Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen pluszt ad a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, milyen pluszt ad a magas pasi?

Figyelt kérdés
Próbáljatok légyszi logikus válaszokat írni, ne olyasmit, hogy "180 centi felett lobban fel a láng", meg hasonló bullshiteket. :)

márc. 11. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
Nem édesmindegy?
márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

67


"Ha más probléma van akkor miért nem azt mondják, hogy tudjak esetleg változtatni rajta?"


Azért mert leírtam, hogy a vonzalom és a kémia az vagy meg van, vagy nincs. Ha valakinek nem vagy attraktív, +10 centivel sem lennél az, ez 100%, ahogy akkor sem, ha azt mondanák, hogy szőke hajjal jobban néznél ki mint barna hajjal. Ettől még nem fog vonzódni hozzád az aki ezt mondta, mert mint ahogy mondtam, vagy megvan a kémiai vonzódás, vagy nincs. De ezek nem ezen múlnak, hogy ki milyen magas vagy éppen hány kg...


Nekem is volt már vékony barátnőm, testesebb is, mindegyikhez vonzódtam, mindegyikhez más miatt. Ha a vékony hízott volna 10 kilót, a testesebb meg leadott volna 10 kilót, ugyanúgy vonzódtam volna hozzájuk, mert a kémiai vonzalom nem ilyen dolgokon áll vagy bukik.


Alábecsült dolog például az emberek természetes illata, amit te magad nem érzel, de az agyadban a legeldugottabb receptor viszont igen.


Szerintem mindenkinek volt már olyan személy az életében, aki top nő/pasi volt, és egyszerűen hidegen hagyott és valahogy semmit sem váltott ki belőle, a szemnek szép volt de ennyi. Mint ahogy számtalanszor előfordul az is, hogy valaki ellen ágálunk és még saját magunkkal is összeveszünk hogy ki ez az ember, meg nem hiszem el hogy megint rá gondolok, mert elkezdünk vonzódni random emberekhez, megmagyarázhatatlan módon.

márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!