Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen pluszt ad a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, milyen pluszt ad a magas pasi?

Figyelt kérdés
Próbáljatok légyszi logikus válaszokat írni, ne olyasmit, hogy "180 centi felett lobban fel a láng", meg hasonló bullshiteket. :)

márc. 11. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt senkit sem kell szeretned, másrészt senki sem utál téged; nem érsz annyit a szemükben, hogy bármilyen érzelmet fűzzenek hozzád az érdektelenségen kívül.
márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szeretned senkit.


Aki nem akar veled baszni, az attól még nem utál.


Tisztességes ember nem baszásért cserébe segít a másiknak.


Szar ember vagy.

márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:
Én egy nőnek se leszek a lúzer csicskája vagy lelki szemetesládája!
márc. 14. 15:34
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, egy nő se szeretné ezt. :D
márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ez tök jó, mert te se kellesz senkinek.
márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
100%

63


Depresszióba is esett minden nő ez miatt.


Azt nem akarod megérteni, hogy vonzalom vagy van, vagy nincs. Az, hogy te a fejedben eldöntötted, hogy azért nem kellesz senkinek mert nem vagy 180 centi, az egy fals következtetés.


Ugyanis ha vonzó vagy, akkor mindegy hogy milyen magas vagy. A kémiához nem "kell" semmi, az vagy van, vagy nincs. Azt kiválthatják a fogak, szemek, fülek, kezek, személyiség, orgánum, humor vagy akár ezek összessége is.


Te azért vagy meggyőződve arról, hogy a magasságod a probléma, mert sokkal nehezebb megfogalmazni azt, hogy miért nem vonzó számunkra valaki, mint azt, hogy miért vonzó, ezért valószínű hogy mondanak valamit, például hogy "bocsi, de nekem te alacsony vagy".


Ha vonzó valaki, akkor tudom mondani, hogy egyszerűen tetszik nekem a kezei, a fogai, ahogy a füle áll, stb., nem sorolom el újra. De ha NEM, azt nem tudom megfogalmazni hogy miért nem. Egyszerűen nem. Nincs konkrét oka. Mondhatom, hogy "mert nem úgy áll a füled", de hát nyilván ez hülyeség, ki mondja meg, hogy kell egy fülnek állnia?


Fogalom sincs hány cm vagy, én 170, én soha az életemben nem hallottam olyat, hogy alacsony vagyok, tehát ilyen miatt sosem utasítottak el. Pedig a 170 cm az nem magas.


Sokkal valószínűbb, hogy más probléma van, ez csupán egy süket duma amivel leráznak.

márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:

66#


Ha más probléma van akkor miért nem azt mondják, hogy tudjak esetleg változtatni rajta?


Engem a magasságommal csesztetnek a nők, mióta az eszemet tudom.


De néha hallom ám, ahogy a magas pasikat istenítik egymás között, gondolom azért nem vonulnak félre jobban, hogy a szerencsétlen törpét még szívassák egy kicsit! Tapasztalataim szerint ilyen a legtöbb nő. Felszínes, gonosz, kicsinyes.

márc. 14. 16:35
 68/72 anonim ***** válasza:
Hidd el, senkit sem érdekel, hogy te utánuk hallgatózol. Ők elvannak, te vagy az, aki csak másokkal tud foglalkozni.
márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
Úgy látom komoly gondok vannak a toronyban...
márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:

68#


Szerintem direkt csinálják, hogy véletlenül se merjek próbálkozni náluk.


De én ismerem az aljas trükkjeiket, átlátok a szitán!

márc. 14. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!