Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Nektek mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek mik azok a főbb tulajdonságok, amiktől vonzónak találtok egy férfit? (külső is és belső is; minél több dolgot írtok annál jobb)

Figyelt kérdés
Csak ellenőrzésképpen, hogy milyen lehetek a listátok alapján. :)
2016. máj. 18. 13:58
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

cuki kérdés :)

Amúgy nekem nincs azon kívül,hogy barna hajú legyen. A párommal munkahelyen ismerkedtem meg, napi vásárló volt, muszáj volt tárgyalnunk, hogy miből mennyi festék stb kell, így alakult a kommunikációnk lassan,aztán már nem csak a boltban és a boltról beszélgettünk. Lassan kialakult néhány hónap alatt, pedig először nem is volt szimpi,de észrevettem, hogy várom, mikor jön,stb...szóval az emberbe szerettem bele.

Anno persze volt, hogy hosszú göndör barna hajú, kutyaimádó legyen, zöld szemmel akár, nem baj ha szereti a rockot, de mára ez másként alakult.

Van egy családcentrikus, rettentően empatikus magas barna hajú párom, akivel már a babucinkat várjuk. Én megtanultam, hogy nem feltétlen az lesz a nagy Ő, akibe elsőre belezúgunk :)

2016. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

9-es

Mert én nem emberből vagyok ám, aki ugyanúgy szenved a tanulással,unkával, emberi kapcsolatokkal, mint te... :)

A nőknek a sok beszéd természetesebben jön, a "lelkizés" pedig nem fárasztja őket, mint egyes férfiakat. Eszembe se jutna, hogy kihasználom azzal egy férfi barátomat, hogy az érzelmeimről beszélek...nekem ez természetes... ha látom, hogy nem érdekli, úgyis leállok.

2016. máj. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
11-es vagyok...és nem kutyás...macskaimádó :D
2016. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A külsőt inkább nem hasonlítom, mert az mindenkinek más. :)

Maradjunk annyiban, hogy nincs tetkóm és nem vagyok kopasz sem. (rövid hajam van)


Nem tudok főzni. :/

Állatokat szeretem. Kutyát max udvarban. Kisebb állatok mehetnek házba is.

2016. máj. 18. 14:51
 15/19 A kérdező kommentje:
Lelkizést csak a páromnak engedném meg.
2016. máj. 18. 15:13
 16/19 anonim ***** válasza:

Külső:

sportos és szexi


Belső:

hazaszeretet, magabiztosság, határozottság, céltudatosság, kalandvágy (utazás), humor, jókedv

2016. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Külsőre nekem a vékonyka srácok tetszenek, a szőkés hajúak különösen, és a világos szem, kék, zöld, szürke. :)

Tetszik, akinek kisfiús arca van, az olyan cuki. :)


Belsőre mindenképpen legyen értelmes, intelligens, lehessen vele beszélgetni, számomra ez a legfontosabb. Legyen figyelmes, udvarias, de ne legyen túlságosan nyálas és rám akaszkodó, az már nem jön be. Tehát nekem kell a szabad tér is.

Legyen érdeklődési köre, hobbijai, tudjunk csinálni programokat.

Mivel aktív lány vagyok, rendszeresen edzek, ezért sportoljon ő is valamit, vagy legalább kirándulni, túrázni szeressen, nem bírok folyton otthon punnyadni.

Lehetőleg ne dohányozzon és igyon, mert én sem szoktam.


Lényegében nekem ilyen az ideálom. :)

2016. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17. Majdnem 100% stimmel a külső; csak barna a hajam. :)


Sportolni imádok én is, bár emellett otthonülős is vagyok. Ne kérdezd hogy... :D

2016. máj. 18. 17:44
 19/19 anonim ***** válasza:
Bulizós én sem vagyok, de szeretek néha elmenni sétálni, vagy fagyizni, moziba, ilyesmik, hogy azért csináljunk valamit. :)
2016. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!