Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mi lehet velem a gond? Nincs sikerem a nőkkel\lányokkal való ismerkedésben.

Figyelt kérdés

Régebben tartós kapcsolatot kerestem, de nem találtam vagy átvertek.

Mostanra már elfogyott a türelmem és szexkapcsolatot is keresek, de azt sem találok.


Azt látom, hogy a nők\lányok mindig a jópofázgató - látszólag magabiztos - hülyegyerekeket preferálják helyettem.



febr. 7. 04:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább a 40 feletti férfias férfiakat szeretem.
febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
45%
a jópofázgató az humoros? mert a humor nagyon fontos
febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%

Beszélgess el édesapáddal!

Kérdezd meg, hogyan kell udvarolni egy nőnek.

febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Asimov2 ***** válasza:
70%
Csak legyél türelemmel. Lesz egyszer valaki aki pont azt az énedet fogja szeretni aki te vagy. Másnak kiadni magad sosem célravezető, nem fog boldoggá tenni.
febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

Ismerkedj, hívd el randira. Menjetek moziba, vacsorázni vagy mekizni.

Romantikus gesztusok: viszel egy szál virágot, egy apró csokit vagy ilyesmit.

Ezt szeretik a lányok és az udvarlást hiányolják.

febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

"Azt látom, hogy a nők\lányok mindig a jópofázgató - látszólag magabiztos - hülyegyerekeket preferálják helyettem."


Férfiként válaszolok, de lehet magabiztosnak és "jópofázgatónak" lenni úgy is, hogy nem hülyegyerek módjára csinálod, hanem úriemberként.

febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%
#15 A lányok szeretik a romantikát és hiányolják az udvarlást? Ez nem a humor kategória.
febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ha szexkapcsit keresel akkor van erre egy oldal.

Ott nem kell romantikázni.

febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%

Ha csak szexre akarsz nőt akkor keress olyan nőket. Nem kell bajlódnod mozival, vacsorával, sütivel, virággal.

Csak odamész, leteszed a 25-30 ezret lezavarod a dolgot és elmégy utána a dolgodra.

Nincs nő=nincs probléma.

febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#1-13 válaszokat tényleg nők írták vagy trollok?


#14-es válasz a legértelmesebb:

"Másnak kiadni magad sosem célravezető, nem fog boldoggá tenni."


érdekes hogy az első 13 válasz totál hülyeség vagy trollkodó a 14. választól a 19-ig viszont értelmes válaszok jöttek ...

febr. 9. 01:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!