Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs szükségem sem szexre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szükségem sem szexre, sem párkapcsolatra. Normális vagy fura vagyok?

Figyelt kérdés

Pár sorban rólam: 26 éves nő vagyok, sportos, csinos, nagyon adok a megjelenésemre, személyi higiéniámra, minden nap megcsinálom a hajam, sminkelek, szépen öltözködök. 19 éves korom óta teljesen önálló vagyok anyagilag, mára már saját vállalkozásom van, átlagon felül keresek. Sokat dolgozok,rengeteg hobbim van, és sokat utazok is.


Egyetlen említésre méltó, hosszabb párkapcsolatom volt, ami 4 évig tartott, annak 1.5 éve vége van. Ahogy vége lett a párkapcsolatomnak, azt gondoltam, hogy össze-vissza fogok randizni, pasizni, és milyen izgalmas lesz, tele leszek új sztorikkal, emlékekkel, tapasztalásokkal. Egyből tudtam is, ki az első kiszemeltem, egy régi ismerős, aki mindig piszkálta a fantáziámat, össze is jött, csak a srác érzései elkezdtek komolyodni, én viszont csak jó barátként tudtam viszonyulni hozzá, annyi is lett a dolognak hamar. Egyébként az elején izgalmas volt, pár együttlét után viszont meguntam, mivel nem éreztem semmit a srác iránt, egy idő után kevés volt az a varázs, hogy jóképű és sportos, hiányzott a valódi érzelem, anélkül üres volt az egész. Ezen kívül levan töltve a tinder, mondjuk úgy 100-ból 1 srác tűnik érdekesnek, de pár szóváltás után ált. belőlük is kiábrándulok. Ha valaki komoly kapcsolatot keres akkor az a bajom, mert miért keresel tinderen komoly kapcsolatot? Ha valaki csak egyéjszakás kalandokat keres akkor meg az a bajom. Nem tudom elképzelni, hogy találkozzak egy idegennel ennek tudatában, és alig ismerve őt lefeküdjek vele.


Aztán jön mindig az érzés, hogy valójában rájövök, én nem is akarok senkivel párkapcsolatot, én jól érzem magam így, teljes az életem, nem hiányzik, hogy valaki mellettem aludjon este, vagy átöleljen. A jövőre nézve nincsenek olyan ambícióim, hogy házasság és családalapítás, mindig furcsállom is, ha egy nőnek ez a szívfájdalma, hogy nincs pasija, pedig ő már úgy megállapodna. El nem tudom képzelni, hogy lehet úgy család után vágyakozni, hogy még nincs is meg hozzá a megfelelő partner, honnan akkor a motiváció?


Igazából csak akkor gondolkozom el ezen az egészen, mikor ismerősök rácsodálkoznak, hogy nekem még mindig nincs pasim. Egyébként én ezt tök normálisnak érezem. Aztán amin még jobban kiakadnak: nem is szexelek senkivel. Egyszerűen ez sem hiányzik, eszembe sem jut soha, mivel nem ismerek egyetlen férfit se, akit annyira vonzónak tartanék, eszembe se jut a szex hiánya. Teljesen jól elvagyok nélküle, már szerintem lassan 1 éve nem szexeltem, de fel sem tűnne, ha valaki időröl - időre rá nem kérdezne. A kinézetem alapján mindenki azt feltételezi, hogy valami vad és buja nő vagyok, akinek sorban ugrálnak be az ágyába a férfiak minden este. :D

Mindig jön a kérdés: DE HOGY BÍROD? Ez az a kérdés, amikor elgondolkozom, hogy most akkor ki a normális? Fura vagyok? Oxigén nélkül nehezen bírnám, vagy víz és étel nélkül..


A valóságban a hobbijaim, új dolgok tanulása pl idegennyelvek, hangszerek, új sportok érdekelnek a legjobban, na meg az utazás. Imádok utazni és új országokat, kultúrákat felfedezni. A párkapcsolat, házasság, családalapítás meg eszembe se jutna, ha nem emlékeztetnének néha ezekre.


Persze nem mondom, hogy ha találnék egy olyan párt, aki tényleg passzol hozzám, hogy akkor nem lennék nyitott a dologra. De azt gondolom, mert úgy látom a környezetemhez hasonlítva magam, hogy annyira fura és más vagyok, hogy ez aligha lehetséges. Nem szenvedek szeretetben hiányt, elég szeretetet kapok a családomtól, barátaimtól, a kutyámtól. Akármilyen komikusan is hangozhat ez, nekem ez a szeretet elég, és szerencsére rég megtanultam saját magamat is szeretni.


Igazából csak azért íródott ez a kérdés, hogy így név és arc nélkül megmondhassa bárki az őszinte véleményét ezzel kapcsolatban, esetleg akadnak-e mások is rajtam kívül (mert a környezetemben egy ilyen ember sincs) akinek hasonlóan nem szerepel az életcéljai közt a megfelelő partner megtalálása , családalapítás. Aki szintén nem szenved a romantikus érintések hiányától, vagy a szextől. Akinek nincs különösen szüksége arra, hogy valaki mástól szeretetet kapjon. Vagy esetleg fura vagyok, pszichológiai eset, személyiségi zavarom van, tudomisén.



márc. 22. 09:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
27%
Na jól van, már az első mondat kamu.
márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
70%

Lassan két éve hogy szingli vagyok, pár fos első randin kívül nem is volt hangulatom máshoz. A szex se hiányzik, nem hiszem hogy bízni tudnék valakiben eléggé hogy számomra is boldog legyen egy párkapcsolat. Tök jól megvagyok mindkettő nélkül és nem is tervezek még egy darabig megpróbálni ismerkedni.

Előfordul.

márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
61%

#2 vagyok: viszont a családalapítás érdekel szingliként is, nagyon szeretem a babákat. Ha jobban keresek majd 2 év múlva, akkor egyedül szívesen bevállalnék egyet.

24N

márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanezt én is leírhattam volna, majdhogynem szó szerint, annyi különbséggel, hogy nincs sikeres vállalkozásom. :D De ugyanígy elvagyok hobbikkal, van jófej családom, barátaim, ha társaságra vágyom, ott vannak ők, ennyi, az sosem jut eszembe, hogy este kellene valaki az ágyba, akár szexre akár csak úgy összebújni. Nem vagyok aszexuális, semmi ilyesmi bajom nincs, amikor volt kapcsolatom, minden működött normálisan, de így kapcsolat híján egyszerűen nem jut eszembe a téma. Ha alakul majd magától valami, ami tényleg jónak tűnik, akkor érdekelni fog, de amúgy semmi ijesztőt nem látok abban sem, ha esetleg partner nélkül kell leélnem még 40-50 évet🤷‍♀️
márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: miért írnék kamu dolgokat magamról, egy olyan térben, ahol senki sem tudja, hogy ki vagyok? Meg egyáltalán mi olyan hihetetlen abban, hogy valaki csinos és önálló nő létére? Nyílván nem felvágni akarok ezzel, hisz nem is tudnék, nem tudja senki itt, hogy ki vagyok.


Második válaszoló: Örömmel olvasom, hogy jól érzed magad így is! Én el sem jutottam soha első randiig, pár mondatváltás után meggondolom magam. :D A gyerekvállalás mondjuk lehet más téma, és nem függ össze nálam sem a kérdésemben leírtakkal. Én is imádom a gyerekeket, de hatalmas felelősség a szülőség, rendegeteg lemondással, én pedig tele vagyok hobbikkal és utazni szeretnék amennyit csak tudok. Így reálisan nézve, ha nem akarok lemondani a dolgaimról, nem való nekem gyerek.

márc. 22. 10:19
 6/76 anonim ***** válasza:
77%
#2 vagyok: Persze ez természetes, ez azért komoly döntés. Én pl nagyon introvertált vagyok, otthonról dolgozom, a barátaim is elfoglaltak, igazából időm, saját házam és kedvem is van hozzá, csak még tornázom fel az új karrierem hozzá.
márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:

4es válaszoló: azt csak azért írtam bele, mert olvastam már olyat is, hogy túl önállóak a nők manapság, és rájöttek, hogy nincs szükségük férfiakra, vagy csak akkor állapodnak meg, ha tényleg megfelelnek a “kritériumoknak”


Na örülök, hogy normális vagyok (valszeg) ezek szerint csak a környezetemben mindenki egy szexkazán vagy kapcsolatfüggő. :D

márc. 22. 10:21
 8/76 anonim ***** válasza:
72%
Off topic: nem olvastam el még teljesen a kérdést (el fogom), de engem nagyon érdekelne, hogy milyen vállalkozással keresel átlagon felül. Szintén vállalkozó nő vagyok. Elég, ha csak szektort írsz, vagy körvonalakban. Köszi!
márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha mindenki oda írná a nemét és a korát, mert az az érzésem, eddig csak nők írtak, és ez akár egy érdekes felmérés is lehet még a végére. :D
márc. 22. 10:25
 10/76 anonim ***** válasza:
12%

"miért írnék kamu dolgokat magamról, egy olyan térben, ahol senki sem tudja, hogy ki vagyok?"

Mert így lehet a legjobban kamuzni.

márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!