Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi életkedvem nincs, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi életkedvem nincs, nem kell senkinek sem. Mit csináljak? L/23

Figyelt kérdés
Elvagyok keseredve. Akárhogy viselkedek, mindig faképnél hagynak a fiúk elég hamar, és nem a külsőm miatt, különben akkor még rövid ideig se jártak volna velem. Csak csókig jutottam el sajnos több nem történt, mert hamar otthagytak 3 hét után. Arról sem volt szó hogy nem akarok szexelni, de ez a téma fel sem hozódott. Olyan kivénhedtnek érzem magam.
2015. júl. 29. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Láthatod, mennyire tett meg mindent :) szerintem direkte azért nem ismerkedik neten, nehogy kiderüljön: meztelen a császár...

Magyarán szólva bármi jó, csak internetes ismerkedést soha :D

2015. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok írtam egy kérdést is.

csomó férfi "írtam privit és stb"

Kiírtam,hogy netes társkeresést hanyagolni szeretném és én voltam a hülye liba,hogy ilyen hozzáállással jó,hogy nincs pasim. Viszont ez akkor sem a love.hu,de sokan azt hiszik!!! Te sem hirdetést írtál,mégis "megy a privi"


Én meg tudlak érteni. Én 3 éve próbálkozok aktívan neten,élőben és semmi! Csókig se nagyon jutottam el csak 2 pasival.

Mikor kérdeztem,hogy velem van e a baj akkor az összes férfi lapított,hogy nem és stb.Mondtam nem sértődök meg de tudni szeretném,hogy tudjak változtatni,de egyik se mondott semmit!!! Vagy letiltott.


Lehet inkább leszbikus leszek,bár a mai világban már szerintem normális emberek párban vannak,tisztelet a kivételnek!!


Megtudlak érteni!



22/L

2015. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor viszont abszolút nem tesztek meg mindent. Igenis lenne lehetőség, csak ti szrtok rá jó magasról. És akkor még minket ekéznek, ha ezt szóvá merészeljük tenni... :DDD

Akkor kínlódjatok csak tovább, ha ez ilyen jólesik nektek.

2015. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!