Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akit nagyon sokszor cikiztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit nagyon sokszor cikiztek régebben a suliban, annak manapság mennyire megy könnyen a lányokkal való ismerkedés?

Figyelt kérdés
2015. máj. 29. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem megy könnyen
2015. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, és a pasik érdekelnek, de nekem nincs ezzel gondom. Pedig hosszú évekig én voltam minden fikázás céltáblája, bele is betegedtem, először csak lelki bajnak indult majd lett belőle igazi. Új helyre mentem gimnáziumba, tiszta lappal kezdtem, azóta megnyíltam, és az élet így sem problémamentes, de nem cikiznek. Összeszedtem magam.


22/L

2015. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem felsőben megállás nélkül bántottak és gúnyoltak, aztán a rút kiskacsából egy olyan faszányos hattyú lett, aki az őt anno kicikiző srácok barátnőit is megdugta rendszeresen, sőt az egyiknek még egyszer az anyját is.
2015. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 még a neten, egy noname oldalon is szájhősködik!
2015. máj. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már van 2 éve, aki elfogad olyannak aki vagyok. Ő kezeltetett a pszichiátrián, mert látta idegileg nagyon labilis vagyok. Már sokat fejlodtem őszerinte, de én ezt nem látom magamon. :-(

Önbizalom nulla.

2015. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!