Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs szükségem sem szexre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szükségem sem szexre, sem párkapcsolatra. Normális vagy fura vagyok?

Figyelt kérdés

Pár sorban rólam: 26 éves nő vagyok, sportos, csinos, nagyon adok a megjelenésemre, személyi higiéniámra, minden nap megcsinálom a hajam, sminkelek, szépen öltözködök. 19 éves korom óta teljesen önálló vagyok anyagilag, mára már saját vállalkozásom van, átlagon felül keresek. Sokat dolgozok,rengeteg hobbim van, és sokat utazok is.


Egyetlen említésre méltó, hosszabb párkapcsolatom volt, ami 4 évig tartott, annak 1.5 éve vége van. Ahogy vége lett a párkapcsolatomnak, azt gondoltam, hogy össze-vissza fogok randizni, pasizni, és milyen izgalmas lesz, tele leszek új sztorikkal, emlékekkel, tapasztalásokkal. Egyből tudtam is, ki az első kiszemeltem, egy régi ismerős, aki mindig piszkálta a fantáziámat, össze is jött, csak a srác érzései elkezdtek komolyodni, én viszont csak jó barátként tudtam viszonyulni hozzá, annyi is lett a dolognak hamar. Egyébként az elején izgalmas volt, pár együttlét után viszont meguntam, mivel nem éreztem semmit a srác iránt, egy idő után kevés volt az a varázs, hogy jóképű és sportos, hiányzott a valódi érzelem, anélkül üres volt az egész. Ezen kívül levan töltve a tinder, mondjuk úgy 100-ból 1 srác tűnik érdekesnek, de pár szóváltás után ált. belőlük is kiábrándulok. Ha valaki komoly kapcsolatot keres akkor az a bajom, mert miért keresel tinderen komoly kapcsolatot? Ha valaki csak egyéjszakás kalandokat keres akkor meg az a bajom. Nem tudom elképzelni, hogy találkozzak egy idegennel ennek tudatában, és alig ismerve őt lefeküdjek vele.


Aztán jön mindig az érzés, hogy valójában rájövök, én nem is akarok senkivel párkapcsolatot, én jól érzem magam így, teljes az életem, nem hiányzik, hogy valaki mellettem aludjon este, vagy átöleljen. A jövőre nézve nincsenek olyan ambícióim, hogy házasság és családalapítás, mindig furcsállom is, ha egy nőnek ez a szívfájdalma, hogy nincs pasija, pedig ő már úgy megállapodna. El nem tudom képzelni, hogy lehet úgy család után vágyakozni, hogy még nincs is meg hozzá a megfelelő partner, honnan akkor a motiváció?


Igazából csak akkor gondolkozom el ezen az egészen, mikor ismerősök rácsodálkoznak, hogy nekem még mindig nincs pasim. Egyébként én ezt tök normálisnak érezem. Aztán amin még jobban kiakadnak: nem is szexelek senkivel. Egyszerűen ez sem hiányzik, eszembe sem jut soha, mivel nem ismerek egyetlen férfit se, akit annyira vonzónak tartanék, eszembe se jut a szex hiánya. Teljesen jól elvagyok nélküle, már szerintem lassan 1 éve nem szexeltem, de fel sem tűnne, ha valaki időröl - időre rá nem kérdezne. A kinézetem alapján mindenki azt feltételezi, hogy valami vad és buja nő vagyok, akinek sorban ugrálnak be az ágyába a férfiak minden este. :D

Mindig jön a kérdés: DE HOGY BÍROD? Ez az a kérdés, amikor elgondolkozom, hogy most akkor ki a normális? Fura vagyok? Oxigén nélkül nehezen bírnám, vagy víz és étel nélkül..


A valóságban a hobbijaim, új dolgok tanulása pl idegennyelvek, hangszerek, új sportok érdekelnek a legjobban, na meg az utazás. Imádok utazni és új országokat, kultúrákat felfedezni. A párkapcsolat, házasság, családalapítás meg eszembe se jutna, ha nem emlékeztetnének néha ezekre.


Persze nem mondom, hogy ha találnék egy olyan párt, aki tényleg passzol hozzám, hogy akkor nem lennék nyitott a dologra. De azt gondolom, mert úgy látom a környezetemhez hasonlítva magam, hogy annyira fura és más vagyok, hogy ez aligha lehetséges. Nem szenvedek szeretetben hiányt, elég szeretetet kapok a családomtól, barátaimtól, a kutyámtól. Akármilyen komikusan is hangozhat ez, nekem ez a szeretet elég, és szerencsére rég megtanultam saját magamat is szeretni.


Igazából csak azért íródott ez a kérdés, hogy így név és arc nélkül megmondhassa bárki az őszinte véleményét ezzel kapcsolatban, esetleg akadnak-e mások is rajtam kívül (mert a környezetemben egy ilyen ember sincs) akinek hasonlóan nem szerepel az életcéljai közt a megfelelő partner megtalálása , családalapítás. Aki szintén nem szenved a romantikus érintések hiányától, vagy a szextől. Akinek nincs különösen szüksége arra, hogy valaki mástól szeretetet kapjon. Vagy esetleg fura vagyok, pszichológiai eset, személyiségi zavarom van, tudomisén.



márc. 22. 09:54
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
84%

gyerekek, tudjátok mi a leggyakoribb "Megbántam, hogy"...után Google keresében? Azt, hogy gyereket vállaltam.


részlet Almási Kitti: Ki vagy te? c. könyvéből


Szülőség. Az amerikaiak évente hétszázezer alkalommal írják be a Google-keresőbe, hogy „megbántam, hogy gyereket vállaltam”. Na, ez az a mondat, amit szinte biztos, hogy sohasem fogunk látni az ismerőseink Facebook-oldalán, de még a legbizalmasabb baráti beszélgetésben sem valószínű, hogy elhangzik majd! (Ha belegondolok, a rendelőmben is talán ha egyszer hallottam ezt egész pszichológusi pályafutásom során, ráadásul olyan klienstől, akik éppen különösen elkeseredett állapotban volt.)

márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
80%
Ez az. Senki nem fogja bevallani, hogy megbánta a gyerekvállalást. Pláne, hogy ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy rühelled a gyerekedet, mint a szart és tönkre akarod tenni, mert ez gondolom odavágna, még ha felnőttként is hallod. Anonim fórumokon viszont lehet azért ilyeneket olvasni bőven.
márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
11%

#52

Ne is haragudj, de hogyan tudja valaki rühellni a gyerekét?

Az ilyen emberrel elég komoly probléma van.

márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
81%

Ajjjaj: "26 éves nő vagyok, sportos, csinos, nagyon adok a megjelenésemre, személyi higiéniámra, minden nap megcsinálom a hajam, sminkelek, szépen öltözködök. 19 éves korom óta teljesen önálló vagyok anyagilag, mára már saját vállalkozásom van, átlagon felül keresek. Sokat dolgozok,rengeteg hobbim van, és sokat utazok is."


Szinte látom magam előtt a sok mamzit, elhízottan, kinyúlt ruhában, szanaszét csúszva, elhanyagolva, háttérben gyerekvisítással és egy tahó férjjel, ahogy ökölbeszorult kézzel, vicsorítva olvassa ezeket a sorokat, totál idegben, miközben fuldokolnak a hitelekben, nulla karrierrel, nulla kilátással, 0 válási és/vagy pártalálási lehetőséggel. Uh, mit fogsz te még itt kapni kérdező...készülj fel a véranyák támadására, mert ezek itt hívószavak egy jó ki breederkedésre. Közben ha tehetnék, ők is így élnének.

márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:
Én valószínűleg jó anya lennék, megtennék mindent, hogy az legyek. DE! Ha lehet választani, márpedig szerencsére lehet, akkor inkább nem leszek anya, mert ugyan imádom a gyerekeket, de rengeteg lemondással járna, és én nem szeretnék lemondani semmiről. Sem a szabadságomról, sem a hobbijaimról, sem arról, hogy addig alszom amíg jól esik. Nekem kell a szabadság tudata is, hogy oda megyek és akkor amikor én akarok. Hogy megvehetek magamnak bármit. Hogy ha úgy döntök, akár el is költözhetek egy másik kontinensre mert nem kell senkihez alkalmazkodnom. Önző vagyok? Lehet, de nincs ebben semmi baj. Ez önismeret. Ez az , amit sokan, akik gyereket vállalnak nem pörgetnek le magukban, majd a gyerek egész életében érzékeli, hogy nyűg a szülőknek, hogy miatta nem tudnak úgy élni ahogy előtte.. Ezekből a gyerekekből sérült felnőttek lesznek. Majd a szüleiknek köszönhetően költhetnek több százezret havonta pszichologusra.. Nem is folytatom. Hidd el, nem azokkal kell vitába szállnod akik nem akarnak gyereket, mert azzal aztán tényleg SENKINEK sem ártanak. Inkább azokkal kéne beszélni akik rossz körülmények közé szülnek sorozatban gyerekeket. Vagy akiknek nincs szándékukban jó szülőnek lenni, csak úgy gyereket akarnak mert aranyos, meg mert mindenki ezt csinálja,és a baráti körben mindenkinek van, nehogy lemaradjon. Vagy akik csak azért szülnek, mert amúgy nem akarnak, de mivan ha később megbánják? Na velük kéne vitázni, mert ők tényleg ártanak is másoknak.
márc. 22. 16:25
 56/76 anonim ***** válasza:
16%

Szóval az a probléma, hogy túlságosan is kényelmes vagy.

Értem.

márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:

És bocsánat , hogy így elkanyarodtunk az eredeti témától, de ez is egy fontos téma volt, amire több figyelmet kell fordítani a világban.


54-es ezen nagyon jót nevettem! :D király a megfogalmazás is. Le is screenshotoltam. :D

márc. 22. 16:31
 58/76 A kérdező kommentje:
56-os, ha ennyi jött le neked, akkor tényleg “kár beléd a szó” :D Ha nagyon aggaszt a föld népessége, csinálj gyereket helyettünk is. Csak aztán legyél is jó anya/apa!!
márc. 22. 16:33
 59/76 anonim ***** válasza:
67%
Na akkor én az első oldalról vagyok, nincs igényem se kapccsolatra, se szexre, gyereket viszont szeretnék, csak apát nem hozzá (megoldás, donor). Ettől még a kérdező által említett dolog fent állhat.
márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
30%

#59

Ne zavarjon, hogy a börtönbe lévő emberek 90%-ának nem volt apja amikor nevelkedtek.

Szóval ha nincs apja a gyereknek és nincs rendes családfő, az problémát okozhat elég komolyan.

márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!