Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért veszi ki utólag a képem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszi ki utólag a képem alól a lájkokat?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel ismerkedtem, írogattunk , mindig ő írt,a találkozó is felmerült, de nem jött össze , azóta 2 hete nem beszéltünk. Belájkolta három képemet még az ismerkedés elején, most megnéztem és azóta 2 kép alól visszavette, majd lájkolta egy másik képemet miután megnéztem a történetét ma. Mi a francot csinál?

jan. 11. 16:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%
Azért nem jött össze, mert csak unaloműző voltál.
jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát akkor meg végképp nem értem, ha csak unaloműző voltam és nem érdekeltem min sértődött meg vagy miért foglalkozik ezzel a lájk dologgal.
jan. 11. 17:16
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
12. Csak úgy megjegyezném, hogy nem ő nézegeti, hogy ki vonta vissza a képeiről a lájkokat. 😏
jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire sanyarú az életed , hogy ide jársz kötekedni?

Szánalmas.

jan. 11. 19:15
 15/18 anonim ***** válasza:
14. Ki kötekedett? Tegyük fel, én beszélgetek valakivel, lájkolgatom a képeit, aztán az illető mégsem érdekel, és egy-két lájkot visszavonok, mert éppen olyan kedvem van, akkor most én vagyok a gyerekesebb, vagy az, aki ezt figyeli? Eleve kezdjük azzal, hogy NORMÁLIS emberek sem ezt, sem azt nem csinálják, mert van annyi eszük, hogy ami nem fontos az életükben, azt leszarják, magyarul megmondva.
jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pitianerkedik.
jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Te írod már kb. az 5.kommentedet ide, úgy hogy senki se kíváncsi rá.

Elmondom mégegyszer és utoljára nem ez a hobbim, hogy nézegetem a lájkokat, de mivel ma is belájkolt valamiért megnéztem.

Folyamatban volt az ismerkedés , még jó, hogy érdekel miért csinál érthetetlen dolgokat a másik.

jan. 12. 00:37
 18/18 anonim ***** válasza:
56%

"Elmondom mégegyszer és utoljára nem ez a hobbim, hogy nézegetem a lájkokat, de mivel ma is belájkolt valamiért megnéztem."

Én azt értem, de amit visszavont, azt csak magadtól kellett ránézned. De ha még mindig nem jött le a lényeg, mind ketten gyerekesek vagytok, főleg te, mert még mindig ezzel foglalkozol, holott lehet, ő már csak szórakozik veled.

jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!