Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40 fölötti nőtől az is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 fölötti nőtől az is nagy elvárás, az is egy nagy érték ha egy férfi nem alkoholista?

Figyelt kérdés

Magyarországon a férfiak 30%-a alkoholista. És ebben még nincsenek benne a nagyivók, akik effektíve még nem alkoholisták, viszont sok nő már annak tartja őket.

A 40 éves nők pedig nézzünk szembe a tényekkel, már nem kellenes a jó pasiknak. Olvastam egy cikket arról, hogy azért járnak a nők szépségszalonokba és hagynak ott sok pénzt, nem csak hogy szépek legyenek, hanem hogy ott a 40 éves öregedő nők tornázzák egymás ego-ját. Tehát mondogatják egymásnak, hogy jajj milyen szépek vagyunk, csak a férfiak öregszenek, azok rondák, mi meg még mindig milyen gyönyörűségek vagyunk. Holott a valóság ennek az ellentettje. A valóság az, hogy egy férfi a 40-es éveiben sokkal kelendőbb a jó nőknél ha jól tartja magát és jómódú, és átlagnál magasabb státuszú, jó pozícióban van. Egy nő meg 40 évesen hiába vitte sokra anyagilag, hajára kenheti a vezetői státuszát. A férfiak akkor is a 25 éves nőt részesítik előnybe ha mekis eladó.

Pont azért hagynak ott egy rahedni pénzt a szépségszalonban, mert ott azt mondogatják neki amit hallani akar, még akkor is ha az nem igaz. Olyan mint amikor a híres mémben, amikor egy sakkbábú paraszt néz a tükörbe és egy királyt lát. Kb. ilyen a valóságban amikor a 40 éves nők egymás egóját boostolják, tehát viccesek olyankor.

A realitás talaján maradva viszont, abban a korban már egy nőnek azt is értékelnie kell egy férfiban ha nem lezüllött alkoholista? Mert hogy egy olyan országban ahol az alkoholprobléma a férfiak közel felét érinti, egy öregedő nőnek egyre inkább az alsó polcos férfi jut, akik többnyire piásak.


2023. szept. 17. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Sosem iszom. Nem egy nő dobott e miatt!!! Mondván velem nem lehet bulizni, nem lehet borozgatni, nem lehet elmenni egy borfesztiválra vagy egy romkocsmába sörözni,...
2023. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem vegyél be egy nyugtatót, és aludj csak egy nagyot. Holnap szebben fogod látni a világot.
2023. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kitana. ***** válasza:
73%

Anyámnak van 1-2 50+-os barátnője, akik inkább egyedül vannak, nem érik be valami nyomival, aki épphogy hozza az alap, említésre sem érdemes elvárásokat. Aki nem nyomorog egyedül, az nem fog lejjebb adni semmiből.

Nemtom feltűnt-e, de manapság a nők nagy része nem akar mindenáron férfit. Sőt, sokan egyáltalán nem akarnak, maximum ha véletlenül jön valaki, akivel minden téren jobb, mint egyedül lenni, akkor átgondolják a dolgot.

2023. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Én már ebben a kérdésben nem merek nyilatkozni, mert sokaknak véleményem szerint teljesen eltorzult képük van az alkoholizmusról. Egy munkatársnőm szerint, ha valaki heti egy alkalommal iszik egy pohár bort, az már alkoholista, mert rendszeresen teszi. Mikor meghallottam, azt hittem, lehidalok. De később rájöttem, hogy ebben a metroszexuális világban már valóban ez a vélekedés: mindenki salátát eszik és csirkemellet, alkoholt pedig soha, egy kortyot sem! Én márpedig ha egy jót eszek, elmegyek vacsorázni, szívesen megiszok hozzá egy pohár bort vagy sört, természetesen kultúrált mértékben. Ha elmegyek haverokkal dumálni, akkor sem fogok szódát inni két órán keresztül. Ha nincs alkalom, nem kívánom az alkoholt, és nem is fogyasztom. Szerintem ez kulturált alkoholfogyasztás. Tőlem gondoljon akárki, amit akar.
2023. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Az első válaszra zöldet nyomtam, majd lejjebb ment 12%-kal. 👏👏👏👏👌👍
2023. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
5. A Gyakorin már semmin nem lepődöm meg.
2023. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

40+ elvált anya vagyok.

Én ezt Pont forditva látom. Vagyis az alkesz meg a többi alsópolcos pasi közeledik úgy, hogy beéri velünk. Aztán arcra esik, mert nem kell a kutyának se.

Még mindig pár perc alatt lehet valakit szexre találni, aki jól néz ki és ápolt. Kapcsolatra meg igencsak megválogatjuk, hogy kit engedünk be a jólszervezett, nyugodt életünkbe. Oda édeskevés, hogy esténként az én kanapémon fogsz fingani a sörtôl.

2023. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Miert van első lepñtozva? Igaza van en is dobtam már ilyen indokkal pasit hogy nem tud lazulni sem menni se lehet vele csak nyuggerpartykra
2023. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasd csak magadat ezzel, kérdező.
2023. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5, akkor egyensúly van a világban, mert múltkor pirosat nyomtam valakinek, az meg feljebb ment tizenvalahány %-kal. 🤯
2023. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!