Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így tényleg nincs esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így tényleg nincs esélyem párt találni?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok, az életem úgy alakult, h nekem kell nagymamámat gondoznom, ami azzal jár, h velem él. Otthonba nem tudjuk anyagi okok miatt tenni, házhozjáró ápolót nem hajlandó elfogadni. Mivel kb. 10 évvel ezelőtt romlott le úgy az egészsége, h már gondozást igényel így akkor ez rám hárult, se családom se senkim nem volt, a családban ezt senki sem tudta volna kivitelezni így én vettem gondozásba.

De én is csak ember vagyok, vágyom a társra, viszont mamával a "nyakamon" rendre kaptam és kapom az elutasításokat. Sokukat megértem, hisz könnyebb egy önálló életet élő személlyel ismerkedni. Felettem viszont szaladnak az évek és még mindig nincs senkim. Nem akarok én senkit ideköltöztetni, nem kell senkinek az én nagymamámmal foglalkoznia. De rendre szegény miatt kapok kosarat.

Ez valóban ilyen áldatlan állapot? Lassan megöregszem és örökre magányos maradok.


jan. 20. 14:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%

"Nem akarok én senkit ideköltöztetni, nem kell senkinek az én nagymamámmal foglalkoznia."


De a kapcsolathoz együtt kellene élni. Vagy csak szexkapcsolatot keresel?

jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus.

Eleg gaz h a nagyi gyerekei tojnak a fejere....

jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát, folyton felmenni én se akarnék hozzád, és ezek szerint gondolom az sem opció hogy te jársz át máshoz. Így tényleg nincs sok esélyed szerintem.


Amúgy ez szörnyű, nem akar házhoz járó ápolót fogadni, de ekkora terhet és felelősséget rád tenni, és magányra ítélni téged tök rendben van...

jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
77%

Miért alakul úgy hogy egy fiatalnak kell gondozni a nagyanyját??


Engem erre senki nem fogna be az biztos

jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem nagyon. Veled él, eltartási szerződés van? Miből éltek? Mennyire van lerobbanva?
jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%

Mert majmok vagytok.

Nem hiszem el, hogy nem tud a család összedobni egy ápoló bért. A mamának meg nem kívánságműsor, mivel nem tud magáról gondoskodni..

jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
59%

Önző egy öregasszony meg a csaladod is. Költözz el, az ápoló bérét meg dobják össze a gyerekei. Vagy ha az ő tulajdona a lakás, akkor azért cserébe beveszik otthonba.

Ha nő vagy, akkor gyereked már ígyse lesz,ezt elvette tőled a szent nagyi. De társad még lehet.

jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Eladjátok a házát és fedezi az otthont, sztem élete végéig. Mert már lassan a tiédnek is vége. Persze, így könnyű a többieknek. De akié az örökség, gondozza az.
jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
26%

Esély mindig van, ha találsz egy kedves elfogadó nőt/férfit aki nem itél meg a helyzeted miatt.

Szegény nagyi sem él örökké, de ne az éveket nézd, hogy mennyi idős vagy, nem verseny, nem neked kell szülni, mit rohansz, ez az időnézés, csak kettétöri a reményeket.

Mi lenne, ha ezeket a rögeszméidet elengednéd, és tök lazára vennéd az életet?

Nem mondom, hogy tagadd le a nagyit, de probálj egy ideig úgy ismerkedni, mintha a nagyi nem lenne, és ha találsz valakit aki szorosabban kezd hozzád közeledni, mond meg neki, hogy mi a helyzet, tedd próbára, hogy igy is elfogad-e ha nem akkor meglátod, hogy milyen emberek is vannak, de igy hogy ezzel inditasz, ez egy nagy kapufa szerintem, mert azt sugallod, hogy ne közelitsetek, igy gáz vagyok, és reménytelen…

jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
47%

"nem verseny, nem neked kell szülni, mit rohansz"


Aha, csak ezzel a hozzáállással eléri, hogy 40 felett lesz szülő, és a gyereke benne lesz ugyanabban a helyzetben, amiben most ő, csak vele és nem a nagyival.

jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!