Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel, hogyan próbálkozzam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel, hogyan próbálkozzam, hogy párt találjak?

Figyelt kérdés
28f, Rengeteg kosarat kaptam már, folyamatosan próbálkozom, nem akar sikerülni, ha az év végéig nem találok párt akkor Szilveszter éjszaka felkötöm magam.

2015. jún. 5. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát, ne ezzel a szöveggel indulj csajozni....
2015. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább a szülinapodon. Én is akkor terveztem, mert az úgy szép kerek lenne.
2015. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerezz egy példaképet a baráti körödből aki nagy csajozós és válj olyanná. kopizd le. :D
2015. jún. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én feladtam nem futok felesleges köröket
2015. jún. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Vagy mondjuk tedd félre az ismerkedés témát az életedben. Túlságosan rágörcsölsz. Inkább élj egy kicsit, teljesedj ki. Az élet nem a párkeresésből, szerelemből áll ki.
2015. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj majd sikerül egyszer olyat találni amilyet szeretnél!

Sok sikert kívánok!

2015. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyannal próbálkozol, akinek nem vagy az esete. Az meg, aki SIMÁN igent mondana, neked nem kell valszeg. Úgyhogy kicsit magasra teszed a lécet - és nem ám a külsőségekre gondolni! Valaki egyszer mondta, hogy egy közvetlen, kedves, megértő csajt keres - e mellé a srác baromi zárkózott, visszahúzódó, görcsös stb.

Oké, akkor egy laza, kedves, közvetlen csaj mit akarna már tőle? Az ilyennek a legkisebb könyvtár, legsötétebb hátsó soránál zavartan ácsingózó csajjal kellene kezdenie...


A másik, amit a többiek is írnak: az kell a legjobban, amit nem tudsz megkapni, de ez csak illúzió. Ha nem akarod annyira, elmúlik.

2015. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!