Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen pluszt ad a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, milyen pluszt ad a magas pasi?

Figyelt kérdés
Próbáljatok légyszi logikus válaszokat írni, ne olyasmit, hogy "180 centi felett lobban fel a láng", meg hasonló bullshiteket. :)

márc. 11. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
84%

30


Ezt meg lehet így is fogalmazni.


De úgy is, hogy valakinek (mint neked is) ha nincs ló, jó a szamár is.


Mindenesetre emelem kalapom előtted, mert bizonyára sokkal nehezebb dolgom lenne a nőknél, ha nem léteznének hozzád hasonló s.ggdugaszok.


Mármint nem ezért nem kellesz a nőknek, de jó beszélgetésalapot adsz, a nők szeretik a humort, ha másra nem is, arra tökéletes vagy hogy egy kávészünetben röhögjünk rajtad. Tehát mint mondtam, fontos fogaskereke vagy a nő-férfi kapcsolatokban, kívülről.


Fel a fejjel picur! Attól mert hokedli kell hogy kivedd a kockacukrot a felső szekrényből, még csodás férfi vagy, ez minden megnyilvánulásodból árad, ezt pedig imádják a nők!

márc. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
58%

Én 166 vagyok, párom 198.

Neten ismerkedtünk meg és őszintén fogalmam se volt róla az első találkozási h konkrétan egy óriás:D


Olyan hű de nagy dolgot nm tudok mondani, hogy miért jó ha magas valakinek a párja. Vannak előnyök illetve hátrányok is, ez tény.


Nyilván jó érzés ahogy megölel, mert olyan különleges érzés h szó szerint fentről jön az ölelés


Viszont amikor egy forgalmas helyen vagyunk pl: reptér, Pláza, bármi

Akkor meg nekem hangosabban kell beszélnem neki meg lehajolnia.

Illetve ha ő beszél és nm hajol le egy kicsit akkor sokszor alig értem meg

márc. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
1x volt 180+ palim, de nem adott semmi extrát. Megdöbbentően nagy volt a lába, engem már-már zavart is, hogy mekkora cipő kellett neki. Ennyi volt a "plussz" :D A nadrágjában csak átlagos volt, ha arra is kíváncsi vagy.
márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
7%
Egy magas pasival lehet villogni a barátnők előtt, egy alacsonnyal nem.
márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi "elvárásom" van, hogy sokkal alacsonyabb ne legyen (pár centi még belefér). Én 173 centi vagyok, szóval azért a férfiak nagy része teljesen megfelelő nekem magasságot tekintve.

Mostani párom is 180 alatt van, szóval nem egy égimeszelő. Nekem nem ad semmilyen pluszt, ha 180 fölötti valaki.

márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
100%
Tehénke... tehát csak megbasztad volna, amíg nincs más. Szerinted ezt a ragyogó személyiséget megismerve lerohannának a (persze csinos) nők?
márc. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem ad pluszt. Van, akinek ez a vonzó. Akármire gondolsz, ami téged vonz nőben, ugyanazt adja.


Az sem ad pluszt, ha van haja. Egyszerűen vonz. A kopaszok meg nem.

márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
83%
Olyan szinten gyuloleted kelt benned a magassagod miatti kisebbségi komplexus kérdező, hogy muszáj lenne szakemberhez fordulnod a saját erdekedben
márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy a férfi ott kezdődik hogy magas
márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
100%

"23# A preferencia egy dolog, a magasságnácizmus meg egy másik."

Itt viszont egyszerű preferenciákról van szó; komolyan, nevetséges, hogy olyan komoly szavak, mint a nácizmus, ilyen semmilyen dolgokra mondasz. Egyrészt nevetséges, másrészt tiszteletlen.


"Nekem is jobban tetszenek alapból a vékonyabb nők, de környékeztem már meg kövérebbet is, mert kedves, érdekes személyiségnek tűnt (látszólag)."

Rendben, ez a te dolgod. Mindenki ahhoz közelít, akihez szeretne, nem várhatsz el semmit senkitől. Ha te így tettél, szíved joga, de nincs relevanciája másokra nézve.


"Persze magas pasira vágyott tehénke is..."

Jobban is járt vele, ha te már emiatt is tehénnek nevezed... Egyszerűen ordít rólad, hogy mekkora gyűlölet és önbizalomhiány van benned a magasságod miatt, és ez tesz téged taszítóvá, nem a magasságod.

(#23)

márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!