Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a valós gazdasági helyzetben ki engedheti meg a saját hitelmentes lakást szülői támogatás nélkül ismerkedéskor társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Ismerőseimmel már többször átbeszéltük ezt a témát az ismerkedés kapcsán.

Való életben ezt a hitelmentes szintet még a vállalkozóknak is nehéz teljesíteni nem hogy a normál dolgozó embernek.

Akkor ha a nők is tudják ezt a valós gazdasági helyzetet miért várja el sok nő mégis ezt ismerkedéskor mikor ők általában otthon élnek vagy barátnőkkel közös szobabérletben.


febr. 3. 23:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
79%
Na az eladófóbiás kis HisztiKriszti megint itt habzsolja az életet.
febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
32%
Én se értem, hogy aki ugyanúgy otthon él, vagy bármi, ergó amit elvár az az ő oldaláról nézve nincs teljesítve az miért mást pocskondiáz. Persze vannak olyan nők, akik a párjukkal együtt haladnak, de az is igaz, hogy sok nő irreális elvárásokat támaszt a férfiakkal szemben aztán 40-50 évesen már még a kutyának se kellenek. Azt is tegyük hozzá, hogy ez a jelenség fordítva is jelen van, hogy legyünk igazságosak. Ugyanis nem egy és kettő nő megjárta már olyan férfiakkal, akik lehúzták pénzügyileg (is) szóval azokat értem miért nem adnak esélyt tényleg. De aki álmodozik a hercegről a Lamborghiniben és, hogy ő Hamupipőke az csúnyán pofára fog esni az is tuti.
febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
17%
Nekem a szüleim vettek lakást. Értelemszerűen nem csak lányok születnek jó családokba. Akkor azt elvárhatom nyugodtan, hogy a férfinek gazdag szülei legyenek, nem valami csóringer melósok akik még egy lakást sem tudnak adni a gyereküknek, ugye?
febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
16%

12 - Milyen 40-50? 33-35 évesen se kellenek már a kutyának se. Nézz körül egy társkeresőn, hogy mennyi ilyen korú nő szingli. Azt a társkereső appokat jó ha a párkereső nők 15%a használja. :D


Mamahoteles csajoknak meg ne legyenek ilyen elvárásaik, nem reális. Nem felel meg az "azt várom el amit adni tudok" mondókájuknak.

febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
25%
13 - Várd el nyugodtan, biztos az ilyen elvárásaid miatt írogatsz itt nő létedre 23:30kor, ahelyett, hogy a pasiddal lennél. :'D
febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
59%
Na és te miért írogatsz itt, melyik eladólány nézett ma csúnyán rád?
febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
32%

14#


Nem tudom, mert nem vagyok társkereső oldalakon, de azt tudom, mert tapasztalom, hogy nőismerőseim álmodoznak a gazdag(abb), okos, jóképű férfiakról, hogy majd kiszedik a nyomorból, vagy az átlag életszínvonali életükből és sehol semmi, mert hiába szépek maximum szexre jók, vagy együtt vannak, de lepattintja, mert hát nem illenek össze végülis.

Valljuk be, aki 35+ kor körüli és nincs társa azzal valami gond van. Lehet az kapcsolatfüggőség, hogy évekig rossz kapcsolatban volt, vagy ugrált, mint a makimajom kapcsolatból kapcsolatba és egyáltalán nem tanult a hibáiból. Felmegy Tinderre, sikerül a randi, összejön az áhított ideállal aztán ráfázik hiszen nem okult.

Úgyhogy ezért a nőkért még egy kicsit se kár, nem kár értük.

Na persze ez férfiakra is érvényes.

Legvégül ott kötünk ki, hogy nem kell egymásra mutogatni, nemekre bontani, mert mindkettő hibás.

febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
28%
18 - Ja, hát ezeket csak arra kell használni. Mivel a pénz szerzése és költése a céljuk, ezért általában hamar be is adják a derekukat. Itt is van jó pár ilyen "nő", kb mindenki erre hazsnálja őket.
febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
26%
Én amúgy elvárom, hogy a szülei is normálisak legyenek. Nekem is anyum kaparta össze a pénzt, nem milliomos volt. Akinek a szülei 50 éve a gyárban dolgoznak, és eszükbe sem jutott félretenni a gyereküknek, azok zsákutca emberek.
febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
66%
17# Nyilván. XDDDD Nálam meg egy órája volt itt Jason Momoa és Fernando Alonso, ja a kezemet is megkérték a hármas után, de nem tudtam dönteni. Holnap jön Chris Hemsworth, gondoltam előtte ma még lógok itt egy kicsit.
febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!