor nincs igénye sem rá.


Így már érthető?


#12: "Nálam sok férfi azon hasalt el (vagy én őnáluk, ugye szemszög kérdése)"


Valójában nem szemszög kérdése, hanem az határozza meg, hogy kettőtök közül melyiknek van nagyobb szüksége a kapcsolatra, illetve melyiktek talál alternatívát. Ebben pedig a nőknek hatalmas előnye van a férfiakhoz képest.

2021. máj. 12. 10:15
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Csak és kizárólag párkapcsolatban szexelek. Számomra a szex egy intim dolog, ami két emberre tartozik, két egymást szerető, tisztelő emberre. Sosem tudtam elképzelni sem egyéjszakás kalandot, sem szexkapcsolatot, sem barátság extrákkal kapcsolatot. Viszonylag későn, huszonéves koromban lett először kapcsolatom, aki azóta mára férjem. Tehát, közel a harminchoz elmondhatom, össz-vissz egyetlen szexuális partnerem volt/van. És nem adtam magam könnyen. Nem azért, mert egy jégcsap voltam, de számomra fontos volt, hogy maximálisan bízzak abban az illetőben, akinek készülök odaadni magam. Így visszagondolva, nagyon jól döntöttem, hogy vártam.
2021. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
90%
ha nem talaok olyat, akihez tudok vonzodni mind fizikailag, mind emberileg es mukodik is koztunk a kemia, akkor nem szexelek. ez sosem tartott evekig, szerintem max 2-3 honap volt, amig nem szexeltem, de az sajat elhatarozasmbol, igen, mert szexre barmikor talahatnek valakit, de annyira nem eletbevago a dolog, hogy osszefekudjek egy olyannal, aki vagy nem vonz fizikailag, vagy nem szimpatikus. ha evekig nem talanek ilyet, evekig nem szexelnek.
2021. máj. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt megismertem a férjem, előtte nem volt közel 3 évig senkim így nem is éltem nemi életet. Lett volna rá alkalom, de nekem ez nem megy csak úgy. Ha van kivel csinálni, akkor azzal mindig érzelemből tettem és teszem is, elég aktívan. Bár kérdés kinek mi az aktív, szerintem heti 3-4 alkalom az.
2021. máj. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
82%
16-os vagyok, ez idő alatt míg egyedül voltam nekem elég volt a kezem, és egy jól működő vibrátor, kb ennyi a titok. 🤷‍♀️
2021. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Ti írjátok mindig, hogy a nők nagy részének, még a koszos, büdös, hajléktalan, kövér, idős nőknek is bármikor lehetőségük lenne szexre valakivel. Tök mindegy, hogy nő létemre milyen vagyok vagy hogy nézek ki, magában az a tény, hogy p#nám van és engedném, hogy valaki beletegye elég lenne ahhoz, hogy valaki perceken belül ténylegesen bele is tegye.

Az a különbség, hogy a nők nagy része (engem is beleértve) nem magára a szexre vágyik, hanem a szexre a MEGFELELŐ emberrel, aki számunkra vonzó minden szempontból. Persze bele lehet magyarázni, hogy "akkor nem is szeretsz szexelni, csak engeded, hogy ne hagyjon el", de ez nem így van. Személy szerint szeretem és igénylem a szexet és korrektül kinéző nő vagyok, szóval ivarérett korom óta bármikor lett volna lehetőségem külsőre vonzó partnert találni rá, de a vonzó külső egyszerűen nem volt elég. Vágytam a szexre, rendszeresen maszturbáltam, de nem voltam hajlandó lefeküdni olyannal, akit nem éreztem partneremnek. A szexuális vonzalomhoz számomra sosem volt elég csak a külső vonzódás, a gondolattól is hányingert kaptam, hogy lefeküdjek olyannal, aki belsőre nem tetszik. 23 évesen lett először barátom, vele vesztettem el a szüzességem, naponta-kétnaponta szexelünk, szóval nem mondanám magam fap#nának. Ha kitart a kapcsolatunk, akkor számomra ez a felállás megfelelő és kielégítő lesz bármeddig. Ha nem tart ki és idővel egyedül maradok, akkor viszont örömmel térek vissza a két kezemhez, esetleg pár segédeszközt is beszerzek majd.

2021. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
91%

Ne felejtsétek már el, hogy a nők elég nagy részének, még akkor is, ha szerelmes és/vagy tartós kapcsolatban él, azért továbbra se akkora dolog a szex, mint a férfiaknak, mondjuk egész kellemes, de nehezebben lesz orgazmusuk, mint ami egy ilyen ad hoc összefekvésben kivitelezhető, vagy eleve nem megy neki ellazulni annyira, ha nem érzi magát abszolút biztonságban - számukra a maszturbálás egyértelműen JOBB opció, mint az alkalmi szex. Nyilván rengeteg nő szexel alkalmilag más indítékból, pl. hogy érezze, hogy vonzó, kívánatos, hogy lenne, akinek (legalább erre) kellene.

Én nem vagyok különösebben vonzó nő, négy éve szexeltem utoljára, nem érzem magam kielégületlennek, a szexuális életem, ami a saját élvezetemet illeti, párkapcsolatban se volt jobb ennél, nyilván a társ, meleg bőr, +1 fő az hiányzik, de én még levetkőzni se bírnék olyan előtt, akivel nincs már valami kapcsolódás, kötelék, bizalom. Most, hogy így ezt leírtam, világossá vált: egy női incel vagyok. (29N)

2021. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem mindegy, mit mondunk? A kérdésből egyértelmű, hogy te már eldöntötted, miben akarsz hinni.
2021. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!