Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell az embert a külseje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az embert a külseje alapján elutasítani és lenézni?

Figyelt kérdés
Csak mert van egy kis tokám, enyhén túlsúlyos vagyok. Már akkor engem nem vesznek emberszámba?
ápr. 15. 20:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem tetszel valakinek akkor fogadd el, ha nem akar veled párkapcsolatot. Neked mindenki megfelelne?


Ha meg ennyire zavar a túlsúlyod akkor előtted a lehetőség. Mindenki letud fogyni, max nem akar vagy nincs kitartása.

ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
87%
Az elutasítás nem lenézés.
ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
88%

Az emberszámba és a boldogan bszna velem még mindig nem szinoníma. Emberszámba veszem az 50 éves buszsofőrt, a 10 éves kisikolást, a szomszéd nőt és a 70 éves bácsit is. Egyikkel se kefélnék, ha lehet.

Potenciális partnernek meg azért nem tekint x, vagy y, mert nem tetszel neki, nem vonzódik hozzád. Ne keverd a fogalmakat.

ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
84%
Sok kövér ember van kapcsolatban... szóval nem itt keresendő a probléma.
ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy nem vonzódnak hozzád, nem jelenti azt, hogy nem vesznek emberszámba.
ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
85%

ha kövér vagy kb tizedére csökkennek az esélyeid.


nem esztétikus ez van én is kövér vagyok és látom magamon bottal se nyúlnék magamhoz.


sajnos tenni kell a jó formáért.

ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
43%

"Csak mert van egy kis tokám, enyhén túlsúlyos vagyok. "


Akkor próbálkozz olyan csajoknál!

ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
44%
7, én ilyen vagyok, nálam ne próbálkozzon. Most izzadtam egy órát, hogy ne kelljen tokással leállni.
ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
56%
Én molett nő vagyok és imádom a dagi pasikat. Össze is szokott fújni velük a szél.
ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
8%

A toka meg a túlsúly belső tulajdonság.


Az a külső amin nem tudsz változtatni minimális munkával, mint pl a magasság.

ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!