Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg léteznek olyan nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek olyan nők, akik SAJÁT elhatározásból nem szexelnek szingliként? Akár éveken át?

Figyelt kérdés

1. Azzal tisztában vagyok, hogy aki alapból nem szexuális beállítottságú és kapcsolatban sem igényli, az valószínűleg ha nincs közvetlen a közelében férfi, akkor még könnyebben megy neki a dolog. De ez hamar kiderülhet, ha más nem, akkor az exeket végig lehet kérdezni, hogy a legaktívabb időszakban mennyi volt a tényleges együttlét (már ha vagytok olyan viszonyban az exükkel).


2. Azzal is (bármennyire szeretik a nők még egy ANONIM oldalon is tagadni), hogy elég sok nő képes kettős módon működni. Vagyis - szélsőséges példával élve - még a legnagyobb ribinek tartott lány, aki már tizenévesen több férfit szopott le a kocsma mögött szüzen meg Tinderen hetente jött össze random idegenekkel mondjuk 30 fölött apajelöltet keresne a leendő gyerekének és heteken, esetenként hónapokon át is el tudja játszani a halvérűt. (nem nehéz, mivel a vonzalom a legkisebb szempont ebben az esetben, ha egy Ryan Gosling (tetszőleges férfi behelyettesíthető) lenne előtte, jobban elvesztené a fejét, mint egy átlagos pasinál, akitől már az átlag nő is úgy megcsömörlött, mint a menzás kajától, annyi legyeskedett és legyeskedik is körülötte és a fő szempont, hogy apajelöltnek megfogja magának.


Igazából az érdekelne, hogy tényleg létezik ez az "aktív életet élnek és időm se lenne rá" dolog SAJÁT elhatározásból, vagy csak olyan nagyon extrém-marginálisan ritka esetekben, mint mikor például egy férfi azt mondja, hogy azért nincs autója (és jogsija sem vagy az is csak szülői ráhatásra, de rutinja nincs), mert környezetvédelem és visszaböfögi az összes sötétzöld felsorolást az autó ellen a nehézkes parkolástól a közlekedési lámpákon át a fenntartási költségekig (ez utóbbinál külön kihangsúlyozva, hogy inkább adakozza el a bébifókák megmentésére, mert itt elvekről van szó, nem mocskos anyagiakról). Ugyanez diplomával és a tudás hasznosságának kihangsúlyozásával szintén megfeleltethető. Vagy mikor az alapból kopaszodó férfi magyarázza, hogy ő szeret kopasz lenni és ha lenne haja is kopasz lenne.


Tehát röviden és összefoglalva: a savanyú a szőlő effektus.


Kiegészíteném annyival, hogy nem feltétlenül az van bennem, hogy tuti minden ilyen nő viszi fel magához az első sármos mosolyú adoniszt, akivel összetalálkozik kutyasétáltatás közben, aztán mélyen hallgat róla még a barinők előtt is (nehogy összeveszés után ő legyen a legnagyobb ellenség), lehet az is, hogy a konzervatív szülői neveltetés olyan gátakat rakott bele (pszichológiailag érzelmi terror), hogy bűnösnek érezné magát, ha idegennel szexelne, de valójában azért temetkezik munkába, karrierbe és ennyi tevékenységbe, mert ha egyszer egyedül lenne egy üres szobában mondjuk egy napon át, megőrülne és összeomlana. A saját gondolatai, vágyai elől menekül és meg is indokolja, hogy ezek milyen hasznos tevékenységek. Ami lehetséges, de ez most mellékes.


Kifejezetten szemléletes példa, mikor Facebookon postol egy nő (és nem tinilány) szerelmes, erotikus, vergődős, falat kaparós dolgokat, amiből az jön le, hogy tök régóta nem talál "normális pasit", pedig ő csak "szerelemre" vágyik.



2021. máj. 12. 06:06
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Értem mit akarsz, kérdező.

Úgy gondolod, hogy ha valaki párkapcsolatban rendszeresen szexel, akkor a falat kaparja, ha nincs senkije.

Leírták előttem is, csak lehet hogy annyira nem volt egyértelmű, hogy megértsd. Többek között nekem is a szex az élvezetnél egy kicsivel fontosabb része az érzelmi kielégülés. Nem azért vágyom a szexre pár naponta, hogy orgazmusom legyen, mert az milyen jó. Hanem arra vágyom, hogy a férfi, akit szeretek a karjaiba vegyen és lássam a vágyat a szemében, hogy engem akar. Ez valami utcáról összeszedett jöttmenttel nem működik, mert nem érdekelnek a vágyai.

Összefoglalva: a PÁROMMAL jó szexelni, élvezem vele és igénylem is. Idegennel meg nem izgat, mert ez nem a berakom-kiveszemről szól.

2021. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. 1 éve nincs barátom, volt 1 db ismerkedésem azóta ahol szörnyű volt a szex. Inkább maszturbálok otthon mert akkor legalább biztos jó lesz nekem, minthogy összeszedjek random faszikat akiknek egyáltalán nem fontos hogy én élvezem e. Semmilyen morális okom nincs, hogy miért nincsenek alkalmi kapcsolataim, egyszerűen a legtöbb pasi borzasztó önző és rossz az ágyban, így nem éri meg nekem szexelni velük. Ha majd egyszer eljutunk arra a szintre hogy alap legyen hogy a nőt nem "használják" egy alkalmi kapcsolatban, hanem tényleg megtesz mindent a férfi hogy ő is élvezze, akkor hidd el, a hozzám hasonlók nem fogják majd vissza magukat. De így zéró a motivációm arra, hogy alkalmira ismerkedjek. A szexet amúgy kívánom, naponta/ 2 naponta maszturbálok és ha tudnám, hogy élvezni fogom, akkor simán benne lennék csak szexben is, de így inkább otthon megoldom magamnak.
2021. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

#22: "Ha majd egyszer eljutunk arra a szintre hogy alap legyen hogy a nőt nem "használják" egy alkalmi kapcsolatban, hanem tényleg megtesz mindent a férfi hogy ő is élvezze, akkor hidd el, a hozzám hasonlók nem fogják majd vissza magukat."


Ilyenkor elképzelem, hogy már egy ilyen kijelentésre kapsz 8-10 privátot, akik mind azt bizonygatják, hogy ők a megfelelő emberek.

2021. máj. 12. 12:30
 24/44 anonim ***** válasza:
100%

"már egy ilyen kijelentésre kapsz 8-10 privátot, akik mind azt bizonygatják, hogy ők a megfelelő emberek"


És pont ezzel bizonyították is az alkalmatlanságukat. :D

Irónia, én így szeretlek!

2021. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
#24: És az alkalmasságot hogyan lehet bizonyítani? Mert én azt látom, hogy ha valaki nem került bele fiatalkorától egy jó társaságba és nem olyan területen dolgozik, ahol sok a nő és esetleg még csak nem is az az extrovertált, minden hétvégén bulizós arc, akkor esélye sincs megismerni olyan mélységében nőket, hogy erről a témáról nyíltan, kötetlenül tudjanak kommunikálni.
2021. máj. 12. 13:26
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne idegennel nyitottan, kötetlenül erről dumálnia egy nőnek? Elég, ha az tudja, akire ez tartozik. Mondjuk az, akivel ismerkedik. Tudod van olyan is, hogy privátszféra.
2021. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Én sem a fiatalkori, hanem a felnőttkori társaságból vagy azok kapcsolatai révén választok párt.


Szerintem ma már ritka, hogy egy fiatalkori társaság egyben maradjon, főleg, hogy mindenki szerte széled a nagyvilágba.

2021. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

#26: Akkor közelítsük meg másképp.

Ha egy férfi nyíltan felvállalja, hogy csak laza kapcsolatot keres, az a legnagyobb főbenjáró bűn a nők szemében. Még olyan nőknél is kizáró ok, aki szintén azt keres, hiszen ez túl nyílt a legtöbb nőnek, ilyen ajánlatra csak fizetős lányok fognak jelentkezni.


Ha pongyolán, de értelmesebb nők által egyértelműen vagy sejtelmesen fogalmaz, hogy "ismerkedem" vagy "bármi alakulhat" (ahogy a nők is szoktak), azzal meg nagyrészt olyanokkal fogja összehozni az élet, akik ezt teljesen szó szerint veszik.


A haver meg kiírja, hogy komoly kapcsolatot keres és jelentkezik nála férjes asszony, aki az első randin felmegy hozzá és a második alkalommal közli, hogy amúgy ő férjnél van meg együtt élnek, de nincs más köztük semmi és komolyat akar ő is csak a válás még elhúzódhat nagyon sokáig.


Szóval mesélj még a társkeresők világáról.


Szóval senki nem mondta, hogy meg kellene idegennel bármit osztani. Ha újra elolvasod, arra céloztam, hogy ha jó helyre születsz és megfelelő társaságban nevelkedsz, akkor jön magától az ismertség, akik által kialakul olyan bizalmi viszony nőkkel is, hogy összejön a szexkapcsolat. Ha viszont halmozottan hátrányos vagy, ami a következőkből tevődik össze:

- kevés gyerekkori barát, azok is fiúk.

- olyan szakma, ahol szinte csak férfiak vannak.

- introvertáltság, kevés parti, kevés fesztivál, ott is magányosan vagy szintén introvertált fiútársaságban való szerencsétlenkedés.


Akkor mégis milyen lehetőséged van az ismerkedésre?


Bizalmat meg egy interneten lévő idegennek kevés nő fog szavazni, szemben olyannal, akit évek óta ismer, vagy együtt dolgozik vele több hónapja.


Úgyhogy senkinek nem kell semmit, csak egyszerűen leírtam, hogy patthelyzetben vannak az ilyen férfiak.

2021. máj. 12. 13:53
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont az a szememben fából vaskarika, amikor egy nő azt állítja, hogy ő igenis kívánja a napi rendszeres szexet kapcsolaton belül, de mikor nincs kapcsolata, akkor nincs igénye sem rá."

Én pont azt nem értem, akit állandóan hajt a vágy, aztán aki hajlandóságot mutat azzal egyből le is fekszik.

Nekem egy szex egy random férfivel semmivel nem ad többet, mint a két kezem, a fantáziám és egy segédeszköz. Sőt. Utóbbival biztos az orgazmus, addig tart az "aktus" amíg nekem kényelmes, akkor mikor nekem van hozzá kedvem, biztos, hogy nem kapok el semmit és minden egyéb kényelmetlenségtől is mentes lásd szex előtti és szex utáni kommunikáció, helyszín megválasztása, utazás, testszagok, testnedvek.

Egy párkapcsolatban pluszt ad az érzés, hogy összetartozunk, hogy szeretnek, kívánnak, biztos odafigyel rám a partner, meg van a teljes bizalom, különben eleve nem lenne a párom, ismerjük egymás testét, erogén zónáit, viselkedését, kedvenc pózait, amitől gördülékennyé válik az egész és tényleg elengedheti magát az ember.

Egy idegennel való szex az én szememben marhára nem éri meg. Egy barátság extrákkal még ad valamennyit ebből az egészből, de valójában az se az igazi és ha már energiát ölök valamibe, akkor azt maradandóra szeretném. Hogy értsd, fölösleges energia pazarlásnak tartom egy férfi vágyainak, testének, lelkének, reakcióinak kiismerését, ha úgyse lesz belőle semmi.

Az, ha magamat elégítem ki, minden más opciónál kényelmesebb, biztonságosabb, idő és energia takarékosabb. Az egyetlen ami űbereli nálam, az a párkapcsolat, ezért is oldom meg így, ha nincs senki az életemben.

Számomra az az érthetetlen, másoknak miért éri meg az a pár perc élvezet (ha ugyan megfelelő lesz a partner) az összes velejáró kellemetlenséget.

2021. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

És azok a nők nincsenek patthelyzetben, ahol

- kevés gyerekkori barát, azok is nők

- olyan szakma, ahol szinte csak nők vannak

- introvertáltság, kevés parti, semennyi fesztivál?


Mert én ilyen vagyok nőként és nekem sem volt egyszerű soha. Azt, hogy néhány kanos pasi itt-ott rám nyomult, ne nevezzük lehetőségnek, mert komoly kapcsolatot kerestem.

Szóval te itt most a körülményeket hibáztatod, de ha egy nő ugyanezt mondja el te nem hiszel neki. Miért is nem?

2021. máj. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!