Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Női lakótársat keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Női lakótársat keresek azzal lehet csajozni? Van rá igény?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal hogy beteg kérdés de 100%ig introvertált vagyok és rohadt nehéz ismerkedni így

2023. aug. 21. 07:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jó stratégia. Nem vagy jó pasi akkor lakhatsz együtt egy egész női kosárlabda csapattal, egyik se fog ràd fanyalodni.
2023. aug. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem lenne rá igény.
2023. aug. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem, sőt kicseszel magaddal és főleg a leendő lakótársaddal is.


Magaddal azért, mert hallgathatod majd, ahogy mások dugják a szomszéd szobában.

Vele pedig azért, mert ő jóhiszeműen odaköltözik hozzád, örül, hogy végre van egy hely, ahol lakhat.

Majd pár hónap után kirakod valami mondvacsinált indokkal, mert rájössz, hogy veled nem fog összejönni, vagy ő magának kell menekülnie, mert nem fogadod el, hogy veled nem jön össze.

K*rva kellemetlen, amikor egy olyan emberrel kell egy légtérben élni, akin érzed, hogy tetszel neki, és próbálkozik is, de te csak szeretnél élni valahol anélkül, hogy olyan emberek ba*sztatnak, akiket - párkapcsolati szempontból - a hátad közepére sem kívánsz.

2023. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tartalmas válaszokat 🙂
2023. aug. 21. 08:19
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Beteges és szerintem azon nyomban ott fog hagyni a lakótárs ha akarata ellenére elekzdesz neki udvarolni/zaklatni.
2023. aug. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Zaklatja a rosebb semmi sem kötelező
2023. aug. 21. 08:29
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Attól még, hogy introvertált vagy, nyguodtan ismerkedhetnél. Az introvertáltság miben akadályoz meg?
2023. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még lakótársakat kerestem, a legeslegutolsó dolog, amire vágytam, az egy ilyen felállás lett volna.
2023. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7.ik válaszoló


Az introvertáltság abban akadályoz meg engem hogy például az emberek szórakozó helyre mennek általában ismerkedni


Én nem merek elmenni bulizni rosszul érzem magam a tömegben herotom van stb ❤️


Úgy kell öltözködni ahhoz hogy beengedjenek az őrök


Ehhez elvégzek egy Szabó szakmát mert nekem nem tetszik a sok Gönc nincs türelmem végigjárni nekem meghatározott elképzeléseim vannak arról milyen ruhákat vennék fel és nem igazán lehet kapni csak sablonos ruhákat a pasiknak


Remélem nem vagyok bolond 😂😂😂🤪

2023. aug. 21. 09:22
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd

Értlemes ismerkedés nem a szórakozóhelyen történik, szóval hacsak nem részeg rbancokat akarnál megcélozni, igazából ezzel nem maradsz le semmiről.

Természetesen a szórakozóhely egy nagyon extrém hely a hangos zene és tömérdek emberrel, ezt tökre értem, hogy introvertáltként miért szív le nagoyn gyorsan. De kb minden egyéb szociális helyzet nem kell, hogy gondot okozzon.


Az meg, hogy milyen ruhában engednek e, az már valóban bolondság. Ha nem vagy ótvarbüdös, szakadt csöves, akkor kifizeted a belépőt és beengednek.

2023. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!