Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs szükségem sem szexre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szükségem sem szexre, sem párkapcsolatra. Normális vagy fura vagyok?

Figyelt kérdés

Pár sorban rólam: 26 éves nő vagyok, sportos, csinos, nagyon adok a megjelenésemre, személyi higiéniámra, minden nap megcsinálom a hajam, sminkelek, szépen öltözködök. 19 éves korom óta teljesen önálló vagyok anyagilag, mára már saját vállalkozásom van, átlagon felül keresek. Sokat dolgozok,rengeteg hobbim van, és sokat utazok is.


Egyetlen említésre méltó, hosszabb párkapcsolatom volt, ami 4 évig tartott, annak 1.5 éve vége van. Ahogy vége lett a párkapcsolatomnak, azt gondoltam, hogy össze-vissza fogok randizni, pasizni, és milyen izgalmas lesz, tele leszek új sztorikkal, emlékekkel, tapasztalásokkal. Egyből tudtam is, ki az első kiszemeltem, egy régi ismerős, aki mindig piszkálta a fantáziámat, össze is jött, csak a srác érzései elkezdtek komolyodni, én viszont csak jó barátként tudtam viszonyulni hozzá, annyi is lett a dolognak hamar. Egyébként az elején izgalmas volt, pár együttlét után viszont meguntam, mivel nem éreztem semmit a srác iránt, egy idő után kevés volt az a varázs, hogy jóképű és sportos, hiányzott a valódi érzelem, anélkül üres volt az egész. Ezen kívül levan töltve a tinder, mondjuk úgy 100-ból 1 srác tűnik érdekesnek, de pár szóváltás után ált. belőlük is kiábrándulok. Ha valaki komoly kapcsolatot keres akkor az a bajom, mert miért keresel tinderen komoly kapcsolatot? Ha valaki csak egyéjszakás kalandokat keres akkor meg az a bajom. Nem tudom elképzelni, hogy találkozzak egy idegennel ennek tudatában, és alig ismerve őt lefeküdjek vele.


Aztán jön mindig az érzés, hogy valójában rájövök, én nem is akarok senkivel párkapcsolatot, én jól érzem magam így, teljes az életem, nem hiányzik, hogy valaki mellettem aludjon este, vagy átöleljen. A jövőre nézve nincsenek olyan ambícióim, hogy házasság és családalapítás, mindig furcsállom is, ha egy nőnek ez a szívfájdalma, hogy nincs pasija, pedig ő már úgy megállapodna. El nem tudom képzelni, hogy lehet úgy család után vágyakozni, hogy még nincs is meg hozzá a megfelelő partner, honnan akkor a motiváció?


Igazából csak akkor gondolkozom el ezen az egészen, mikor ismerősök rácsodálkoznak, hogy nekem még mindig nincs pasim. Egyébként én ezt tök normálisnak érezem. Aztán amin még jobban kiakadnak: nem is szexelek senkivel. Egyszerűen ez sem hiányzik, eszembe sem jut soha, mivel nem ismerek egyetlen férfit se, akit annyira vonzónak tartanék, eszembe se jut a szex hiánya. Teljesen jól elvagyok nélküle, már szerintem lassan 1 éve nem szexeltem, de fel sem tűnne, ha valaki időröl - időre rá nem kérdezne. A kinézetem alapján mindenki azt feltételezi, hogy valami vad és buja nő vagyok, akinek sorban ugrálnak be az ágyába a férfiak minden este. :D

Mindig jön a kérdés: DE HOGY BÍROD? Ez az a kérdés, amikor elgondolkozom, hogy most akkor ki a normális? Fura vagyok? Oxigén nélkül nehezen bírnám, vagy víz és étel nélkül..


A valóságban a hobbijaim, új dolgok tanulása pl idegennyelvek, hangszerek, új sportok érdekelnek a legjobban, na meg az utazás. Imádok utazni és új országokat, kultúrákat felfedezni. A párkapcsolat, házasság, családalapítás meg eszembe se jutna, ha nem emlékeztetnének néha ezekre.


Persze nem mondom, hogy ha találnék egy olyan párt, aki tényleg passzol hozzám, hogy akkor nem lennék nyitott a dologra. De azt gondolom, mert úgy látom a környezetemhez hasonlítva magam, hogy annyira fura és más vagyok, hogy ez aligha lehetséges. Nem szenvedek szeretetben hiányt, elég szeretetet kapok a családomtól, barátaimtól, a kutyámtól. Akármilyen komikusan is hangozhat ez, nekem ez a szeretet elég, és szerencsére rég megtanultam saját magamat is szeretni.


Igazából csak azért íródott ez a kérdés, hogy így név és arc nélkül megmondhassa bárki az őszinte véleményét ezzel kapcsolatban, esetleg akadnak-e mások is rajtam kívül (mert a környezetemben egy ilyen ember sincs) akinek hasonlóan nem szerepel az életcéljai közt a megfelelő partner megtalálása , családalapítás. Aki szintén nem szenved a romantikus érintések hiányától, vagy a szextől. Akinek nincs különösen szüksége arra, hogy valaki mástól szeretetet kapjon. Vagy esetleg fura vagyok, pszichológiai eset, személyiségi zavarom van, tudomisén.



márc. 22. 09:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
49%
Én meg nem vágyok szexre annyira, inkább csak szeretetre.
márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
35%

Most úgy érzed hogy nincs szükséged kapcsolatra az ok, az viszont hogy nem vágysz a szexre 26 évesen nem is tudom...vagy önámítás vagy teljesen frigid vagy, azt úgy hívják hogy aszexuális(?), vagy magadat kielégíted és úgy érzed az elég?


Végülis egészségügyileg fizikai kockázata nincs le lehet élni egy életet szex nélkül is. Itt anonim oldalon ha ezt leírod fura lesz a többségnek de az életben nincs ráírva. Szóval nekem fura vagy.

35f

márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
100%
rádírva*
márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 A kérdező kommentje:

22-es nem vagyok aszexualis, egyebkent ugy tudom, az aszexualis az csak a szexet nem igenyli, de a romantikus parkapcsolat tobbi reszet igen. En alle zusammen nem igenylem az egeszet.


De amikor parkapcsolatban voltam akkor nem volt gond a szexualitassal.

De mivel azota sem volt szamomra vonzo, erdekes ferfi az eletemben igy alapvetoen nem hianyzik a szex sem, ahogy a tobbi sem.

márc. 22. 13:10
 25/76 anonim ***** válasza:
27%

#24

Köszönjük hogy ezt megosztottad velünk.

Viszont nem kérdeztük.


Lényegében ha így állna hozzá mindenki, akkor kihalna az emberiség.

Szóval fura, igen.

De van ezerszer furább dolog is.

márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
59%
22# Teljesen normális dolog partner híján nem vágyni csak úgy a szexre, ehhez nem kell aszexuálisnak lenni. Szimplán nem izgulok fel, ha nincs kiváltó ok, amire felizguljak. Nőknél is van, aki csak úgy beindul a semmire, de ritkább, mint férfiaknál és nőknél a ciklus is befolyásolja, ovuláció közben jellemzőbb, ami kb egy 5-7 nap egy hónapban, amikor a legtermékenyebb a nő, de ez is emberfüggő, van aki meg pont a menstruáció idején indul be jobban. Neked nincs ciklusod, egy férfi hormonszintje jó esetben nem ingadozik nagyon. Nyilván a női alacsony libidóra is lehet biológiai magyarázatot keresni, csak mondjuk tök felesleges, ha az egyénnek nem okoz gondot, mert amúgy sincs párja épp, kapcsolaton belül érdemes kivizsgálni, ha gondot okoz, és nem a férfivel van a baj.
márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
44%

Szóval csak azért nem igényled mert azóta nem volt számodra vonzó, érdekes férfi. Magyarra fordítva mégiscsak igényelnéd ha lenne, de te nem is keresel ilyet mert most jó így ahogy van. Érdekes az is ha annyira csinos vagy magától nem került elő senki, szóval vagy nem vagy annyira csinos vagy annyira csinos vagy hogy félnek tőled.

Még fiatal is vagy ha jól csinálod 40 akár 45 évesen még formában leszel, most úgy vagy vele ráérsz, minimális erő befektetéssel úgy is lesz pasi ha majd rádjön a "dili". Az előnyből indulok nyugalma ezt úgy hívják.

márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
24%

#27

Jah, hogyne :D

"Még fiatal is vagy ha jól csinálod 40 akár 45 évesen még formában leszel"

Pontosan mire fog ilyenkor ráérni?

Mert gyereket akkor már nem fog csinálni az tuti.

márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
45%

24.


Ez ehhez tartozik a teljesség kedvéért, ha zavar ne olvasd. Vagy válaszolhatsz kúlturàltan is.

Aki nem eshet teherbe azt is kigúnyolod, vagy aki mozgássérült azt is. Erről nem ő tehet nem szándékosan ilyen.

márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
60%
26 csak annyit írtam hogy NEKEM fura, én partner híján is igénylem valószínűleg neki én vagyok a fura
márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!