Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg léteznek olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan nők, akik SAJÁT elhatározásból nem szexelnek szingliként? Akár éveken át?

Figyelt kérdés

1. Azzal tisztában vagyok, hogy aki alapból nem szexuális beállítottságú és kapcsolatban sem igényli, az valószínűleg ha nincs közvetlen a közelében férfi, akkor még könnyebben megy neki a dolog. De ez hamar kiderülhet, ha más nem, akkor az exeket végig lehet kérdezni, hogy a legaktívabb időszakban mennyi volt a tényleges együttlét (már ha vagytok olyan viszonyban az exükkel).


2. Azzal is (bármennyire szeretik a nők még egy ANONIM oldalon is tagadni), hogy elég sok nő képes kettős módon működni. Vagyis - szélsőséges példával élve - még a legnagyobb ribinek tartott lány, aki már tizenévesen több férfit szopott le a kocsma mögött szüzen meg Tinderen hetente jött össze random idegenekkel mondjuk 30 fölött apajelöltet keresne a leendő gyerekének és heteken, esetenként hónapokon át is el tudja játszani a halvérűt. (nem nehéz, mivel a vonzalom a legkisebb szempont ebben az esetben, ha egy Ryan Gosling (tetszőleges férfi behelyettesíthető) lenne előtte, jobban elvesztené a fejét, mint egy átlagos pasinál, akitől már az átlag nő is úgy megcsömörlött, mint a menzás kajától, annyi legyeskedett és legyeskedik is körülötte és a fő szempont, hogy apajelöltnek megfogja magának.


Igazából az érdekelne, hogy tényleg létezik ez az "aktív életet élnek és időm se lenne rá" dolog SAJÁT elhatározásból, vagy csak olyan nagyon extrém-marginálisan ritka esetekben, mint mikor például egy férfi azt mondja, hogy azért nincs autója (és jogsija sem vagy az is csak szülői ráhatásra, de rutinja nincs), mert környezetvédelem és visszaböfögi az összes sötétzöld felsorolást az autó ellen a nehézkes parkolástól a közlekedési lámpákon át a fenntartási költségekig (ez utóbbinál külön kihangsúlyozva, hogy inkább adakozza el a bébifókák megmentésére, mert itt elvekről van szó, nem mocskos anyagiakról). Ugyanez diplomával és a tudás hasznosságának kihangsúlyozásával szintén megfeleltethető. Vagy mikor az alapból kopaszodó férfi magyarázza, hogy ő szeret kopasz lenni és ha lenne haja is kopasz lenne.


Tehát röviden és összefoglalva: a savanyú a szőlő effektus.


Kiegészíteném annyival, hogy nem feltétlenül az van bennem, hogy tuti minden ilyen nő viszi fel magához az első sármos mosolyú adoniszt, akivel összetalálkozik kutyasétáltatás közben, aztán mélyen hallgat róla még a barinők előtt is (nehogy összeveszés után ő legyen a legnagyobb ellenség), lehet az is, hogy a konzervatív szülői neveltetés olyan gátakat rakott bele (pszichológiailag érzelmi terror), hogy bűnösnek érezné magát, ha idegennel szexelne, de valójában azért temetkezik munkába, karrierbe és ennyi tevékenységbe, mert ha egyszer egyedül lenne egy üres szobában mondjuk egy napon át, megőrülne és összeomlana. A saját gondolatai, vágyai elől menekül és meg is indokolja, hogy ezek milyen hasznos tevékenységek. Ami lehetséges, de ez most mellékes.


Kifejezetten szemléletes példa, mikor Facebookon postol egy nő (és nem tinilány) szerelmes, erotikus, vergődős, falat kaparós dolgokat, amiből az jön le, hogy tök régóta nem talál "normális pasit", pedig ő csak "szerelemre" vágyik.



2021. máj. 12. 06:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem kizáró ok, ha megmondja. Én meg megmondom, hogy köszi, de én komoly kapcsolatot keresek, és további minden jót kívánok neki a lehető legőszintébben. Nekem nem kell magyarázat, miért kell neki laza kapcsolat, de én sem magyarázom, hogy nekem csak érzelmekkel megy, mert nincs hozzá köze, ez kb. ennyi. Férjemet is így ismertem meg társkeresőn. Aki sejtelmesen fogalmazott, vagy őszintén megmondta, hogy neki kufirc kell csak, azzal nem álltam tovább szóba.

És képzeld el, nekem nőként soha nem voltak hú de nagy barátaim, ki voltam nézve az osztályból, mert egyedüliként voltam szemüveges, mellé legjobb tanuló voltam, én voltam a tanár seg.gét nyaló kiskedvenc, szegények is voltunk, nem voltak új ruháim. Volt, hogy 3-an vertek meg meg köptek le egyszerre, mert éppen olyan volt a kedvük. Igen, mind a hárman fiúk voltak. És még sorolhatnám. Mégse hagytam el magam, majd fogtam a sorsa és a szerencsére a sz.r életem. Nem akarásnak nyögés a vége ez továbbra is ilyen egyszerű. Na, most mondj erre is gyorsan egy ezer soros kifogást :)

2021. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Számomra a szex egyértelműen egy stabil párkapcsolat része, másképp nincs értelme nekem. (Ha csak szimplán jót akarok érezni, akkor ott a maszti.)

28N

2021. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

#29: "Utóbbival biztos az orgazmus, addig tart az "aktus" amíg nekem kényelmes, akkor mikor nekem van hozzá kedvem, biztos, hogy nem kapok el semmit és minden egyéb kényelmetlenségtől is mentes lásd szex előtti és szex utáni kommunikáció, helyszín megválasztása, utazás, testszagok, testnedvek."


Ezért kell megfelelően partnert választani és akkor ezek a problémák kiküszöbölhetőek. A segédeszköztől nem kapsz érintést, simogatást, nem fog megcsókolni. Ezek fokozzák az élményt.


"Egy párkapcsolatban pluszt ad az érzés, hogy összetartozunk, hogy szeretnek, kívánnak, biztos odafigyel rám a partner, meg van a teljes bizalom, különben eleve nem lenne a párom, ismerjük egymás testét, erogén zónáit, viselkedését, kedvenc pózait, amitől gördülékennyé válik az egész és tényleg elengedheti magát az ember."


Ehhez nem feltétlenül szükséges párkapcsolat. De ha megnézed, hogy hányan mennek bele alkalmi kalandba és milyen kevesen tartós szexkapcsolatba, akkor nem érthetetlenebb sokkal, hogy ez miért van? Mert alkalmiban aztán tényleg nincs idő kiismerni egymás testét.


"Egy barátság extrákkal még ad valamennyit ebből az egészből, de valójában az se az igazi és ha már energiát ölök valamibe, akkor azt maradandóra szeretném."


De ha nem tudod maradandóra, mert vagy hatalmas kompromisszumokat kellene kötnöd, vagy várnod a csodára, ami talán évekig nem jön el de lehet, hogy sosem? Főleg, hogy egy idő után az idő már nem a barátja sem a férfinek, sem a nőnek.


Elég megnézni, hogy itt milyen módon ki tudnak kelni magukból nők, ha csak annyit megemlítesz nekik, hogy a külsővel támasztott igényekből érdemes lenne megfontolni lejjebb adni.


De ha én férfiként kijelentem, hogy nem akarok gyereket, akkor már ne válogassak. Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy ezek az emberek szándékosan trollkodnak, vagy tényleg ekkora férgek, hogy képesek lennének egy gyerek életét tönkretenni azzal, hogy olyan férfiaknak tanácsolják, hogy ne válogasson, aki tudatosan nem akar gyereket.


Ugyanez igaz azzal, amikor valaki a túlsúlyt jelöli meg kizáró okként. Nem a túlsúlyos nőket kritizálta, csak kijelentette, hogy neki nem tetszenek, nem tudja őket szexuálisan kívánni. Erre itt is jön pár állat és rárörmed, hogy ne válogasson.


#30: Szexről volt szó, nem komoly kapcsolatról. A komoly kapcsolat az mindkét nemnek attól függően nehéz, hogy mekkora a mérce. Ott a nőknek az egyedüli előnye a passzív oldal, ezzel szemben a férfi ha nem próbálkozik, akkor ha nem tartozik azon ritka kevesek közé, akikre a nők nyomulnak, akkor simán meg is halhat szüzen is akár.

2021. máj. 12. 16:01
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
De te miről kaffogsz megint? Ha nem kell gyerek akkor nem. Kit érdekel? Nőben is van ilyen, naponta születnek ilyen kérdések. Mindig lesz olyan gyerekmániás aki nemtől függetlenül beugat, hogy ez milyen dolog. Mindenki válogathat meg lett mondva, mit lovagolsz ezen? Le kéne vetkőzni végre ezt a "bezzeg mások" hozzá állást és lehet, hogy akkor vinnéd is valamire.
2021. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit vergődsz ittt már oldalak óta. Leírtuk többen is: van akinek csak kapcsolatban elképzelhető a szex, van aki meg belemegy alkalmiba. Keress ilyet, de feketén fehéren tisztázd le előtte, hogy csak alkalmi kapcsolatra vágyz. Ne hitegesd, ne kelts benne reményt semmi többre, mert az görénység.
2021. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

#34: Ez csak egy példa volt, ami arra próbált rámutatni, hogy a nőkkel szemben mennyire elnézőbbek. Náluk már egyből a joggal jönnek, hogy "Joga van akár Ryan Goslingra is vágyni, hiszen nem érted, hogy nem veheted el tőle a JOGOT???!!!!!4444444négyNÉGY


Ezzel szemben a férfi REÁLIS* dolgokat fogalmaz meg, erre már jön a "Ne válogass, meg te se vagy egy Brad Pitt"


*Volt, aki még azt is megmagyarázta, hogy nincs JOGOM eldönteni, hogy mi a reális és mi nem, akinek az 190 magas csilliárdos RyanGosling a reális, akkor annak az lesz a reális.

2021. máj. 12. 16:30
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van bármilyen igényt formálni. Ha valaki azt mondja hogy szerinte az irreális, ahhoz meg neki van joga.

Az egyetlen amihez nincs "jogod" (persze van, de ezt szokták sérelmezni), hogy ha az elvárásaid miatt nem találsz senkit akkor ne a másik nem legyen a hülye. (= ne sírj hogy nincs nőd/faszid, ha csak a gazdag fehérneműmodelleket veszed emberszámba. Ettől függetlenül jogod van utánuk vágyakozni.)

2021. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van olyan elvárásokat támasztani, amilyeneket akarsz. Másnak meg joga van a szemedbe mondani, hogy azokkal az elvárásokkal nem mész semmire. Ez igaz mindkét nem esetében.
2021. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért kell megfelelően partnert választani és akkor ezek a problémák kiküszöbölhetőek. A segédeszköztől nem kapsz érintést, simogatást, nem fog megcsókolni. Ezek fokozzák az élményt."

Egy olyan személytől, aki nekem nem jelent semmit, nem kellenek érintések és főleg nem kell csók. Érintést, simogatást, ölelést kapok barátoktól, családtagoktól is. Persze szexuális töltet nélkül, de a szexuális töltet önmagában nem is fontos számomra. Az, hogy valakinek tetszik a külsőm, nem különleges dolog. Sokan vannak így vele. Nekem az érintés és a szex is a szeretetről szól. Ha csak az hiányzik, hogy alám nyúljom egy idegen, sajnos elég lenge öltözetben egyedül buliznom.

Emellett senkinek nincs a homlokára írva, hogy jó vagyok az ágyban, figyelek az előjátékra és értem a test jeleiből, mikor vagyok jó helyen, vigyázok rád, leállok, ha te neked valami nem jó, nem veszlek fel dugi kamerával és még lehet sorolni.

"De ha nem tudod maradandóra, mert vagy hatalmas kompromisszumokat kellene kötnöd, vagy várnod a csodára, ami talán évekig nem jön el de lehet, hogy sosem?"

Akkor sincs értelme egy olyan kapcsolatnak, ami nem vezet sehova, mert abban, főleg évek alatt akkor is érzelmek lesznek, ha egyik fél sem lesz szerelmes. Egy következő partner, pedig jogosan várja majd el, hogy a dugópajtival szakadjon meg a kapcsolat, így még barátság szintjén se működhet. Az pedig külön saját magam érzelmi bántalmazása, ha olyannal vagyok együtt, akire mint férfi, mint pár vágynék, miközben ő másokkal (is) kefélget és én, csak mint szamár vagyok a történetben. Egyszerűen értelmetlen egy ilyen kapcsolat. Nekem legalábbis, mint írtam nem éri meg se érzelmileg, se időben, se máshogy.

"Ehhez nem feltétlenül szükséges párkapcsolat"

De, nekem igen.

"Egy párkapcsolatban pluszt ad az érzés, hogy összetartozunk, hogy szeretnek, kívánnak, biztos odafigyel rám a partner, meg van a teljes bizalom, különben eleve nem lenne a párom," Egy megduglak Jóska a buliban ennek talán az oda figyel rám részét tudná, de valószínűleg azt sem. Egy barátság extrákkal pedig nem szerelmes belém és én se belé, egyidőben legalábbis biztos nem. Az a szeretet pedig ami baráti, nem adja azt az érzést. Nem leszek tőle különleges abban a pillanatban, mert mindegy kit dug meg, most épp azért engem, mert én fekszem mellette. Más a tűz a férfi szemében és úgy általában máshogy viselkedik, ha TÉGED kíván, mintha épp te vagy kéznél ezért téged dug meg. Akkor is, ha odadigyel rád szex közben. Mint írtam, maga a tény, hogy megdugna, mert szexi ek tart, vagy igazából annak se, de még határon belül mozgok, semmit nem ér, mert az utcán fut még pár ilyen férfi. Pedig átlagos alkat vagyok, de a többségnek minimum egy patron erejéig kb mindegy is, amíg bizonyos határokon belül mozog a nő kinézete.

Írtam is, hogy egy barátság extrákkal, van amiben jó, vannak olyan részei, amikben értem miért éri meg, ha nagyon kétségbeesett valaki, vagy a háta közepére nem kell kapcsolat, de összességében ez a hányással is lehet tüzet oltani esete számomra. Lehet, lehet, na de mégse ugyan az.

Nekem meg nem ég a házam annyira, hogy ehhez nyúljak.

2021. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

amugy te mit is akartal most ezzel a kerdessel? paran megvalaszoltak, hogy nekik csak parkapcsolatban fer bele a szex es kotodes nelkul nem megy. erre te nekiallsz okoskodni meg vitazni, hogy de miert nem megy, a szex anelkul is jo stb stb. plusz hogy a ..-ba jon mar megint ide a nok ‘irrealis’ elvarasi?! csak kotekedni akarsz.

igen, ha mi is incel luzerek lennenk, akkor osszetennenk a ket kezunket barmilyen szanalmas alkalmi szexert is, de igy nem ez a helyezt. ertsd mar meg, hogy aki azt mondja, csak kapcsoltaban szexel, az igy is gondolja, nem csak jatssza a jokislanyt meg alszentkedik. minek teszel fel egyaltalankerdest, ha keptelen vagy elfogadni a ra erkezo valaszokat?!?!

2021. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!