Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a valós gazdasági helyzetben ki engedheti meg a saját hitelmentes lakást szülői támogatás nélkül ismerkedéskor társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Ismerőseimmel már többször átbeszéltük ezt a témát az ismerkedés kapcsán.

Való életben ezt a hitelmentes szintet még a vállalkozóknak is nehéz teljesíteni nem hogy a normál dolgozó embernek.

Akkor ha a nők is tudják ezt a valós gazdasági helyzetet miért várja el sok nő mégis ezt ismerkedéskor mikor ők általában otthon élnek vagy barátnőkkel közös szobabérletben.


febr. 3. 23:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
25%

Átlag melós anyad 600e forint felett keres? Micsoda átlag meló az. 😂

Az én szüleim se takarítók nyugi, apámnak csak a nyugdíja 300e felett van és mellette meg dolgozik is, szóval ezt beszoptad.

Te nem két kapcsolat között vagy egyedül, hanem azért mert egy hulladék jellemű no vagy aki a kutyának se kell. Teged szur ki mindenki, mert árulkodik rolad, hogy ócska ember vagy. Ez jutott neked, nőként a magány és a gyakori. Gratulálok hercegnő.😂🤡

febr. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, hol írtam olyat, hogy átlag melós lenne, vállalkozók a szüleim. XDDDD Nem én vagyok az összes korábbi válaszoló, ha esetleg valaki írt volna ilyet.


"nem két kapcsolat között vagy egyedül" Hanem hány között????? XD Nemrég lett vége egynek, most épp nincs, majd lesz másik, eddig mindig volt. Engem nem szoktak elutasítani mindenféle mondvacsinált indokkal, én nő vagyok. De nem tudtam, hogy jós képességeid vannak, te kamukirály. Azzal keresel 600 ezret?

febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
20%
Vállalkozók 😂 Azok hat, kamu incel troll vagy.
febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
36%
Mert szerinted miből vettek nekem lakást, meg van ezen kívül is több ingatlanjuk? De nem is hozzájuk mérem a normálist, jó fej vagyok, és átlagos szülőktől csak önerőt várok, ami totálisan teljesíthető. Ne mondd már, hogy egy kétfős háztartásban fejenként 40 ezret lehetetlen lenne félretenni a gyereknek valami alapba. XD Máskor meg te fikáztad a Tiktokos kéregetőket, hogy akinek nincs félrerakva több százezer forintja, az egy életképtelen csicska. Mi van, ha a te szüleidről van szó, akkor rögtön nem tetszik a dolog? :DDD Ja tudom, csak a nőket lehet szidni, mindenki más önhibáján kívül csóró lúzer, de a nők!! Azok tehetnek róla!
febr. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
12%

Mint említettem, apám nyugdíja önmagában 300e ft és a keresete más tészta.


Szimpla a válaszom: én magamnak is megtudom teremteni az igenyeim. Nem vagyok ilyen kis élősködő mint te. Gondolom anyad utal havi

pár százezret hogy megtudj elni. 😂 Lassan ideje leszakadni az anyai csecsekrol.

febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
57%

Minek utalna, a fizetésemből élek, te lükebaba. 300 ezres nyugdíj, az, gondolom apád valami fasiszta kém volt fénykorában, de az én szüleim tisztességesen dolgoznak, értéket teremtenek és én is ezen vagyok.

Te meg itt vered a lisztkukacod a 600 ezer forintos fizetésedre meg arra, hogy le tudtál rakni egy diplomát ami minden hülyének megy. XDD Hát gratu, majd írd meg öt év múlva, hogy megy az élet.

febr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
43%

" A férfiak százszor könnyebben helyezkednek el jó fizetésért mint a nők. "


A statisztikák nem ezt mutatják.

febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
45%

"A mi munkahelyünkön is az a nő aki a legmagasabb szinten van, annyit se keres mint én (nettó 600e). Itt megy a flexelés, hogy ők nettó 700-800e forintot keresnek, de annak a 99%-a kamu."


És kinek a farkát szopikáztad, hogy több a fizud? :D


Mellesleg igen sok munkahelyen többet is ekresnek ennél nők. SÓgornőmnek pl. 5 éve jóval több volt a fizuja, mint neked most :D


A bérből és fizetésből élők között a férfiak átlagfizetése 60 ezerrel több. Ne menjünk bele miért, az egy másik történet lenne, de ez a szám nagyon nagyon nem támasztja alá a mondanivalód. EZ azért nem egy olyan hatalmas összeg.

febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
37%
Meg az olyan férfi is kuka, aki elvárja egy nőtől, hogy egyedül tegyen le lakást az asztalra!
febr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

"83 ezer forint havonta. ... Aki ennyit nem tud elrakni, az bocsi de ja, ne vállaljon gyereket."


Te amúgy magadnál vagy? Tudod mennyi az átlagkereset itthon? Fiezesse a saját lakáshitelét + még 80 ezret. És közben nyomorogjon, ugye? Két gyerekre meg már 160 ezer?

Ha csak az szülne, aki ezt megteheti, akkor rettentő hamar kihalna az ország.

febr. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!