Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, milyen pluszt ad a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shortcel165 kérdése:

Nők, milyen pluszt ad a magas pasi?

Figyelt kérdés
Próbáljatok légyszi logikus válaszokat írni, ne olyasmit, hogy "180 centi felett lobban fel a láng", meg hasonló bullshiteket. :)

márc. 11. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
72%
#18 izé... az gondolom nem zavar meg, hogy a 7., 8. választ te magad adtad 😂 (meg azon kívül az tetszik neked amelyikben azt írják nem fontos a magasság) Ha szerinted is így van akkor mit emberkedsz? Ismerkedj akkor olyan nőkkel akiket nem zavar a magasságod.
márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
30%
Ha 185 cm alatt nem férfi a férfi, akkor 30 év felett nem nő a nő. Mindig el kell mondani, a biológia mindkét oldalon érvényesül.
márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
84%
178 centis nőként nekem egyszerűen jobban tetszik egy nálam magasabb férfi, ahogyan a hosszú, göndörkés hajú vagy sportos alkatú férfiak is mindig jobban vonzottak, mint amilyen a párom is, ennyi. Minden embernek más külsői preferenciái vannak.
márc. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
82%

Minden ami kívánatos, az ősi evolúciós ösztönökön alapul. Egy nő legyen fiatalos és homokóra alkat, mert akkor képes lesz gyereket kihordani és táplálni. Egy férfi meg legyen magas, mert az két dolgot is jelez. Egyrészt elegendő táplálékhoz jutott hozzá már gyerekként, jók a génjei, így képes volt jó nagyra nőni. Másrészt ennek köszönhetően majd képes lesz megvédeni az asszonyt és a saját gyerekét. Szimplán a magasság férfias, mint ahogy a nagy mell nőies, akkor is ha már rég nem olyanok a körülmények amik indokolnák ezeket a tudat alatti asszociációkat. Ettől még persze van akinek a kis mell jön be, és van akinek nem kell hogy egy pasi magas legyen.

Cuki vagy, a páva szót szerintem olyan 10 éve hallottam utoljára ebben a kontextusban. Nem tudtam hogy vannak akik még ezt szitokszóként használják.

márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellett sose magas az olyan ormótlan tud lenni, az alacsonyabbak között több az arányos testű, ügyes, sportos. Magas is van biztos ilyen, de magasak sokszor begörnyednek vagy olyan ork hatást keltenek.
márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
Szexis.
márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
53%

"Ha 185 cm alatt nem férfi a férfi, akkor 30 év felett nem nő a nő."


Ez nem ugyanaz, hisz a kor változik, a magasság állandó. És ebben van az egésznek a hatalma. Nem hiszem el, hogy nem veszitek észre ennek a pozitív oldalát.


Kihozod a maximumot a külsődből. Még edzeni sem kell sokat, mert ha nagyon bedurransz, kisebbnek tűnsz. Szálkás testalkat, jó kis haj, normális ruhák, és a legfontosabb - egy erős személyiség. Igen, talán nem fair, hogy azoknak az embereknek, akik nem szépek, többet kell foglalkozni a személyiségükkel, de valamivel ki kell tűnni. És ebben is ott van a pozitívum, hogy aki elfogad, az magadért fogad el. Az nem a korodért fog szeretni, nem dob ki, ha 30 leszel.


Hányszor van olyan, hogy két ember összejön, és meg akarják egymást változtatni. Fesse át a haját, növesszen szakállat, hordjon szexisebb/elegánsabb ruhákat, fogyjon, hízzon, majd a kedvemért megteszi. A magasság egy aduász, azon nem lehet változtatni.

márc. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több velem egymagas (168 centi) párom, de semmivel sem tartottam őket "férfiatlanabbnak", mint mondjuk a jelenlegi páromat, aki 180 centi. Ez nem ezen múlik.
márc. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

21#


A nők értelmesebbje el tud vonatkoztatni a férfiak magasságától és lehetségesnek tartja, hogy egy alacsony pasi is lehet értékes ember.


A többség meg azt mondja, hogy bármilyen más pozitív tulajdonságom ellenére egy selejtes féreg vagyok, mert nem nőttem elég magasra és dögöljek meg egyedül.

márc. 12. 04:45
 30/72 A kérdező kommentje:

23# A preferencia egy dolog, a magasságnácizmus meg egy másik.


Nekem is jobban tetszenek alapból a vékonyabb nők, de környékeztem már meg kövérebbet is, mert kedves, érdekes személyiségnek tűnt (látszólag).


Persze magas pasira vágyott tehénke is...

márc. 12. 05:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!