Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért veszi ki utólag a képem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi ki utólag a képem alól a lájkokat?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel ismerkedtem, írogattunk , mindig ő írt,a találkozó is felmerült, de nem jött össze , azóta 2 hete nem beszéltünk. Belájkolta három képemet még az ismerkedés elején, most megnéztem és azóta 2 kép alól visszavette, majd lájkolta egy másik képemet miután megnéztem a történetét ma. Mi a francot csinál?

jan. 11. 16:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Keres magának egy normális nőt...
jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy egy normális nő vagyok és kedvelem. Kíváncsiságból megnéztem, hogy még ott van-e a neve a képem alatt. A rib*ncoktól, akik a picsájukat kiteszik nem sajnálja a visszajelzést.

Normális válaszokat kérek. Szerintem inkább azzal van a gond aki ezzel foglalkozik , hogy a mások képe alól kiveszi a lájkját.

jan. 11. 16:54
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Óvoda kiscsoport
jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért vette ki, mert nem jött össze a tali. Nem gondolja komolyan veled, többet érnek neki másfajta nők, ennyi.
jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

2


"Pont ez az, hogy egy normális nő vagyok"


Abból, amit a kérdésben olvastam, nem biztos...

jan. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Érdemleges válaszokat várok, nem kötelező válaszolni, foglalkozzon a saját dolgával az aki csak kötekedni tud.

Annyira kiscsoportosok és bénák a pasik, hogy egy randira nem mernek elhívni és ezt kell fejtegetni.

jan. 11. 16:59
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

6


Gyenge troll vagy szerintem. Egy felnőtt, értelmes nő nem lehet ilyen hülye és gyerekes.

jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Besértődött az elmaradt randi miatt és így reagált. A célját elérte, hiszen rugózol rajta.
jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8-as köszönöm az értelmes választ, én is így gondolom. Mellesleg egy 28 éves férfiről beszélünk..

Ő találta ki a randikat és én benne is voltam mindig, csak mindig valamiért nem jött össze, teszem hozzá nem miattam.

jan. 11. 17:06
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak valamiért*
jan. 11. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!