Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakori, hogy netes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy netes társkeresőn a nő utolsó kérdése, hogy mit dolgozol, aztán nem ír többet? Van esetleg valami csavar,kibúvó a kérdés alól, de közben a beszélgetés se szakadjon meg?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom, hogy a második-harmadik kérdés mindig ez, és általában tovább nem is tart a beszélgetés ha nem tetszik a nőnek amit ezután olvas. Már úgy vagyok vele, hogy inkább elsumákolom a választ, de volt aki erre meg megsértődött, mikor írtam neki, hogy még nem akarom megmondani. Oké, hogy nem vagyok irodista, menő vállakozó, de van rendes munkám, jónak számító fizetéssel, mellette saját otthonom, kocsim, hitel pedig nem húzza a vállam.

48F


2023. nov. 18. 18:13
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
86%

18

Ne mondj ilyet. Ezen az oldalon minden utcaseprő és bolti eladó maga a megtestesült klasszikus műveltség, az orvosok, jogászok, mérnökök meg ostoba szakbarbárok.

2023. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
34%
Itt minden no rohadt okos de meg sincs aki lehorgonyozna mellettuk, micsoda fonyeremenyek lehettek .
2023. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
69%
De igen, van aki lehorgonyozzon mellettem.
2023. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
84%

22

Én konkrétan leírtam, hogy szerető párom van. :D Esetleg olvasd el a kommenteket.

2023. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
21%
23. Olyan nem horgonyoz re akire vagysz.
2023. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
74%

25


De igen, már megtörtént-

2023. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező! Minél haladunk előrébb az időben annál fontosabb lesz a pénz kérdése. Mai világban a pénz a legmeghatározóbb dolog amit ismerkedésnél mindig figyelni fog a másik fél. Lefordítom egyszerű nyelvezetre. Te kit választanál ha nő lennél? Magas beosztásban dolgozó pasit vagy csak egy szimpla gyárimunkást? Persze hogy azt aki magas pozícióban dolgozik mivel több pénzt keres azaz magasabb a jövedelme. A nőknek anyagi biztonság kell és jól kinéző pasi. Vagy jól kell kinézned vagy magas jövedelemmel kell rendelkezned de a legjobb ha mindkettővel rendelkezel. Egyikhez viszont csak sokat kell tanulni a másik meg inkább genetikai adottságokon alapul.

Remélem tudtam neked segíteni nagyon egy elanyagiasodott világot élünk sajnos ahol a pénz az első. Ezért van az hogy csomó párkapcsolat vagy házasság kihasználáson alapul és itt nem csak a nők szoktak a ludasak lenni.

2023. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
12%

Ird kerdesnek azt, hogy kit valasztanal, ha no lennel:

1. a csoro kretent

2. a penzes kretent

3. barki mast


Gyanitom a 3. valasz tobbet kap, mint a masik ketto egyutt. Ennyit szamit a kretenseg meg a penz. Remelem az osszefuggeseket magad is felismered.

2023. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Bármilyen hihetetlen, de nem mindenki anyagias! Volt barátnőm aki ápolónőként dolgozott, és mikor mentünk valahova, akkor ő is kivette a részét a költségekből. Pl ha az én kocsimmal mentünk, akkor ő vette a belépőt, vagy a kaját, és fordítva. Gondolom nem kell ecsetelni, hogy nincsenek túlfizetve

De ott vannak bátyámék, tesóm szobafestő, sógornőm meg Dr monogrammal gyógyszerész. A 15-ös hozzászólásomban említett nővel végül folytattuk a beszélgetést, és kiderült, hogy gyártástámogató mérnök, miközben én CNC gépbeállító. Ennek ellenére full normális volt. Viszont úgy kezdtünk el beszélgetni, hogy csak a motoromról volt fenn fotó, (direkt tesztből levettem a képemet, ha már a nők is szokták :) ). Sajnos külsőleg nem jöttem be neki, de ki is hangsúlyozta, hogy nem a munkám miatt nem szeretne tovább ismerkedni. Szépen el is köszönt, nem csak sunyiban nem írt többet.

Itt a fejekben van a baj, hogy van aki pár évvel tovább tanult, és legyen az bármilyen jelentéktelen diploma, már felsőbbrendűnek gondolja magát, miközben lehet a mekiben csinálja a hamburgert fele annyi fizetésért mint amit én hazahozok.

2023. nov. 20. 18:24
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
A diplomasokrol csak a magadfajtak gondoljak, hogy a mekiben dolgoznak apropenzert. Fel se vennenek oda diplomast, mert tulkepzett.
2023. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!