Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha minimálbérből élek, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minimálbérből élek, akkor kicsi az esélye hogy lesz valaha feleség, család?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy nem tudok olyan élet színvonalat biztosítani,és ahogy itt olvasom ez jön le nekem.

febr. 28. 17:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
60%

"Csak nem lesznek márkás ruhái, de lehet ujak se, nem kap évente uj iphon-t (vagy akarmi is lesz 10-15 év múlva), és többször lesz ebédre farhát mint comb. Meg nem autoval viszitek suliba ha gyalog túl messze van sem."


Hát ne haragudj, azért két minimálbérből, hacsak nincs örökölt lakás, és a lakhatást is meg kell teremteni, akkor sokszor még farhátra sem fogja futni.


Azért átesel a ló túloldalára, nem kell Iphone a gyereknek, de bmeg, azért legalább a normális, minőségi étkezést, iskolai lehetőségeket és nyugalmat tudják már biztosítani a gyerekek, szerinted jó dolog úgy felnőni, hogy a gyereknek azon ke gyomoridegelnie magát folyamatosan, hogy lesz-e pénz hó végén ennivalóra?


Ez a babaváró meg csok amúgy is abszurd, azt két minimálbérre meg sem adják, és két minimálbéres különben sem tud a városban 30 milliós panelt sem venni, márpedig messzire nem költözhetnek a munkahelyektől, mert akkor meg autó kéne, amit megint necces lenne fenntartani ennyi pénzből.


Ha lenne saját hitelmentes ingatlan, csak-csak el lehetne élni normálisan 1 gyerekkel havi 400-ból, de ha nincs, az alapból havi 100-150 mínusz, ne már...

febr. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%

21

Tűpontos.

Kivancsi lennék a kérdező rekaciojara

febr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
54%
Utolsónak igaza van. Normális nő nem szül a nyomorba.
febr. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
64%

Most ebből annyit fog érteni hogy azért nincs senkije mert szegény.

De hogy változtasson az neki kínai.

Ismerek tanulatlan embereket.

Az egyik külföldön ,a másik futár, a harmadik építőipari dolgozó .

febr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Minimálbérért szerintem teljesen felesleges itthon dolgozni. Főleg olyanoknak akiknek nincs semmi okuk itt maradni. Ha nincs csládod, nem vagy röghöz kötve valamilyen oknál fogva, akkor irány Ausztria, Németország stb.

Nagyon sok hely keres nyelvtudás nélkül, sima melósokat. Nyilván ott is a minimálbért kapnád, de az még így is 3-4X annyi, mint az itthoni. Persze fos melók azok is, de nem mindegy, hogy 600 ezerért fos a munka, vagy 170 ezerért.

febr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

25


Nyelvtudás nélkül sehova nem lehet menni.

febr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%

25

5 éve mentem el, nyelvtudás nélkul, szallodaba takaritani. Utolso évben a takaritok, és a recepciosok főnöke voltam, ugy, hogy takaritoként kezdtem. Szerelem hozott haza.. lehet, hogy egyutt megyunk el ujra...nem tudom! De az nem igaz, hogy nyelv nelkul nem megy. Kifogas.txt

febr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

26-os: szinte az összes haverom Ausztriában vagy Németországban dolgozik. Egyik sem beszél idegen nyelvet, mégis elvannak, némelyikük már évek óta. Milyen furcsa nem? Szóval tartsd meg magadnak az idióta beböfögéseid légy szíves.

Szar, kisegítő, összeszerelő, takarítói munkákhoz nem kell semmi. Meg a legtöbbször magyar közvetítőn keresztül mennek az emberek, főleg első alkalommal, azok meg elintéznek mindent.

febr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!