Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell az embert a külseje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az embert a külseje alapján elutasítani és lenézni?

Figyelt kérdés
Csak mert van egy kis tokám, enyhén túlsúlyos vagyok. Már akkor engem nem vesznek emberszámba?
ápr. 15. 20:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
46%
Én sokkal több olyan párt látok,ahol a nő vékony,csinos a pasi meg elég husi. Akkor ki az elfogadóbb? Olyat szinte egyet se, ahol a pasi ki van pattintva, és duci lány kezét fogja.... sőt duci lány ismerősöm netes ismerkedés során egy duci sráctól megkapta, hogy neki vékony, csinos nagymellű nő kell.... na erről ennyit drágáim
ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:

Tegyük hozzá, arc tekintetében sem elfogadóbbak egy fokkal sem. Ha egy nőnek nem szép az arca, akkor is csak megalkuvás lehet már... Aztán lásd az alábbi kérdésnél a 17-es hozzászólást, lepontozták a pitsába, pedig a színtiszta valóságot írta le:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:

25 ös és szerinted mi a baj a gondolkodásunkkal?


Azzal aki évtizedekig próbál csajozni és csak megaláztatást kap?


Miközben látod hogy egy jó pasi csak rákacsint a nőre és az rögtön olvadozik tőle


Az nem az én goldolkodásom hibája hogy nem születtem alfának

ápr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
Menjetek fel egy plus size oldalra nézzétek meg hány férfi rajongó van elég sok a hasonló típusú férfiaknak meg alig van reklám is. Ezért elfogadobbak a férfiak a külsővel szemben.
ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:
Kellemetlen mikor az ember kifakad, szenved és akkor jönnek neki incelezni. Rettenetes. Emberségből jeles.
ápr. 16. 19:30
 36/74 anonim ***** válasza:
55%

"pasik sokkal elfogadobbak a külsőt nézve "

Ti vinnyogtok itt folyamat, hogy 28 felett öreg a nő, meg hasonlók

ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:

#36 ki vinnyogot hogy 28 felett öreg egy nő?


Én csak azt írtam hogy egy férfi jobban elfogad egy kövér nőt mint fordítva. Ha egy pasi legalább nem sportos vagy átlagos nehezebb dolga van a pártalálásban.

ápr. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 A kérdező kommentje:
Mindenhogy nehezebb dolga van, a nőkkel nagyon elszállt a ló. Nincsenek tapintattal a másikra. Önző és flegma módon viselkednek. Nagyon visszataszító számomra a sok elutasítás, olvasó üzemmód, a lenézés. Elegem van az egészből. Én nem kegyek le papucsba hiába elvárás.
ápr. 17. 17:34
 39/74 A kérdező kommentje:
Nekem ebből l elegem van
ápr. 17. 17:38
 40/74 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok keseredve, nem igaz hogy ennyire elcseszett ez a világ.
ápr. 17. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!