Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jövőre lesz esélyem nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre lesz esélyem nőt találni 37 évesen?

Figyelt kérdés
Beszéltem a főnökkel és januárban megemeli majd a fizumat! Most 280 at keresek. Az ígéretek szerint 320 nettó lesz januártól. Úgy már kinyílnak a kapuk a nőkhöz? 🥰☺️
jan. 23. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
szerintem te jobb ha megkíméled magadat a nőktől ötvenesen, több millás fizuval is
jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szarul festesz az a gond
jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2


Nem minden nőnek a külső a legfontosabb.

jan. 23. 17:44
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
A szó elszáll. 1 év múlva már a nevedre se fog emlékezni a főni
jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Rosszul tudod, 220 lesz a nettód januártól.
jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Komolytalan válaszoknak mi értelme? Húzzatok bele ha meg akartok sérteni!
jan. 23. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező engem komolyan érdekel, hogy te ezekben a kérdésekben látsz fantáziát ?

Vagy mit vársz egyáltalán, higy majd meglátja egy nő itt az oldalon mennyi a nettó és már rád is repül ?

Ez a 280 meg 320 sem kiemelkedő, átlagos fizetés kb.

Ha ehhez hozzáveszem azt, hogy egy 25 év alatti röhögve megkapja ezt a pénzt akkor igazából a rajtvonalhoz sem férsz oda ezzel a fizetéssel.


Ebből el lehet éldegélni ha van saját kis lakásod de ha még albérletet is fizetni kell akkor nem nagyon lehet ugrálni ilyen pénzekből.

Komolyan, mi a célja ezeknek a kérdéseknek ?

Irhatsz ide vagy privátban nekem mindegy de ez nem normális dolog, hogy napi szintem több ilyen kérdés is van itt teljesen értelmetlenül.

Vagy ez az egyetlen módja annak, hogy másokkal kommunikálj ?

jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Ócska fos kamu-kérdés...
jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy, csúnya nőt találsz, fogadd el végre a szintedet és kíméld a billentyűzetet.
jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs.
jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!