Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell az embert a külseje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az embert a külseje alapján elutasítani és lenézni?

Figyelt kérdés
Csak mert van egy kis tokám, enyhén túlsúlyos vagyok. Már akkor engem nem vesznek emberszámba?
ápr. 15. 20:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
43%
Dagi dagival. Ez a megoldás kérdező. Vagy B, fogyj le
ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
31%
Ez így működik. Hiába mondják, hogy nem számít a külső, igenis számít. Sok az előítéletes ember, de ez van, nem tudsz mit tenni ellene.
ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
19%

Nézd toka nélkül se vesznek emberszámba


Én teljessen átlagosan nézek ki álitolag, de így is lekezelnek mert nem vagyok extra jóképű, férfias arcú és kigyúrt


A társkeresésben a külső a legfontosabb hogy egyáltalán szóba álljanak veled


Tehát vagy szerencsésen születsz vagy van pénzed plasztikára


A lefogyás önmagában nem elég

ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:
Én csak azt látom hogy utálatos a többség
ápr. 15. 23:02
 15/74 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell az embert lenézni.
ápr. 15. 23:05
 16/74 A kérdező kommentje:
Az első néhány válaszadóval nem értek egyet
ápr. 15. 23:08
 17/74 anonim ***** válasza:
7%

Mert divat lenézni aki rosszab helyzetben van, dagad az egójuk attól hogy megaláznak


Plusz álomvilágában élnek sokan és el szeretnék törölni a föld színéről aki nem illik a tökéletes világukba


26f/incel

ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos ilyen a világ kérdező külsőséges mindenkinek külső az első régen annyiban jobb volt hogy nem az volt az első szempont hanem hogy mennyire vagy ügyes a munkában vagy mennyire vagy vagyonos nem számított hogy helyes vagy nem helyes meg nem számított milyen sportos teste van valakinek.
ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:
Ettől az incel dumától is kivagyok, megbélyegzik vele az embert. Aztán még használod ezt a megnevezést sajat magadra? Mire jó ez.
ápr. 15. 23:13
 20/74 anonim ***** válasza:
8%

19 azért mert ez írja le a legjobban a helyzetemet kitaszítottak akaratom ellenére a párkapcsolati piacról (és társadalomból) mert nem vagyok jó kinézetű, nem élek tökéletes instagram kompatibilis életet csóró vagyok


Ha csak ronda vagy de pénzes van kis reménysugár de ha ronda csóró melós vagy egyedül maradsz


26/incel

ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!