Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek úgy velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek úgy velem a 60-70 kilós nők is úgy, mintha a világ legabszurdabb dolga lenne, hogy egy szinten vagyunk?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 évben tapasztalom ezt. Szinten gyűlölettel vetekszik a lenézést, amit kapok, szinte azt kapom, hogy akár még vággyal gondolni rájuk is hogyan merészelek. Holott teljesen ugyanazt a szintet hozom férfiban mint ők nőben. 176 cm magas vagyok és 85 kiló. Nem vagyok kigyúrt, de kövér sem, nem adok sokat a testemre, teljesen átlagos vagyok.

2023. júl. 31. 19:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
85%
Így jártál, fogadd el, ez az élet :)
2023. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
78%
Én is 60 és 70 kiló között vagyok (170 cm-hez), és le sem köpnélek őszintén szólva. A képlet nagyon egyszerű: A kilók önmagukban nem mondanak semmit. Te nem adsz a testedre semmit, te magad írtad. A nők, akikre jogot szeretnél formálni, vszeg nem így vannak ezzel, csak túlteng benned a régimódi férfiegó, ezért nem is vagy képes észrevenni a dolgot.
2023. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
8%

2.


"vszeg nem így vannak ezzel"


De ha mégsem, akkor is lehet mondani, hogy igen, mert ugyan ki fogja ezt ellenőrizni? :D

2023. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
95%
A kiló nem határoz meg egy embert. Nézhet ki jól soványan valaki ahogy rosszul is. Nézhet ki jól ducin valaki ahogy rosszul is. Nézhet ki jól fiatalon valaki ahogy rosszul is, idősen szuperjól és rosszul is.... Nem kéne kilóra mérni a nőket kedves incelek, a szinteteket nem a nő súlya határozza meg, az csak egy dolog a kismillió adottság közül amiből összeáll egy ember külső megjelenése.
2023. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem a súlyod miatt.
2023. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
79%
De, kövèr vagy.
2023. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
87%
Hogy ne lennél kövér? Nekem most volt nem rég hogy a 186 cm-hez 83 kg-t mutatott a mérleg, és olyan úszógumim meg kerek fejem lett, hogy már elkezdtem szégyellni.
2023. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanezt tapasztaltam nőként, mikor kövér voltam. A normál, izmos férfiak emberként bántak velem. Nem vonzódtak hozzám, de nem néztek le. Viszont a "szintemen lévő" pasik mindig súgdolóztak meg rötyögtek rajtam.


Én sem jöttem volna össze nekem nem tetsző emberrel, ezért változtattam.

2023. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
76%

Lehet nem a sulyod miatt van.

Hanem.pl.házas ott a ferje es nem érti minek nyomulsz hogy nem látod?

2023. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
86%
Pökhendi, alacsony, kövér incel vagy.
2023. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!