Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért elítélendő, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, ha valaki eltartott szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Miért elítélendő, ha egy nő nem akar dolgozni, hanem elvárja, hogy a párja biztosítsa mindkettejük színvonalas megélhetését?
2015. dec. 3. 11:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nem ítélem el, mert nem az én dolgom, h ítélkezzek felette, egyszerűen csak nem jövök össze vele, hidegen hagynak az ilyen nők. Eltartott szeretne lenni? Hát hajrá, sok sikert, nekem aztán olyan mindegy, én meg varázsló szeretnék lenni.
2015. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%

Ez az "eltartott" kifejetés egy eufemizmus akar lenni a parazitára? A pénzért eltartott, nem dolgozó ember neve élősködő. Ahogy előttem is írták, ha nem dolgozik és úgy akarja, hogy fizessék az életét, akkor cserébe szépen szüljön meg 3-4 gyereket, vezesse a háztartást és kizárólag a férje által jóváhagyott dolgokra költse el a pénzt, ha ez megvan, akkor nem parazita a nő, hanem főállású háziasszony, de manapság ritka az ilyen. A kitartottak általában semmit nem csinálnak, nem nevelnek gyereket és nem vezetnek háztartást, csak meresztik a seggüket egész nap és a férfi pénzéből shopingolnak. A poén meg az, hogyha szóvá meri tenni valaki élőben, hogy ugyan tessen már elmenni dolgozni a hölgy és ne merüljön ki a munkája abban, hogy néha leszop egy fa$zt, akkor máris nekiesik a sok agyatlan véglény, hogy nyilván egy nőgyűlölő féreg az illet, mert normális ember nem mond ilyet. Ezeket a nőket anno kegyenceknek hívták, akik az eltartásért cserébe terpesztettek, ha pedig panaszkodni mertek, akkor jól ki lett porolva a seggük, szerintem élesszük fel ezt a szép hagyományt és nevezzük nevén a gyereket: kegyenc az, aki eltartásért cserébe bekapja a bőrös virslit. Ha valaki kegyenc akar lenni, akkor legyen, de vállalja is fel és ne tetszelegjen úgy, mintha ő egy dolgos ember lenne, hanem mondja ki hangosan, hogy ő bizony a testével és a büszkesége leadásával fizet az eltartásért.

Két esetben elnézendő, ha valakit eltartanak: ha az illető gyerek és tanul mellette, illetve ha tartósan beteg és emiatt nem tud dolgozni. Minden más esetben parazitákról és kegyencekről beszélünk.

2015. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%

Én még akkor is dolgoznék valamit, ha otthon lehetnék, vagy kényszerből kellene otthon lennem, vannak hobbik, amiket pénzkereső tevékenységként is lehet űzni akár otthonról is.

Én a kényszerhelyzeteket tartom elfogadhatónak (gyerek, diák - diplomáig max. de én főiskola mellett is dolgoztam, biztos van, ami mellett nehezebb megoldani, én meg tudtam oldani, csak a szüleim ellenkezdek; ideiglenesen munkanélküli - de közben azért keressen munkát, voltam ilyen helyzetben; súlyos beteg, leszázalékolt, ha csak részben, akkor mellette részmunkaidőt lehet vállalni; súlyos beteget ápol, akinek állandó felügyelet kell, és másképp nem tudják megoldani, kigazdálkodni, ez a legkisebb rossz; szülési szabadság, betegszabadság; háború - ez nálunk jelenleg nem opció, ne is legyen, de a múltban volt ilyen), de jónak nem mondanám, mert mindig történhet valami baj, az eltartó is kieshet, meghalhat, elveszítheti a munkáját, a munkaképességét, beleszerethet másba, elhagyhatja a családot, agresszívvé válhat, akkor meg gond van.

2015. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
22%

Na, a sok irigy...jót röhögtem.



Nem elítélendő, amíg ez az eltartónak is és az eltartottnak is tökéletesen megfelel és boldogok így.


Valaki írta, h csak akkor nem elítélendő, ha a nő azért takarít otthon, stb.


Ez is milyen hülyeség, hát hol éltek ti, van olyan pasi, akinek a kertjét kertész gondozza, a házát meg bejárónő tartja rendben és a nőnek semmit, de tényleg semmit sem kell csinálnia. Ha ők így boldogok, akkor ti csak max. irigykedhettek.


Ha valakinek az az életcélja, h eltartott legyen és ehhez minden adottsága megvan és élni is tud az adottságaival, hát én arra csak azt mondom, h szerencsés.


32N

2015. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 BlackSword ***** válasza:
100%
Erről a micsoda nő jut eszembe, de a csaj végső soron qurva... Ennyi...
2015. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%
Azért,mert ma már egy nőnek igen sok lehetősége van tanulni és önállósodni.A szüfrazsettek nem azért küzdöttek,hogy eltartassuk magunkat,csak más kérdés,hogy a meló plusz háztartás iszonyatos meló.Az olyan nőket meg mélységesen elítélem,akik csesznek vagy minimum leérettségizni vagy kitanulni a 8 általános után egy szakmát.
2015. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan, szanalmas mennyire csak a penztemara van kihegyezve a valaszok egy ilyen kerdesnel.

A penz csak egy szukseges rossz.

2015. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Egy pelda:

Hazaspar ket gyerekkel, hazzal, nyaraloval. A ferj dolgozik csak a Ti ertelmezesetek szerint, tehat penzt keres, nem keveset, akar tobb csaladonak is elegendo lenne, persze ezt napi 4-8 ora munkaval.

Feleseg nem dolgozik a Ti ertelmezesetek szerint, hobbijainak el, tuzzomanc, uvegfujas stb, ez nem hoz penzt, inkabb viszi, es nyelveket tanul, asszem 5 nyelvbol van vizsgaja mar.

Igy boldogok, igy rendezkedtek be. A kerdesem az lenne mi a feszekesfenerert dolgozna a feleseg????

2015. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%

#14

Idáig látom a sárga aurát körülötted. :D

2015. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
58%
# 14 Időpont ma 13:07 - Soha nem voltam irigy lusta emberekre. Egy eltartott a mának él, én meg szeretem előre tervezni az életem, nekem fontos, hogy felkészült legyek arra az esetre is, ha rosszra fordulnak a dolgok az életemben. Pontosan tudom, hogy milyen a munkanélküliség és mekkora verseny van, és aki felkészületlen, sokkal kiszolgáltatottabb helyzetben van. Aki így vág bele egy kapcsolatba, nem tervez előre, és akkor koppan nagyot, amikor tényleg beüt a baj. Láttam már itt is ilyen panaszokat. A családomban és az ismereségi körömben is épp elég minta van, hogy tudjam, ahhoz, hogy életed végéig ez simán működjön, óriási mázlira van szükség (kb. akkorára, amennyi a lottó telitalálathoz kell egyedüli nyertesként).
2015. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!