Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen pluszt ad a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, milyen pluszt ad a magas pasi?

Figyelt kérdés
Próbáljatok légyszi logikus válaszokat írni, ne olyasmit, hogy "180 centi felett lobban fel a láng", meg hasonló bullshiteket. :)

márc. 11. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
78%

8-as, nagyon gáz a szöveg! Te leszólod mások testalkatát, de számon kéred, hogy te bezzeg miért nem tetszel a nőknek.

Szerencsére az én vőlegényem magas és izmos is, téged hajtogatna ketté bármikor.

márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
79%
A 172 centimmel törékeny babácskának tűnök a 188 cm magas férjem mellett.
márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
87%
#11 ez a nagyobb és jobb pasik kettéhajtogatása a 170/100 Shrek vesszőparipája :D Mondjuk nem lennék meglepve ha a shortcel165 trollkodást is ő írná, mert amúgy a stílus hasonló :D
márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
83%
Jobb hozzá bújni, nagyobb biztonság érzetet ad, úgy érzem, hogy egy FÉRFI áll mellettem, nem pl egy másik nő vagy egy gyerek, ha érted mire gondolok. Egy férfi legyen férfi, magasabb, izmosabb, mint egy nő.
márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
74%
Nem ad pluszt és nem is kell neki. Alacsony párom van.
márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
43%

"180 centi felett lobban fel a láng"


Pedig tényleg így van...:D


19/L

márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
54%

Nekem semmilyet, soha nem tetszett magas pasi.

Szerencsére nincs szükségem egy égimeszelőre ahhoz, hogy nőiesebbnek tűnjek és az önértékelésem is rendben van enélkül is. Pont elegendő, ha a pasi értelmes, normális, férfias.

márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszok eddig: 1., 2., 7., 8., 15., 17.


Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat!

márc. 11. 23:02
 19/72 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, a párom 15 centivel alacsonyabb nálam.
márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
85%

Könnyebben megtalálom sok ember közt. Szeretek felnézni rá, a szó mindkét értelmében. Szeretem, hogy ezt legalább 1 értelemben (bár aki ismeri, tiszteli), de mások is felnéznek rá. Úgy érzem, ahogy a 14es is megfogalmazta, ad egy fajta biztonságérzetet - bár ez nem csupán a magassága miatt, de a testalkata és a küzdősport múltja, de az elég fejlett konfliktuskezelése miatt is van, de azért a magasság is hozzátesz. Csak jön megy, és ha kell valami a felső polcokról/szekrényekből egyszerűen leveszi. (Ez elég időhatékony.)

És nem utolsó sorban nem küzd állandóan az alacsonyság miatti önbizalomhiánnyal, mint pl az, aki minden héten kiír ide egy magassággal kapcsolatos kérdést.

márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!