Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor semmit sem akar? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor semmit sem akar? Mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Szilveszter estéjén elkeveredtem egy random hazibuliba, es a sracnak (aki meginvitalt) az egyik haverjaval egybol megvolt az osszhang es orakat beszelgettunk meg cigiztunk. Mikor a tobbiek le akartak fekudni aludni es rankszoltak h ne ilyen hangosan, elindultunk es el akart kiserni. De vegul kitalaltuk h csinaljunk meg vmit, setalgattunk es a tovabbi beszelgetes alatt is egyre tobb kozos dolgot fedeztunk fel. Aztan felmentem hozza, es lefekudtunk. Nekem o volt a 3. ferfi, akivel lefekudtem, de nekem meg sose volt orgazmusom. De o nagyon odaado volt, es ugyesen csinalta, mar kajak remegtem meg ereztem h a kapuban vagyok de vmiert megse jott ossze. Szegeny meg kerdezte h jo e igy nekem, mondom nagyon jo ahogy csinalja, de ugy nezett ki h azt hiszi h kamuzok.🤣 Kozbe tenyleg jo volt, csak nem kotottem az orrara h nekem meg sose sikerult, lehet vmilyen gat van bennem, de ettol fuggetlenul jo volt az egyuttlet. Reggel is osszebujtunk ilyesmi, aztan amugy nem kerte el semmilyen elerhetosegemet🤣 Ugyhogy igazabol csak egymas keresztnevet tudjuk. Csak nem tudom h oke csak egyejszakasat akart, vagy en csesztem el, hogy veletlen azt hitte hogy nem mondok igazat, es nem is tetszik amit csinal, mert lattam rajta h rendes rosszul erzi magat h nem sikerul, pedig mondtam h nem baj. Nekem eddig eleg nemtorodomok voltak a partnereim szoval meg is lepodtem, es ezert kicsit csalodott vagyok h nem lesz semmi.

2022. jan. 2. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Mit vársz így hogy egyből dugtatok? Ennyi volt, elkönyvelt ribinek jogosan.
2022. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Biztos nem azért, mert nem volt orgazmusod. Valószínűleg nem vesz komolyan, mert egyből lefeküdtél vele.
2022. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Pedig "beszelgettunk meg cigiztunk. " És volt egy gyors menet , nem is értem hogy miért nem lett köztetek semmi hosszútàvú, pedig ezek a komoly kapcsolat alap èpítőkövei 😆
2022. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem el akar jegyezni
2022. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Gondolom te nem ilyen lány vagy amúgy! ;)

Ne túráztasd magad rajta könyveld el 1 nek a sok közül majd akinél nem volt vagy lessz orgazmusod!

A csávó valszeg keresni fog majd de előbb elregéli a haveroknak hogy milyen jó volt a buli! :)

Ne agódj életed párját találtad meg csak még nem tudod!

2022. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy egyéjszakás kaland, ne gondolj bele többet.
2022. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Primitiv nagyon ez a ribizes, de egyejszakas volt.
2022. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Miért az micsoda aki egyből fekszik?
2022. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezaz, a csavoknal isten ha vkinek kalandja van, nok meg ribik egy egyejszakas utan😂 Szerintem ha jol esik mindket felnek semmi gaz nincs az egyejszakasban. Nem halok bele ha nem latom tobbet, csak kerdeztem, hogy esetleg szerintetek en csinaltam e rosszul, hogy nem beszeltem arrol h nekem meg nem sikerult elernem vagy ilyesmi.
2022. jan. 2. 19:55
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem lesz lelki sérült egy egyéjszakásba hogy te nem mentél el.

De abba biztos lehetsz hogy jó páran tudják már és igen a nőket elkönyvelik ribinek. Ez van.

2022. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!