Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakori, hogy netes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy netes társkeresőn a nő utolsó kérdése, hogy mit dolgozol, aztán nem ír többet? Van esetleg valami csavar,kibúvó a kérdés alól, de közben a beszélgetés se szakadjon meg?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom, hogy a második-harmadik kérdés mindig ez, és általában tovább nem is tart a beszélgetés ha nem tetszik a nőnek amit ezután olvas. Már úgy vagyok vele, hogy inkább elsumákolom a választ, de volt aki erre meg megsértődött, mikor írtam neki, hogy még nem akarom megmondani. Oké, hogy nem vagyok irodista, menő vállakozó, de van rendes munkám, jónak számító fizetéssel, mellette saját otthonom, kocsim, hitel pedig nem húzza a vállam.

48F


2023. nov. 18. 18:13
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
58%
9. Tudnad mennyi szakember van aki tul okosnak hiszi magat.. azert egy szakmunkas szakmat mar 80iqval is le lehet tenni.. altalaban ezek a szakemberek olyan 80 felett vannak picivel de valami doktornak erzik magukat a szakteruletukon.. akkor mar egy rakodo munkas aki a realitas utjan van es nem kepzeli magat tobbnek mint ami.
2023. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
59%

11

Természetesen nem úgy gondoltam, hogy a világ összes szakmunkásával összejönnék, csak annyit mondtam, hogy egy raktárossal vagy sírásóval ellentétben nem utasítanám el őket élből.

2023. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
20%
12. Nem utssitanad el mert sokan jol keresnek, mig a raktarosok kevesbe. Legalabb ird le az igazat.
2023. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
88%
Milyen korosztállyal ismerkedsz?
2023. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
#14 Sajátommal, vagyis 40-es éveikben járó nőkkel. Ma is volt egy ilyen, hogy miután több kérdést is feltett egyszerre, köztük , hogy mit dolgozom? A munkát kihagytam, a többire válaszoltam, ezután annyit írt, hogy majd később lesz, mert megy a barátnőjéhez ebédre, meg utána fallabdázni. Mindezt fél 11-kor. Persze azóta sem jelentkezett, de ez nem is ért váratlanul.
2023. nov. 18. 19:58
 16/38 anonim ***** válasza:
73%

13

Igen, ugyanis én is jól keresek és felelősségteljes munkát végzek. Erről pofázok bmeg, és jössz a hülyeséggel, hogy ne hazudjak. KONKRÉTAN azt mondom, hogy egy csóró, tanulatlan emberrel, akinek a munkáját 5 perc betanítás után bárki el tudja végezni, nem jönnék össze, mert nem vagyunk egy szinten.

2023. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
36%

Nem velem veszekszel én nem a 13-as vagyok. Viszont némi nagyképűséget és lesajnálást vélek felfedezni én is a 16-os kommentedben, a kétkezi munkás férfiak felé. Egyszerűen nincs olyan munka ami 5 perc betanítást igényelne, még a mezei sittlapátolást is lehet rosszul végezni, mindenhez kell tudás és figyelem. Viszont ez, hogy a munkája alapján határozol meg embereket, na ez gáz! Ki tudja milyen élethelyzetben van, főleg a jelenlegi országos viszonyokat tekintve. Mi van ha egy tanárember aki becsületből felmondott, és most általad lenézett 5 perces betanított munkát végez? Te pedig lenézed, csóró tanulatlan embernek titulálva, holott simán lehet nálad okosabb, műveltebb, jobb lelkűbb.

És ez az agresszív lenézős észosztás, amivel őt is kiosztanád, meg amivel többre tartod magad nála, meg a többi embertől. Szerintem ez szánalmas és kiábrándító ez a fajta nagyképűség és empátiahiány. Nem lehet mindenkinek jól menő fideszes munkahelye.

2023. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
84%

Általában nem okos, művelt emberek szokták ezeket a munkákat végezni. Bár van egy volt osztálytársam, aki pont raktárban dolgozik úgy, hogy tanult ember, és értelmes is, csak épp súlyos alkoholista. Lehet kivételekkel jönni, de nem érdemes.

Nekem nincs annyira kimagaslóan jól fizető (azért még így is átlag feletti), sem felelősségteljes munkám, de egy bizonyos szintet (amit én is tudok hozni) elvárok a páromtól mind műveltség, mind anyagiak terén. Teljesen mindegy, hogy ezen ki sértődik meg, bárkinek szabad elvárnia bármit, mindenki olyan társat keres, amilyet csak akar. Aztán vagy talál vagy nem.

2023. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
78%

17

Hehe, persze hiszen mindenki, aki intelligens, tanult és szorgalmas, az fideszes pénzmosodában dolgozik. Hát ki kell ábrándítsalak, hogy korrupció és nepotizmus nélkül is lehet jól keresni ebben az országban. Esetleg egyszer kipróbálhatod te is. 😉


Amúgy meg továbbra sincs senkinek semmi köze hozzá, hogy ki milyen szempontok szerint szelektál. Nyilván egy csóró és tanulatlan ember is lehet csupaszív, kedves, becsületes, de ez önmagában nekem nem elég.


És itt hozzátenném, hogy nemcsak egy fornettiárussal, de Szoboszlaival sem jönnék össze. Az utóbbival azért, mert sokkal jobb pasi, mint amilyen csaj én vagyok, nagyon híres, elképesztően tehetséges, gantasztikus karrier áll előtte és nagyon gazdag, ami rólam hát nem mondható el. Én nem sírom tele a párnám, hogy csúnyagonosz Szoboszlai Dominik vélhetően nem egy átlagos életű, random pénzügyest akar maga mellé, és mennyire felszínes bunkó már.


Hát kéretik a sittlapátolóknak sem sírni, köszönöm.

2023. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
72%
Ha mindig ilyenekbe futsz, akkor a te keszulekedben van a hiba.
2023. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!