Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha minimálbérből élek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minimálbérből élek, akkor kicsi az esélye hogy lesz valaha feleség, család?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy nem tudok olyan élet színvonalat biztosítani,és ahogy itt olvasom ez jön le nekem.

febr. 28. 17:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehetetlen, csak nehéz!
febr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha lesz egy párod és vállalatok gyereket tudsz felvenni csokot, babavárót.
febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
43%

Feleséged lehet, gondolom hasonló keresetű, de én sem értem, hogy akartok gyereket vállalni?


Nem tudom, mennyi most a minimálbér, nettó 190 ezer? Az 380 ezer, plusz csp, adókedv, max. 400 ezer havonta, ebből hogy akarjátok fizetni egy ingatlan hitelét és mellette eltartani a gyereket?


Mondom ezt úgy, hogy mi elég tudatosan, minimál pénzből êlünk, mert a házunkat akarjuk befejezni, de nincs hitelünk. És nem hiszek abban, hogy az atyaúristent is a gyerekek feneke alá kell tenni, de 2 minimálbérből hosszú távon tartalékot sem nagyon lehet képezni.

febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
19%

Emberek, mi van itt?? Aki minimalberes annak egynek sincs családja, vagy mi? Tudjátok milyen sok a minimálbéres? Persze hogy lehet családod, de nem lesz aranyéletetek az biztos. Dolgoztok mindketten keményen, hogy eltartsátok a gyereket is. Ha kellenek neki különórák, ne adj isten valami olyan baja lesz amire gyogyszer kell, akkor még nehezebb dolgotok lesz, de megoldható. Csak nem lesznek márkás ruhái, de lehet ujak se, nem kap évente uj iphon-t (vagy akarmi is lesz 10-15 év múlva), és többször lesz ebédre farhát mint comb. Meg nem autoval viszitek suliba ha gyalog túl messze van sem.

Ha mindketten dolgoztok nem lehet olyan nagy baj. Mondjuk szerencsés ha nem egy pesti alberletben éltek (ami már több mint 1 havi fizetés), legjobb ha valakinek (akár a nőnek is) van legalább egy pici, akár örökölt lakása/háza.


A csok, babaváró veszélyes, mert ha elváltok, az egy életre tönkrevág. (Max ha 3as ikrekkel lesz terhes, akkor érdemes csak felvenni)

febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%

"Emberek, mi van itt?? Aki minimalberes annak egynek sincs családja, vagy mi? "

Van, de nem kéne, hogy legyen.

febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

8

Kb. igen, annyit. Alsóhangon. Mi 1.5M.et keresünk 2en, és elég volt arra, hogy házat vehessünk, hitelre, és ne rokkanjunk bele majd, tudunk félre tenni pl. a magánkorházi szülésre. (Ez a férjem 1 havi fizetése konkeétan) ennyit kell majd kicsengetni a kórházban! Minimál bérből hogyan akarsz bármit? A gyerekszoba kb 1 misi, plusz egyéb cuccok.


14

Dehogynem lehet családja! Nem tiltja törvény, csak amit vázoltál élet, a víz is kivert tőle konrétan! Kevés ennél lohasztóbb kép van a fejemben! Nyomorgás, nélkülözés...Normális nő, erre nem szül...

febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
49%

7

200 ezret fizettem most érte.... az egyetlen luxi a fényre sötétedő lencse volt...sokat megyek, és így megengedtem magamnak...

febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
34%

300 ezer/fő nagyon minimum hogy jól éljetek

Gondolom van/lesz két autótok, saját lakásotok...

febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
24%

Feleséged lehet ha te tudsz haladni a korral… azaz figyeled az aktuális divatot. 35 éves férfinak is úgy kell kinéznie mint a 16-24 éves fiuknak. Ecset vagy valami divatos haj, nagykepu bunko stílus , 65-75 kg-os test.



Gyerekvállalás minimál bérrel kizárt. Olyan árak vannak hogy milliós összeget kell keresnie a férfinek.

febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
48%
Van esély, de nem túl sok, és valószínűleg nem is olyan nőknél, akik után vágyakozol (amit látok a környezetemben, abból azok a nők, akik minimbálbéressel vállalnak gyereket, maguk sem gazdagok, mert a magasabb fizetésű nők hajlamosabbak a saját szintjükön keresni férfit... és aki meg kb. úgy vállal gyereket, hogy alig tudják ketten eltartani, azok ált. csúnyácskák, butácskák, legtöbbször mindkettő egyszerre).
febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!