Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a valós gazdasági helyzetben ki engedheti meg a saját hitelmentes lakást szülői támogatás nélkül ismerkedéskor társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Ismerőseimmel már többször átbeszéltük ezt a témát az ismerkedés kapcsán.

Való életben ezt a hitelmentes szintet még a vállalkozóknak is nehéz teljesíteni nem hogy a normál dolgozó embernek.

Akkor ha a nők is tudják ezt a valós gazdasági helyzetet miért várja el sok nő mégis ezt ismerkedéskor mikor ők általában otthon élnek vagy barátnőkkel közös szobabérletben.


febr. 3. 23:06
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
29%

20 - Exem is ezt mondta, hogy az anyja csak egy átlagmelós volt stb. Azt kiderült, hogy bérbe adott földjeik vannak amit anno a rendszerváltás idején loptak. Az átlagmelós szülők nem fognak lakást venni a gyereküknek. Az átlagmelós alatt pedig nem gyárimunkát kell érteni, hanem bármi olyat, ahol nem keresel az átlagkereset felett.


Anyád segítsége nélkül, valszeg te is a mamahotelben élnél. Tipikusan látszik az írásodon, hogy egy anyagias nő vagy aki arra építi az igényeit, amihez neki érdemben semmi köze nincs. Na, ezért vagy egyedül, az ilyen nők a radai rossebnek nem kellenek. Tudom, mert az exem is ilyen volt és ki is b*sztam pár hónap után. A legundorítóbb női típus az, aki olyanra alapozza bármiféle elvárását amihez köze sincs, majd ez alapján ítélkezik más emberek felett.

febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
83%

#20:


Azért álljon már meg a menet, hogy te más emberek szüleit is lehordod.

Te ott voltál velük napról napra, láttad mire ment el a pénz, hogy kijelented, hogy zsákutca emberek?

De jó, hogy neked összekapartak valamit, de közben tiszteletre egyáltalán nem tanítottak téged. XD


Nem lennék rá büszke!

febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
27%
23 - Ezért rohad egyedül, hulladék jelleme van. Az ilyen egy pénzes férfinak se kell. Automatikusan kuka.
febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
55%

31 éves vagyok, nem keresek rosszul, kiemelkedően sem, kb. olyan átlag 650e nettó megvan havi szinten, ha mindent beleszámolok. Lassan 10 éve, amint elvégeztem az egyetemet elköltöztem otthonról. Soha nem támogatott a családom, már az utolsó években amíg otthon laktam is dolgoztam és mindent magamnak fizettem.


Itthon szerintem a többség örülne egy ilyen fizetésnek, mégis úgy, hogy semmilyen támogatásra nem számíthatok a családomtól, annyira baromi messzinek tűnik a lakásvásárlás, még egy valamivel átlag feletti fizetéssel is, hogy hihetetlen, ahogy változnak a lakásárak, talán majd 38-40 éves koromra ha összejön már boldog lehetek.


10 évvel ezelőtt ehhez hasonló fizetéssel 3 év alatt össze lehetett volna hozni 1 házat, most 10 alatt is necces ahogy az árak változnak.


Baromira nem reális elvárás, de hát próbálkozni lehet persze.

febr. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
23%
Pedig a 20-asnak igaza van. Az ilyen emberek nem tudom, minek vállalnak gyereket, ahol előreláthatólag szar élete lesz a gyereknek. Pl ilyen hülye lesz belőle, akik itt sírnak. Egy anyagilag stabil családban felnövő gyerek sokkal magabiztosabb, minden téren sikeresebb felnőtt lesz.
febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
35%

25 - Nyugi, az itteni hercegnőknek ez a kereset kevés vagy átlagos. Ha férfiként ennyit keresel és a nő mondjuk a felét akkor szerintük nincs nagy különbség. Ha nőként keresel ennyit és a csávó keres fele ennyit, akkor kuka mert csóró és nem tudja hozni azt, amit ők tudnak adni.


Egyébként én is e körül az összeg körül keresek. Teljesen elvagyok vele.


Ezeknek az elvárásoknak nem kell megfelelni. Akinek ilyen elvárása van, az egy hulladék. Csak a hasznot lesi.

febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
43%

26 - Te miről beszélsz? Szóval szerinted egy rendőr és egy bolti eladó ne vállaljon gyereket, mert rosszul keresnek vagy mi? Ilyen elven még ennyi gyerek se lenne mint most. :'D


Mi az az anyagilag stabil család? Milliomosok vagy mi? Anyagilag lehet stabil egy olyan család is, ahol átlagosan keresnek a szülők, csak épp nem tudnak majd lakást venni a gyereküknek, mint ennek a hercegnőnek aki itt ítélkezik és osztja az észt úgy, hogy köze nincs semmihez csak mindent alá raktak.

febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
35%
Anyagilag stabil az, aki el tud rakni 18-20 év alatt legalább egy önerőre valót a gyereknek. 20 millió forint 240 hónap alatt ~83 ezer forint havonta. (Persze lehetnek hirtelen kiadások, de nem kell a 20. születésnapjára lakást kapnia, megkaphatja 25 évesen is az összeget.) Aki ennyit nem tud elrakni, az bocsi de ja, ne vállaljon gyereket. :DDDD
febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
46%
30 - hat hercegnő akkor sokan ki is estek a te elméleted alapján. Szerencsére anyad az átlagos 300e forintos keresetéből félre tudott neked rakni havi 83 e forintot. 😂Nem tudom, hogy te milyen világban élsz de nem csodálkozik, hogy nincs senkid no létedre. Gondolom az élet más területen is ilyen éles kés vagy a fiókban.
febr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
45%
Anyám kicsit jobban keres nálad is. Nem mindenki szülei 8 általánosos takarítók. Sajnálom, ha te még mindig nem tudtad feldolgozni a szar gyerekkorodat. Pont emiatt szűrünk családi háttér alapján is, hogy ilyen teféléddel ne kelljen szenvednünk, majd a pszichiáter szenved veled előbb-utóbb, de nem kell rajtam csodálkozni, tudod a nők szeretnek néha egyedül is lenni két kapcsolat között, nekem nem zsibbad a zacskó szingliként sem.
febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!