Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mi lehet velem a gond? Nincs sikerem a nőkkel\lányokkal való ismerkedésben.

Figyelt kérdés

Régebben tartós kapcsolatot kerestem, de nem találtam vagy átvertek.

Mostanra már elfogyott a türelmem és szexkapcsolatot is keresek, de azt sem találok.


Azt látom, hogy a nők\lányok mindig a jópofázgató - látszólag magabiztos - hülyegyerekeket preferálják helyettem.



febr. 7. 04:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%
3-as: nem neki kell megváltozni, legfeljebb annyiban, hogy komolyabb nőket keressen. Ha vele nincs gond: nem kövér,mert nálam pl. ez kizáró ok, akkor, ha nem is néz ki jól, ha intelligens, művelt, akkor találhat hasonlót maga mellé.
febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

Elfogyott a türelmed és már csak szexkapcsolatot keresel?

Itt a gond!

Arra a rosszlányok oldalt keresd fel.

Sok sikert!

febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig ennyire nem volt sikered senkinek akkor gondolkozz, hogy mi miatt. Milyen nőknél próbálkoztál, te hogy nézel ki, pl ezeket se tudjuk és ez sarkalatos pont. Milyen a szemelyiseged, egyáltalán Milyen platformon próbálkozol, hány éves vagy, milyen dumával indítasz stb. Írj néhány dolgot, s talán tudunk többet segíteni, mert ez így kevés infó
febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Szerintem is jót mond a 14-es.

A jóra érdemes várni.

márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Rosszlanyok pont hu… ott simán találsz szexkapcsolatot.
márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!