Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha Női lakótársat keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Női lakótársat keresek azzal lehet csajozni? Van rá igény?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal hogy beteg kérdés de 100%ig introvertált vagyok és rohadt nehéz ismerkedni így

2023. aug. 21. 07:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10es válaszoló egyszer nem engedtek be engem télen a Morrisons 2-be

Akkor próbáltam egyedül menni életembe először 😂



Nem jó kabátban voltam gondolom


A ruhaszabó munkát

hobbiból is csinálnám

hajt a kíváncsiság


10-es válaszoló

nagyon okos vagy

🙂 örülök a válaszaidnak

2023. aug. 21. 11:48
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A Mori2be?

Egyszer mikor ott jártunk haverokkal (én is utálom a helyet amúgy:D) mikor odaértünk egyik haverom a bejárat kezdett el okádni. De olyan slunggal és mennyiséget, hogy a biztiőrök is poénkodtak, hogy "Niagara bmeg":D

Aztán szó nélkül beengedték őt is. Sima számos pólóban volt.


Deee a szövegedből azt kell feltételezzem, hogy a ruhára való következtetés csak következtetés, nem mondták meg konkrétan. Ez iszont baj. Meg kellett volna kérdezni mi a gond és nem tágítani amíg el nem omndják.

2023. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg érdekes, és szerintem sem a kabát volt a probléma. Valami kimarad a történetből.


Voltam pár ilyen helyen már életemben, ha nem vagy ocsortány részeg, (bár fenti példa mutatja, hogy még ez sem kizáró ok :D) és normálisan viselkedsz a biztiőrökkel is, akkor be fognak engedni.


Lehet belefutottál valami "white party", vagy egyéb tematikus estébe, ahol valóban volt dresscode, de ez meg nem a biztiőrök hibája.

2023. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
11) el nem tudom képzelni, mit kell produkálni ahhoz, hogy az embert a Mori2-be ne engedjék be 😳
2023. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő nem költözne össze vadidegen férfival. Én legalábbis biztos nem. Már a biztonság miatt is.
2023. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ez az oldal jobb mint egy pszichológus 😅


A Mori2-nél a bizti őr azt kérdezte tőlem hogy egyedül vagyok e és utána azt hogy vegyem le a kabátom de mire válaszolni akartam volna azt mondta hogy sajnos nem engedhet be engem


Ja nem is pontosabban azt kérdezte mi van a kabát alatt 😂😂😂😂


Pedig csak én voltam a kabátomban


Lassan kihívást csinálok ebből én megpróbálok újra bejutni egy alkalommal


Csak későbbre tervezem mert van elég gondom legalább haza tudjam vinni ha véletlenül bármi is összejön amit kétlek


A remény halmeg utoljára

2023. aug. 21. 12:31
 17/21 A kérdező kommentje:

Elkészulok a házammal nézek egy helyet legalább életembe egyszer látni akarok egy szórakozó helyet belülről 😂😂😂😂


Tudom szörnyű vagyok

2023. aug. 21. 12:32
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Aha

Tehát azt hitte be akarsz csempészni valamit és a reakciódból arra következtetett, hogy kicselezési módon gondolkodsz, ezért rövidre zárta és kibszott:D


javaslom a kabátos időszak előtt akarj visszamenni, hogy ne fuss ebbe bele megint. De azon kívül, hogy kétlem, hogy bármi gondod akadna ezzel a legközelebb, azt is kétlem, hogy csakúgy hazavinnél valakit az első alkalommal:D

2023. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hihette azt, hogy mittudomén drogdíler vagy és árulni akarsz benn. Ez sajnos előítélet, ilyen helyekre szokatlan, ha egyedül megy valaki.


Helyes válasz: "nem, benn várnak a barátaim, csak nekem ma is dolgoznom kellett" esetleg vicceskedve hozzátenni, hogy oldd a feszkót: "bezzeg ők már nyitás óta itt rontják a levegőt, remélem sikerül majd bepótolnom a lemaradást<mosoly, you know what i mean nézés>".


Ezzel még arra is célzol, hogy fogsz nem keveset fogyasztani is benn, ami ugye nekik csak jó.

2023. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az is segít, ha nincs rád kiírva, hogy szorongsz/ideges vagy, amiért ilyen helyre mész. Biztiőrök ebben rutinosak, kiszúrják ki az, aki ideges.


Van egy buszsofőr ismerősöm, vele beszélgettem végállomáson indulási időre várva úgy, hogy már benn ült a kormány mögött, én meg mellette álltam, beszélgettem vele. Első ajtós felszállás van itt nálunk. Jött egy nő, mutatta a bérletét, önkéntelenül néztem én is, de nem láttam belőle kb semmit. Haverom megszólal, hogy elnézést hölgyem legyen szíves visszajönni, hadd nézzem meg alaposabban a bérletet. Le volt már járva.

Kérdeztem ezt hogy a túróba vette észre, nekem esélyem sem volt. Mondta nem látta ő sem mi van a bérleten, a sunnyogós viselkedést vette észre a nőn.


Na itt ugyanez. Bulizni felszabadultan, vidáman, vagy éppen szomorúan "búfelejteni" mennek az emberek. Nem idegesen. Biztiőr szempontjából idegesség = rosszban sántikálás.

Le kellene győzni a szorongást, hogy lazán tudj odaállni a bejárat elé.

2023. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!