Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor semmit sem akar? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor semmit sem akar? Mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés
Szilveszter estéjén elkeveredtem egy random hazibuliba, es a sracnak (aki meginvitalt) az egyik haverjaval egybol megvolt az osszhang es orakat beszelgettunk meg cigiztunk. Mikor a tobbiek le akartak fekudni aludni es rankszoltak h ne ilyen hangosan, elindultunk es el akart kiserni. De vegul kitalaltuk h csinaljunk meg vmit, setalgattunk es a tovabbi beszelgetes alatt is egyre tobb kozos dolgot fedeztunk fel. Aztan felmentem hozza, es lefekudtunk. Nekem o volt a 3. ferfi, akivel lefekudtem, de nekem meg sose volt orgazmusom. De o nagyon odaado volt, es ugyesen csinalta, mar kajak remegtem meg ereztem h a kapuban vagyok de vmiert megse jott ossze. Szegeny meg kerdezte h jo e igy nekem, mondom nagyon jo ahogy csinalja, de ugy nezett ki h azt hiszi h kamuzok.🤣 Kozbe tenyleg jo volt, csak nem kotottem az orrara h nekem meg sose sikerult, lehet vmilyen gat van bennem, de ettol fuggetlenul jo volt az egyuttlet. Reggel is osszebujtunk ilyesmi, aztan amugy nem kerte el semmilyen elerhetosegemet🤣 Ugyhogy igazabol csak egymas keresztnevet tudjuk. Csak nem tudom h oke csak egyejszakasat akart, vagy en csesztem el, hogy veletlen azt hitte hogy nem mondok igazat, es nem is tetszik amit csinal, mert lattam rajta h rendes rosszul erzi magat h nem sikerul, pedig mondtam h nem baj. Nekem eddig eleg nemtorodomok voltak a partnereim szoval meg is lepodtem, es ezert kicsit csalodott vagyok h nem lesz semmi.

2022. jan. 2. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%

Ahogy tetszik mondani tisztelt kérdező a csávóknál igen a nőknél nem!

Hisz tudod van az a bizonyo kulcs a zárhoz mondás így akárhogy csűritek csavarjátok így is gáz amit manapság csinálnak a nem olyan lányok!

Az hogy elmondtad neki hogy nem sikerült elmenned tőle max annyi hogy kicsit visszább vettêl az önbecsüléséből de szerintem ha adsz neki még egy cigit ill esélyt akkor lehet bepótolja az elmaradást! ;)

2022. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
#8 Miért az a himnemü micsoda aki egyből fekszik?
2022. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem foglak jelzőkkel illetni, itt megteszik helyettem mások... Viszont ne nagyon reménykedj ezek után, csak jól éreztétek magatokat, a csávó meg alkotott rólad egy véleményt. Szép volt, jó volt és ennyi, helló!
2022. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Normális, komolyat kereső nők a mindenkivel hentergő palikat sem veszik komolyan. Tudod kinek kéne olyan, aki a fél társaságon végigment részegen, mert neki minden mindegy. Egyik nem esetén sem túl vonzó...
2022. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező:

Ha férfi ha nő a szereplő, a könnyen jött dolgoknak sokak számára nincs/kevesebb az ertèke - nemtől függetlenül

2022. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
84%

Uramisten mennyi álszent meg prűd ember van.

Van akinek belefér az értékrendjébe az egyéjszakás van akinek nem, de hogy miért kell ilyen jelzőkkel illetni csak mert más az életfelfogása??

Egy egyéjszakástól még senki nem lesz ribi. Az nem itt kezdődik.


Két (feltehetően) szingli, felnőtt emberről van szó, akik ha élvezik az együttlétet miért ne tehetnék meg?

21. Század van könyörgöm...


A kérdésre: ha nem keres, az nem amiatt van, mert nem mentél el. Sok férfi nagyon tévhitben él a női orgazmust illetően de nem hiszem, hogy lelki sérülései lennének emiatt.


Ha akkor nem kért elérhetőséget, akkor ez ennyi volt. Még megkereshet ugyan, mert ki tudja, de valószínű hogy ez kaland volt.

2022. jan. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!