Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szapioszexuális vagyok és egyszerűen elmegy a kedvem az ismerkedéstől a sok hülye láttán. Nem tudnak írni, beszélni és kommunikálni. Az a szó hogy illem, semmit nem mond nekik.

Hiába néz ki jól egy férfi, ha nem tud megfogni intellektuálisan, akkor semmi esélye sincsen.


nov. 30. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi .

Ma egyszer ugyan ezt én is ki írtam...

Kezét foghatunk n/30

nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugtat, hogy nem csak én vagyok így ezzel. 23/N
nov. 30. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is így gondolom. Az intellektus első tesztje hogy valaki normálisan, helyesen tud-e írni. 39/f
nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha hiszed, ha nem, én ugyanígy vagyok a nőkkel. Ránézésre sok szép van köztük, de 1-2 mondat után az az ordító kulturálatlanság, tiszteletlenség, alpáriság valahogy teljesen kiábrándít.
nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha valaki normálisan ír a másikra ,akár csaj pasival vagy fordítva, annyival tiszteljük meg a másikat, ha már legalább parba is állunk, hogy valamit válaszolok neki !

De nem azzal h kivel laksz,hol ,milyen kocsid van és sorolhatnam!!!

nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Én utoljára 5 éve beszéltem olyan nővel, akinek megfogott az intellektusa és szingli volt. 26F
nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem az embereket !!!

5-nek teljesen igaza van,ugyan ezekbe futottam bele én is no létemre...vicc

nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért mert manapság már az emberek nem normálisak.


Itt vagy te, jujj és saolin szexuális vagyok (vagy mi) én csak akkor érzek szexuális vágyat ha szerelmes vagyok, a minimum az az, hogy benyalsz nekem és lehozod a csillagokat is, és legyél 10x tökéletesebb mint a képzeletbeli crushom, különben nem leszek beléd szerelmes a saolin szexualitásom miatt!

nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Kutyát sem érdekli az intellektus. Az is csak kisportoltan szexis igazán. Megjártam már néhány társkereső alkalmazást, és kettőn ugyan még mindig fent cseszem az időmet, egyre inkább úgy érzem, hogy teljesen felesleges. A nőknél ott mindig azt tapasztalom, hogy indokot vizslatnak (és találnak is), hogy miért utasítsanak el vagy tűnjenek el. Hiába írok normális stílusban, érdeklődve, hoznám a témákat is, kíváncsi vagyok a másikra és vinném bele részemről a kezdeményezést és energiát, mindez egyre hasztalanabb. Fogalmam sincs már, hogy mit keresnek a nők, csak annyit tudok, hogy engem nem. Unom már nagyom az egészet, nekem sem végtelen az időm és türelmem
nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%

Troll kérdés. Csak nekem tűnik fel?

A kérdező egy 30-as éveiben járó szűz férfi.

nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!